Technická specifikace
Délka: 98 mm
Průměr: 9,2 mm
Váha: 25 g
Kapacita baterie: 300x potažení
Hodnocení
Produkce dýmu: 5/10
Výdrž baterií: 10/10
Výdrž atomizéru: 10/10
Provedení patron: 6/10

Celkové hodnocení
7/10

Jednorázová elektronická cigareta M 901( občas značená i jako V9 )

od elektronickacigareta.cz (Gold Drive s.r.o.)
Jednorázová elektronická cigareta M 901( občas značená i jako V9 )

Dnes si představíme další jednorázovou elektronickou cigaretu.Jak již sám název napovídá, jde o e-cigaretu na jedno použití, kterou nelze dobíjet ani doplňovat eliquidem.Po jejím vykouření je tedy vhodná buď jako okrasa, nebo jí můžete vyhodit.

Rozměry této e-cigarety jsou: 98 mm délka a 9,2 mm průměr.Váha celé ecigarety je cca: 25g a dle údajů výrobce, by kapacita 1x náplně měla vydržet na 100x potažení a baterie by měla zvládnout 300x potažení. Kapacita baterie, by tak měla zvládnout 3 patrony, které jsou součástí balení. 

 

Atomizér je u tohoto modelu již napevno připevněn k baterii.Patrona s e-lquidem se tedy nasazuje na celý komplet. Baterie má bílé provedení s proužky, které bývají na normálním cigaretovém papírku.Diky tomu, se vzhled elekronické cigarety, hodně přibližuje klasice s bílým filtrem. Na konci není zakončena diodou, simulující žhavení při potažení, ale má na konci jen bílou záslepku. Díky tomu může baterie dosáhnout i krapánek delší výdrže. Cigareta se uvede do provozu nasazením patrony s e-liquidem. Tento model je vybaven automatickou baterii. 


Jak je již standardem, pro naše testy, bylo použito dvou sad této cigarety. Dojem je z této cigarety na první pohled poměrně dobrý. Neurazí, ale nic extra to také není. Tvorba dýmu je průměrná až podprůměrná, ale pocit při vdechování je poměrně slušný a tak máte celkem dobrý pocit z kouření. Cigareta klade při potažení slušný odpor a tak se z ní, při delším potažení, dá dostat i trošičku více dýmu. Je na to potřeba mít dlouhý dech a ne každému se to tedy povede.Např e-Hana to tak dlouho neutáhne a tak jsem jí onu větší produkci dýmu, musel předvest já, jinak by nesouhlasila :-)) . Díky tomu, že na cigaretě není koncová dioda, je cigareta vhodná do míst, kde na sebe, při kouření, nechcete zbytečně přitahovat pozornost, ale přesto si cigárko chcete dopřát. Také je vhodná na vyzkoušení e-cigarety, hlavně pro kuřáky lehkých až středně silných cigaret. Takové by mohla tato cigareta přesvěčit. 

A teď již k tomu, jak dlouho nám jenorázová ecigareta fungovala.Počítáme všechny 3 patrony najednou a 16x potažení = 1.normální cigareta. 

Rumlik - 265. potažení (ekvivalent 17. cigaret)
e-Hana - 283. potažení (ekvivalent 18.cigaret)
V obou případech je ecigareta dál funkční, jen je prázdná patrona. Díky třem patronám, bylo dosaženo opravdu slušného výsledku, který jsme, po pravdě, nečekali. Bylo jen občas pořeba načechrat vatičku v patroně. Pokusně jsem doplnil poslední prázdnou patronu a kouřil do úplného vybití. Dostal jsem se na hodnotu nádherných 343 potažení.

 

Za e-cigareta fans
Rumlik

 
Prodejce

Tato cigareta nám byla zdarma poskytnuta od:

Gold Drive s.r.o.
http://www.elektronickacigareta.cz/

Tímto tedy vyjadřujeme dík společnosti Gold Drive s.r.o.

 

Jedním z výrobců je:


Shenzhen Smoore Technology Co.,Ltd

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah