• Reklama
Trika eCF Podpora eCFSeznamka eCF

e-papierosy-shop.pl

This section is intended for the presentation of foreign traders who are registered on our forum. Foreign traders may contact the administrator and by mutual agreement, them will be created a subforum, where they can present. Communication is primarily in English or German.

For those interested in subforum:
The condition for the establishment of subforums is small (motivation) fee for 1 year. In individual cases, we can arrange to send (min. 1 per half year) product to review(generally a similar value). Info on these conditions are met in the header of each vendor subforums. Failure to comply with these conditions occur 1 week to lock subforums and if no agreement is reached, subforum will be removed. Remains only a single thread.

Tato sekce je určena pro prezentaci zahraničních obchodníků, kteří jsou na našem fóru zaregistrováni. Zahraniční obchodníci mohou kontaktovat administrátora a na základě dohody jim bude vytvořeno subfórum, kde se mohou prezentovat. Komunikace je zde převážně v anglickém nebo německém jazyce.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, kubice, Joker, jura-p

Pravidla fóra
Forum rules

The condition for the establishment of subforums is a small motivational fee of 2000 CZK, for 1 year (If you have to pay, maybe even write something to your subforums: -)). From now we can arrange to send (min. 1 per half year) a product to review (generally a similar value) only in individual and exceptional cases. Info on these conditions are met in the header of each vendor subforums, including the date of removal subforums. Failure to comply with these conditions will occur at 1 week (before deleting it) to lock the subforums and if no payment or other agreement (during the week), subforum will be removed. Remains only a single thread.

When you subscription banner ads on half of the year, it will be also considered as fee for subforum.

If you are not interested in banner advertising, but subforum you want to keep, then transmit the payment to the account in the promotion: podpora_ecf.php a message for the recipient: Subforum + name of your subforums.

By the following We kindly ask all local retailers to name their discussion thread with the name dealer at the end.

Example:
The new eGo on sale - Smoke healthier Ltd.¨

Maximum allowed size of the photos is 640(width)x480(height)px

Please respect the language in this thread - do NOT use Czech language! If you need to use Czech, then add English/German translation as well.
Prosím respektuj jazyk ve vlákně. Nepoužívej zde češtinu nebo přikládej i EN/DE překlad.

Thank you

Re: Představení www.e-papierosy-shop.pl

Příspěvekod Fido » sob 17. zář 2011 2:34:05

Tak nevím ale mě ta stránka nefunguje.
Hmm, e-papierosy-shop.pl isn't loading right now.
The computers that run e-papierosy-shop.pl are having some trouble. Usually this is just a temporary problem, so you might want to try again in a few minutes.
Buď nezaplatili za doménu nebo přestali existovat.
Fido
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Příspěvekod e-Hana » sob 17. zář 2011 3:11:07

Ale mě ješrě včera fungovala, takže nejspíš nějaký technický problém..určitě nepřestali existovat! :angel
VAMO + KANGER PROTANK III BDC
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Dvě věci jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost.(Albert Einstein)
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Příspěvekod marcuspedro » sob 17. zář 2011 6:17:47

Grip leštěný - za první den zatím žádné otisky. Celková délka i se závite 105mm, šířka cca 23mm. Elektronika je Ego 5klik - dá se nabíjet buď přes závit nabíječkou pro Ego nebo baterie samotná v externí nabíječce. Uvidíme co vydrží elektronika a hlavně gumové tlačítko :)

Obrázek
porovnání s AA tužkovou baterií

Obrázek
vyleptaný nápis na těle gripu

Obrázek
vyleptaný nápis na spodku

Obrázek
závit Ego a 510

Obrázek
hlava s elektronikou, baterie 18650 - 3000mAh, tělo

Obrázek
plus kontakt

Obrázek
vnitřek těla s mínus pružinou

Obrázek
gumové tlačítko

Obrázek
v celé kráse s Wéčkem
2x Bateriový grip UT2600 od J.McG, E-Liquid si míchám sám dle své chuti z komponentů Inawera 9mg (VPG 18 + VPG 0), Cartomizer eGo X2™ DUAL COIL - 5ml, eGo clear echomizer v3 (CC) (1,6ml)
Oblíbený shop viewtopic.php?f=37&t=662

E-kouřím od 5/2010 a pyro jsem neměl od 25.7.2010
Obrázek
幫助和保護
marcuspedro
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod alexa » sob 17. zář 2011 7:47:16

Dík za představení... nevypadá vůbec zle, jen mi kazí dojem to gumové tlačítko... to víš, estét... :smirk :chuckle Jinak, zkoušel jsi na ní i nějaké LR příslušenství? Teď se dost mluví o tom, že na těch "pětiklikách" to nějak nefunguje, či co... :wring
alexa

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 17. zář 2011 10:36:19

Co jsem měl tenhle kousek (už chvíli používanej) v ruce, tak mě osobně nijak moc nenadchnul.
Tlačítko už nemělo jakoukoliv odezvu (už neklikalo) a bylo to takový pro mě nijaký. Stará eGO baterka mi chodí i po roce o dost lépe co se celkového pocitu týče.
Ale to může být jen kus od kusu jako ostatní podobné věcičky.

Ale samozřejmě ať ti slouží ku spokojenosti. Za ty prachy člověk nemůže ani snad chtít nic extra že? :)
Propagátor míchání liquidů a již od konce roku 2010 si užívám jen liquidy svojí vlastní výroby (FA a Inawera).
Oficiální partner FlavourArt v CZ a člen Inawera Group.
Suroviny pro míchání a tvorbu liquidů prodáváme na našem Vaping Shopu http://eshop.sandysmokers.cz/
Novinky, akce a další info publikujeme na našich internetových kanálech :mrk
Obrázek
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod marcuspedro » sob 17. zář 2011 11:00:52

Sandy díky. No mě to tlačítko taky moc nebere - počkám 3 měsíce kdy skončí záruka a hned ho seříznu. Pokud to nějak odejde tak budu mít aspoň pěkné tělo a zkusím s tím něco udělat. Náhradní ego elektroniky mám ještě asi 3 sady a nebo tam prostě vrazím jen spínač a budu nabíjet externě.

LR jsem nezkoušel - snad krom LR vatových cartů 510 a ty žhaví normálně. Než jsem zjistil že to 5klik jsem na tom jel i Smoke, ale jakmile mě upozornili jiní že to je 5klik (já to nevěděl :angel ) jsem ho radši rychle sundal. :)
2x Bateriový grip UT2600 od J.McG, E-Liquid si míchám sám dle své chuti z komponentů Inawera 9mg (VPG 18 + VPG 0), Cartomizer eGo X2™ DUAL COIL - 5ml, eGo clear echomizer v3 (CC) (1,6ml)

Obrázek
幫助和保護
marcuspedro
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 17. zář 2011 11:16:17

Malinko OT, ale když už jsme se do toho pustili :)
Měl jsem možnost při setkání s Rostem mít v ruce tenhle grip a Indulgence V2. A pokud jsem porovnal a chtěl bych jeden z těch dvou (jako že ne), tak na mě osobně působil lepším dojmem zmíněný Indulgence. Sám jsem byl celkem překvapen jak nevypadá špatně (předtím jsem ho viděl jen na videu). A celkově je myslím řešený lépe než King Kong.

Ale to neznamená, že podobně to bude vidět každej. Někomu víc vyhovuje tenhle "buclák" a někomu spíš ten druhej, hubenější.

Omluvám se za OT ...
Propagátor míchání liquidů a již od konce roku 2010 si užívám jen liquidy svojí vlastní výroby (FA a Inawera).
Suroviny pro míchání a tvorbu liquidů prodáváme na našem Vaping Shopu http://eshop.sandysmokers.cz/
Obrázek
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod alexa » sob 17. zář 2011 11:23:04

marcuspedro, díky za odpověď :) tak ať ti dobře slouží..
alexa

Příspěvekod rost » sob 17. zář 2011 11:44:30

Přesně jak píše Sandy mám jej a po dvou měsících tlačítko funguje že funguje sice spíná ale nekliká počkám až odejde úplně a přijde spínač bez elektroniky jinak 306LR i LR510 funguji bez problému jen mi poslední dobou zlobí elektronika hlavně když tam mám baterky bez ochrany musím ji občas sundat a znova nasadit jelikož mi hlásí že je článek vybitý klidně i po 1hodině a to do vybití článku udělá klidně i 5X jinak něco málo je o něm také tady jen ja ho mám v černém provedení
viewtopic.php?f=108&t=1278&hilit=polska
GROOVE Z LiPol akumulátor 3800mAh,BOBO,ANYVAPE,ZMAX,VMAX,VAMO,ODDY,BT804 ,LAVATUBE,Lavatube MOD VV350,MOD V8,VV GOLEMEK,Duralon,domácí grip z regulací napětí,INDULGENCE V2, KINGKONG 3000, Elektronický doutník DSE701 a od atomizeru až po ODDY
Obrázek
rost
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod kinezka » sob 17. zář 2011 12:55:09

White Dragon píše:Opakuju dotaz - dá se v PL e-shopu (jakémkoliv) zadat adresa na poste restante někam k hranicím s dobírkou? A vydá mi to PL pošta na CZ doklady? Má někdo zkušenost? (Do Chalupek to mám cca 10km, proto mně to docela zajímá)

Teoreticky by to jít mohlo. Pokud by na balíku bylo ještě např. uvedeno tvoje datum narození-pro lepší identifikaci, tak by neměl být problém.
Ale nevím, jaké má Polská pošta Poštovní a Obchodní podmínky (to jsou stanovené předpisy).
Ale osobně si myslím, že v rámci EU je mezi poštami celkem bezproblémový transfér a ani poštovné není cenově až tak rozdílné (v případě Polska), tak mi to připadá zbytečně komplikované.
I když věřím, že mít Polskou hranici 10 km za zády, tak tenhle způsob zaslání napadne nejspíš každého :angel
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod e-Hana » sob 17. zář 2011 13:12:22

Vzkaz pro uživatele-momentálně existuje technický problém se serverem,ten by měl být snad :wait :) během dneška vyřešen!! Prodejce se omlouvá..na odstranění potíží se pilně pracuje.
VAMO + KANGER PROTANK III BDC
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Dvě věci jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost.(Albert Einstein)
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 17. zář 2011 13:35:38

Možná jen přemisťování na jiný server, protože doména má dnes nějaké změny :mrk
Pokud měnil např. DNS tak to může chvilku trvat no :D
Obrázek
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod feki » pon 19. zář 2011 9:18:09

Otazka pre e shop
Dobry den.Aj na dobierku posielate na Slovensko?

Witam!

Poślemy. Nie ma problemu. Koszt wysyłki do 500g 25pln od 500g do 1kg 35, od
1kg do 2kg 65pln.
Obrázek
eGo+ (elegant)650mAh,1000mAh, atty classic 510+driptip a Clear Echomizér CE4+
feki
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Slovakia

Příspěvekod marcuspedro » stř 21. zář 2011 15:04:52

marcuspedro píše:Tak jsem si právě jsem si objednal u polských bratrů tento grip - http://e-papierosy-shop.pl/ego_king_kong_3000_mah_body_(z_ogniwem__mit_akku)_-_kolor_srebrny_silver,268,640.html

jsem na něj móóóc zvědavej :clap

Doprava za cca 120,-Kč - paráda

Hm, tak cca 5 dní v provozu a už blbne tlačítko. :head :angry :head Cvaká, ale občas sepne - občas nesepne. Moc se mi to nechce posílat zpátky - asi to budu muset kuchnout :ne

Obrázek
幫助和保護
marcuspedro
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 21. zář 2011 15:32:06

Ale tak zase to bylo levný :) .
Alespoň máš základ pro nějakej DIY kousek :mrk
Obrázek
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Introduction of foreign vendors and their goods/Představení zahraničních prodejců a jejich zboží.