Souboj dvou mini e-titánů v našich vodách

Nick od Think In a.s. versus KR 808A od Gold Drive s.r.o.
Souboj dvou mini e-titánů v našich vodách

Zde Vám nepředstavujeme recenzi, ale chceme Vám ukázat, jak někdy zdání může klamat. Jde o dva různé prodejce a zdánlivě dvě různé e-cigarety. Pojďme se tedy na oba kousky podívat blíže. Při zběžném pohledu na krabičky, ve kterých jsou cigarety uloženy, jsme opět utvrzeni v rozdílnosti obou modelů.Podobnost je v podstatě jen ve velikosti.Při bližším pohledu do útrob, je již vše trochu jinak.Vrchní část, ve které je uložena baterie a cigareta s atomizérem je naopak kromě barvy naprosto totožná.Stejný materiál, naprosto stejně vykrojené otvory a vytvarované dírky, pro vyjmutí e-cigaret.V části kde je příslušensví(nabíječka atd.), je opět menší rozdíl. Zatím co u Nicka najdeme 220V nabiječku, USB nabíječku, a pouzdro, KR 808A disponuje 220V nabíječkou a 1x sadou patron.1x shodu ovšem najdeme i zde.Nabíječka je naprosto totožná.Její štítek je popsán naprosto stejně, má stejný odstín podkladu i písma a jeho font je také naprosto totožný. 

 

 Pojďme k samotným cigaretám

Jak můžete na okolních fotografiích vidět, kromě nápisu Nick na cigaretě od Think In, jsou naprosto totožné.Mají totožnou délku, stejný odstín bílé barvy a stejný odstín šedých proužků.Krytka světélka na konci baterie, má taktéž naprosto totožné zvrásnění.Patrony jsou také stejné a u obou cigaret je stejný problém, se špatně zaoblenou částí, kterou si vkládáme do úst(je příliš ostrá).Při podrobném zkoumání atomizérů, jsem také nenašel jediný rozdíl, ať již v namotání ocelové vatičky u můstku, nebo jeho délce, sklonu či materiálu.Na styčné plošce s baterií, mají dokonce oba naprosto stejné značení, viz foto. 

Závěrem již jen pár slov, k porovnání samotné funkčnosti


Vzhlem k výše zmíněným nálezům, si nejspíš budete říkat, že tyto cigarety budou zákonitě fungovat stejně.Vážení přátelé, ano máte pravdu.:-) Cigarety od obou společností, fungují naprosto stejně a nenalezli jsme u nich jediný rozdíl ve funkčnosti.V obou případech jde o model KR 808A a u těchto konkrétních cigaret co máme, bych i věřil, že jde o stejného výrobce, který pouze jinak kompletuje sady, pro každého prodejce. 

 

Tento souboj tedy nemá vítěze.Rozhodnutí o tom jestli to je dobře nebo špatně již můžeme probrat v diskusi.

Za e-cigareta fans
Rumlik

Prodejci

Nick
www.thinkin.cz(Think In a.s.)

KR 808A
Gold Drive s.r.o.
http://www.elektronickacigareta.cz/

Pokud se tento srovnávací testík společnosti Think In a.s. nebo Gold Drive s.r.o. dotknul, tak se jim tímto omlouvám, ale e-kuřáci si jistě zaslouží vědět, co za své penízky obdrží.

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah