Technická specifikace


Délka kabelu
113 cm


Kapacita baterie
320 mAh

 

Naše výsledky

Doba funkčnosti bez napájení
cca 5-10h


Záleží na intezitě kouření

 

USB passthrough pro Joye 510

(přímé napájení baterie)
USB passthrough pro Joye 510

 

Zde si představíme doplněk, který by neměl chybět ve výbavě žádného e-kuřáka, protože mu značně šetří jeho baterie, díky tomu, že je zcela nahrazuje.Zařízení se připojuje k USB zástrčce v počítači nebo notebooku.Existují také různé USB redukce do normálních el. zásuvek(220V), do automobilů, kde se připojují např.do míst pro zapalovač, jako je tomu v případě nabíječek mob. telefonů.Je tedy spousta míst a situací, kdy díky tomuto doplňku, můžete nechat Vaše baterie odpočívat a značně jim tak prodloužit dobu životnosti. 

Tento konkrétní model, je vybaven baterií( Li-ion 3,7V, 320mAh), která má dvě funkce.1. redukuje napětí z USB zástrčky, která standardně dodává 5V a za 2. pokud je připojená do USB, zárověň také dobíjí a tak i po odpojení, popř. pokud Vám dojde baterie v notebooku, můžete v klidu pokuřovat dál.Není tak problém passthrough strčit do kapsy a v klidu s ním odejít od zdroje. 


Délka kablíku je 113 cm.Pokud si ještě přikoupíte USB prodlužovačku(v jakémkoliv obchodě s výpočetní technikou), nemusíte být limitováni délkou samotného passthroughtu.Dá se koupit třeba 5m a když připočteme těch 113cm, máte k dispozici 6m kablík. Můžete tedy sedět v pohodlí Vašeho oblíbeného křesla, aniž byste museli Passthrough odpojovat(odzkoušeno a naprosto spolehlivě funguje). 

Atomizér se nasazuje stejně jako u standardní baterie.Koncovka je také o stejné velikosti, je vybavena spínacím tlačítkem jako baterie a pod závitem je plná.Nehrozí tak, že by do ní mohl natéct e-liquid.Passthrough, pokud je připojen, dodává maximální možné napětí a tak můžete bafat v podstatě do nekonečna:-) .

Přeji Vám mnoho probafaných hodin. 

Dodatek

S tímto doplňkem lze používat i atomizéry pro KR 808A (Nick). Osobně máme otestováno.

Za e-cigareta fans
Rumlik
 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah