• Reklama
Up to 50% OFF + $9.99 for 3 Items
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Spica PRO (klon)

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Spica PRO (klon)

Příspěvekod Profivapers » sob 29. pro 2018 8:34:49

Všiml jsem si, že Spica PRO jako jeden z nej atíků současnosti pro klasický vaping ústa-plíce tu ještě nemá vlákno tak taková rychlovka.

Nejprve jsem si vyzkoušel průchod vzduchu bez vapování a finálního sestavení, jen potáhnout. Potah mi přišel tedy hodně tuhý i s maximem vzduchu, které je zde možné. Prstenec pro přístup vzduchu nechávám vždy úplně otevřen, pokud je možnost "regulovat trysku" a průchod vzduchu přímo pod spirálkou (nad to není), ale i se středovým kontaktním sloupkem s největšími průchody, mi to přišlo tak tuhé, že jsem už přemýšlel o protažení drážek pro vzduch Dremelem. Velká výhoda zde je možnost výměny těch středových kontaktů s různými průchody pro vzduch přímo z venku atomizeru zespod, bez nutnosti se šťourat dovntř.

Osadil jsem sedm otáček 0,25 mm SS316L na průměr 2,5 mm (to sestavení na fotografiích šlo pryč - s tím jsem Spicu klon bazarově pořídil), dal vatu, vzduch tedy na maximum možné, výška kotelny přibližně na polovic (ještě si pohraju) a nakonec fajnovka. Ani žádnou tu úpravu jsem si neužil. :chuckle Je to na mě akorát. Pomalejší potah a plná huba super chuti.

Vše chodí hladce, zpracování na jedničku (výrobce kopie nevím - je to ten klon prodávaný v ČR), ani sklo se mi neprotáčí, jak někdo občas udává, no super, nemám co vytknout. Snad jen mohla být možnost ještě volnějšího vzduchu, pokud by někomu přišel moc přiškrcen. Perfekně vymyšlenej atík s více možnostmi ofuku spirálky, regulace výšky kotelny i regulace přístupu a uzavření přístupu liquidu do kotelny (Juice Flow), spousta příslušenství, skleněný i PMMA tubus tanku a chutná báječně.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tady jedno video v češtině od Espézetky. Se teda nevydržím dívat na video déle než pět minut, ale jak jsem proklikal pár pasáží, musím jen souhlasit. :mrk

Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4139
Registrován: sob 08. čer 2013 3:40:39
Bydliště: Vodňany
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků