5000 registrovaných uživatelů

27. června 2012 dosáhlo fórum eCF hranice 5000 registrovaných uživatelů. E-kouření se pro mnoho kuřáků stalo doslova vysvobozením z pasti klasického tabákového produktu, který neúprosně ruinuje jak jejich peněženky, tak hlavně jejich zdraví. V žádném případě tím nechceme říct, že je e-kouření nějak zdravé, ale užívání nikotinu touto cestu, je minimálně 5 300x méně rizikové(kouř normální cigarety obsahuje více než 5 300 látek, v plynném či pevném skupenství), než tradiční verze užívání.

Mnoho kuřáků a e-kuřáků, se jistě nad tou poznámkou o šetření peněz pousměje. V tomto ohledu je to tak trochu přirovnatelné k situaci kolem počítačů a moderní elektroniky. Elektronická cigareta je opravdu vlastně jen drobná elektronika a tak to přirovnání není ani tak moc vzdálené. Jsou lidé, kteří prostě koupí jednou za čas přesně to, co potřebují a jsou spokojeni. Jenže jsou i tací, kteří elektronické cigaretě a všemu kolem naprosto propadnou a pak se doslova honí za každou novinkou(naprosto stejně jako je tomu u mob. telefonů, počítačů, fotoaparátů a mnoha dalších věcí). V těchto případech se pak samozřejmě nedá o finanční úspoře moc hovořit, ale i tak zůstává ta podstatnější věc a to je šetření zdravíčka. Jsme rádi, že se tak děje právě i díky eCF.  

Protože se e-kuřácká komunita na eCF stále rozrůstá, tak se nám již množí dotazy na určité služby/funkce fóra, které by takto početná základna mohla využívat. V těchto dnech se tedy dokončuje další doplněk fóra, který bude určité skupině našich uživatelů, dalším pomocníkem na cestě jejich vape životem. Od oficiálního spuštění nás dělí řádově jen několik týdnů.  

Tímto děkujeme všem našim čtenářům za přízeň a registrovaným uživatelum za aktivitu na fóru, díky které to tam stále žije.      

 

 

Přehled návštěvnosti:

 

  

 

Krom toho má náš web již stálou základnu. Nehovoříme teď o celkové návštěvnosti, ale o jedincích, kteří se pravidelně vracejí a to více jak 201x za měsíc. Tato základna činila v červnu 2012 již více jak 12 600 uživatelů. Jde jak o registované členy na fóru, tak o neregistrované, ale i tak věrné čtenáře našeho portálu.  

 

               

Za e-cigareta fans
Rumlik
 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah