Spoluautorka webu a
  Globální Moderátor na fóru

e-Hana

 

O nás

Vznik webového portálu eCF ( 4.ledna 2010 ) měl prakticky jediný důvod a to neexistence jediného uceleného webu v češtině, který by se plně věnoval tématice e-kouření a výrobkům jako je elektronická cigareta. Našinci pak nezbývalo nic jiného, než pátrat na zahraničních web. stránkách a pokud není jazykově solidně vybaven, tak se o elektronické cigaretě nebo e-kouření/vapingu obecně, stejně nic moc nedozvěděl. Tyto stránky se tak věnují právě věcem, které jsou na českých webech jen s těží k nalezení nebo jsou o nich podávány jen kusé či dokonce mylné informace.(Bohužel v některých případech zcela záměrně!) Naleznete zde tedy podrobné popisy různých modelů elektronických cigaret(e-cigaret), elektronických doutníků(e-doutníků), elektronických dýmek(e-dýmek) a všech možných e-kuřáckých udělátek s fotografiemi a postupně i s videem. Pravidelně přinášíme recenze jak e-kuřáckých potřeb, tak i kuřiva samotného(tzv. e-liquidů). Dále zde naleznete základní rady a tipy co a jak dělat a čeho se naopak vyvarovat.


Vzhledem k faktu, že se v našich luzích a hájích za posledních několik let vyrojilo spousta prodejců e-cigaret, kteří je prodávají pod naprosto nesmyslným označením a někteří ještě přidávají přívlasky jako e-cigareta 3.4. 5. XY generace:-)), uděláme si jasno i v tomto.


Navrch přidáme černou listinu prodejců a obchodů, kterým byste se měli raději vyhnout a naopak budeme uvádět ty obchody a prodejce, které již máme prověřeny třeba opakovaným nákupem, přístupem k zákazníkům a reklamacím a samozřejmě i dle Vašich zkušeností.


No a v neposlední řadě zde naleznete největší CZ/SK diskusní fórum na tuzemském internetu, kde vedeme debaty o e-kouření, vyměňujeme si zkušenosti jak o prodejcích, tak i o e-cigaretách, radíme si jak co kdo dělá či nedělá a prostě diskutujeme o všem, co se tohoto něšvaru týká.

 

Nejsme prodejci ani výrobci e-cigaret a nejsme jimi, za veřejňování recenzí jejich produktů k e-kouření, ani placeni. Naše jediná odměna je, že e-kuřivo které recenzujeme či testujeme, nám zůstává. Naše testy a recenze jsou tak vždy nestranné!! Ať již tedy máme výrobky poskytnuty bezplatně, či si je sami zakoupíme, jsme vždy nestraní a podáváme informace tak jak nám věc funguje či nikoliv. Nemusíte se tak obávat, že pokud zde budeme chválit a doporučovat nějakou elektronickou cigaretu nebo jiný e-kuřácký doplňěk, je jen proto, že jsme za to dostali tučnou odměnu. 

 

Pro prodejce

Pokud jste prodejce e-cigaret a máte zájem o recenzi Vašeho zboží, stačí nás kontaktovat pomocí uvedených kontaktních údajů.V recenzi je vždy uvedeno odkud zboží je a odkaz na obchod. Zasílané produkty do recenzí si ponecháváme. Klasické recenze děláme zcela zdarma a tak je nám alespoň toto malou odměnou. V přípdě zájmu o umístění Vaší reklamy na našem webu, pokračujte zde.

 

Za e-cigareta fans
Rumlik

Autor webu a
Admin na fóru

Rumlik

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah