Jak že to v té Číně vlastně chodí?

 

Asi nejdůležitější je nejspíše pochopit komunistické pojetí kapitalismu, protože ať tak či tak, stále tam funguje ono centrální plánování a to se právě odráží i v této oblasti, kde se jedná v podstatě o centrálně řízenou výrobu.

Když si prohlédnete stránky Shenzhen - Boge Technology, First Union Technology, Jieshibao Technology, Joye Technology, Kanger Technology, Electronic Cigarette Technology nebo Beijing - SBT RUYAN technology & Development, GreenWorld Technologies atd. a pokusíte se číst mezi řádky, zjistíte, že ty nejschopnější továrny, spolu do určité míry spolupracují a to hlavně v oblasti vývoje komponent.

Společně si zajišťují patenty, ale na celý výrobek. Přitom mají, ale třeba rozdělenou výrobu. Příkladem může být třeba právě RoyalSmokers a jejich továrna Microcig Innovation Technology.

Pročpak asi jejich Joye 510, byla kompatibilní s DSE 901, inu protože nejspíš vyráběli atomizéry(později nejspíš začali dělat i baterie) pro jejich oficiální výrobce: Shenzhen Jieshibao Technology, pak Shenzhen Sailebao Technology a nakonec Winait Technologies Limited. Neměli tudíž problém, si upravit baterie tak aby to pasovalo. Proto také první atomizéry u Joye 510, produkovaly takřka stejné množství dýmu jako DSE 901 a majitelé 901 tedy marně v tomto ohledu hledali rozdíl. Naopak si stěžovali na značně menší kapacitu baterie. Joye Technology pak nejspíš s RoyalSmokers zpracovali studii atomizérů 901 a šoupli je na 501. A tak je to v podstatě i se vším ostatním, takže džungle , ale centrálně řízená. :-))

Jeden příklad který hovoří za vše:
RoyalSmokers před nedávnem zahájilo spolupráci se SuperSmokers a  ředitel SuperSmokers je zase angažovaný i v Sunny Ltd., za kterou nestojí nikdo menší než First Union Technology atd. atd. attd. Vše je prostě nějakým způsobem propojeno.:-))

Že se v tom stále nějak neorientujete. To nevadí, vždyť nemusíte.:-))

 

Diskuse

Za e-cigareta fans
Rumlik
 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah