Flashback obráceně

 

Stav který je zmiňován na zahraničních webech, již není jen zahraniční, ale své oběti si již našel i v našich řadách.

Takzvaný „flashback“  se běžně používá u stavu, kdy např.závislý jedinec, zažívá po delším odvykání, stejný pocit jakoby si aplikoval drogu i když si jí ve skutečnosti neaplikoval.

U e-cigarety to funguje jakoby obráceně, ačkoliv si drogu (nikotin) aplikujeme, máme pocit, že e-cigareta nefunguje, nedýmá, že nikotín nezabírá, máme pocit, že vše je špatně, liquid nám mizí v nenávratnu, ačkoliv poctivě dokapáváme a nakonec slabší jedince tento stav dožene k tomu, že si opět zapálí Pyro.(skutečnou cigaretu)
Ve většině případů jsme pak překvapeni, že vlastně nefunguje ani ta Pyro. Málo dýmá, je nechutná a prostě to taky není to, co si tělo žádá.
Tento stav většinou po několika hodinách odezní, nedá se však určit, jak dlouho u koho bude trvat.

Nevěšte hlavu, je to naprosto běžný jev, může se to stát občas každému z nás a chce to jen přečkat pár hodin, tu noc nebo i celý den a vše se zase srovná do normálu. Pokud se vám to tedy stane - v klidu vyzkoušejte baterie, atomizéry a jejich vzájemnou záměnu, zkontrolujte, zda máte běžný Liquid a pokud  je vše v pořádku nepanikařte, protože vy teď už víte, že se to někdy stává a pokuste se zaměstnat se něčím jiným.
Věřte, že za nějaký čas, pár hodin, ale někdy opravdu až druhý den, vše zas bude  fungovat jako dřív.
Nenechte toho hlodajícího červíka v hlavě zvítězit a nevracejte se k Pyru, nepomůže vám ani to, ono stejně bude taky špatně hořet, dýmat a navíc bude ještě příšerně smrdět!!!! Prostě se smiřte s tím, že jste závislí na nikotínu......a proto se vám tohle prostě může přihodit!:)

 

Diskuse

Za e-cigareta fans
Rumlik
 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah