ODDY - DIY atomizer

Možný název: ODDY rebuildable atomizer
ODDY - DIY atomizer

Zde vám představujeme další model DIY atomizeru. Tento kousek je určen díky své lehké složitosti (je sestaven ze spousty dílů :-)  ), hlavně technickým fandům, nadšencům a chtělo by se říct možná až pravověrným vaperům :- ). Nutno dodat, že je to regulerní klon značkového modelu Odysseus od Golden Greek. Při bližším pohledu však nalezneme značné rozdíly a většina "slušných" prodejců ho na našem trhu neprodává právě pod názvem originálu, aby nebylo dotčeno jméno či značka originálu:

Golden Greek Odysseus

 Zdoj: http://ggwiki.et.com.mx/index.php/Odysseus

Většinu žen odradí jeho váha (81 g poctivého železa) a méně technicky nadané jedince jeho lehká složitost při sestavování.  Je to ale obrovská škoda, protože dle mého osobního názoru, jde o jeden z nejlepších dostupných knotových systémů na dnešním trhu, co do podání chutě e-liquidu. Více již v následujícím videu:

 

 

Aby to nebylo špatně pochopeno tak doplním, že kapáním nelze atty zcela naplnit. Jen je ukázáno, že ta možnost tu také je, stejně jako se dá kapat do normálních atomizérů. Pokud chcete zcela naplnit zásobník, pak je třeba onoho druhého postupu a liquid plnit do odšroubovaného vršku.          

 

Za e-cigareta fans
Rumlik

hustý

to je mazec 15ml za den, kolik nikotinu? do ODDY se vejde cca 2ml :)

Ahoj Oddy se mi velmi líbí a

Ahoj Oddy se mi velmi líbí a přemýšlím nad ním. Potřeboval bych vědět kolik se do mezi prostoru vejde liquidu . prokouřím deně tak asi 10-15 ml a nerad bych to stokrát doplňoval . předem děkuji za odpověď.

Ahoj Jarek,píšu na stránkach

Ahoj Jarek,píšu na stránkach objem 2ml :)

Prodejce 

ODDY pro toto představení, nám byl poskytnut od:

E-LIQUID.EU

http://www.e-liquid.eu/

Tímto tedy vyjadřujeme díky, výše jmenovanému prodejci.

Výrobce:

Shenzhen Tobeco Technology Co., LTD
 

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah