• Reklama
 
 

e-Liquid a alkoholtester

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Volný pokec o e-kouření + SOS dotazy

Příspěvekod Fido » pon 27. úno 2012 12:08:41

Simona píše:Ano, vyzvou Tě ke krevní zkoušce a tu pro svoje dobro přijmeš. Odvezou Tě do nejbližšího odběrového místa a v krvi bude 0. Tím jsi čistej jako slovo bóží.

Jo ale zpátky tě nikdo neodveze takže utratíš za dopravu a ztratíš tím celkem minimálně 3 hodiny a ty budou sakra chybět. Zvlášť když i normálně nestíháš.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod jiri.krystofek » pon 27. úno 2012 12:20:16

Chemik píše:me snad šálí zrak, když čtu tohle téma. Ve čtvrtek jsem dostal dýchnout a ukázalo to 0,2 promile. Dohadoval jsem se s policií že jsem prostě týden pivo neviděl, opakovaná kontrola vyšla negativní, takže naštestí v poho. Podotýkám, že jsem řidič z povolání. Opravdu za tím může být moje eGo???

ano je za tím ego:-) :yes
a třeba když člověk použije ostřikovače tak taky nadýchá dneska je ten alkohol ve všem.. nesměl by si nic jíst,pít kouřit ani dělat:-D

já už pro jistotu ani v autě nehulím:-)
Ego W 650mah+1000mAh+900mAh měnitelná voltáž
Longsmoke Thums THULON 2500mAh
LAVATUBE
Lavatube mini
Granát mod
Blue bird Vorel v.2

Ego W,clear ultimate xl..giantem v2 3d..,x2 dual coilem..V E Cartomizer Clear 1,5, .Ego A..atty 510 LR..tank Thums XXL..Ego t atty,.Clearomizér CE3..eGo C..GS 312 3,5ml..510 DCT...Super tanker 4ml,clear echomizer

Obrázek
Od 21.11.2011 míchám své vlastní
jiri.krystofek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 388
Registrován: ned 06. lis 2011 20:02:38
Bydliště: Rokycany,Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod Chemik » pon 27. úno 2012 14:41:05

no já v autě vždycky hulil, hulím a hulit budu. Máte někdo zkušenost za jak dlouho to může z dechu zmizet? vždyť se musí jednat o stopove množství. Jinak je to pro mě hrozné překvapení :S
eGo 1100 mAh, eGo C, eGo W, DCT 3,5ml, echomizer, 510LR, 306LR a už jen vlastní "sósy" :) a konečně i vysněná Lavatube
Obrázek
Chemik
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 14. led 2012 1:44:16
Bydliště: Příchovice, Plzeň-jih
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod MartasMPx » pon 27. úno 2012 22:02:11

jiri.krystofek

Díky moc za užitečné info.
Když mě tedy dopraváci zastaví (jsem jinak abstinent) a já krátce předtím budu bafat,něco asi nadýchám ale při opakované zkoušce to bude pryč...u alkoholu by to mělo naopak vzrůst takže snad v pořádku.
Naposledy upravil MartasMPx dne pon 27. úno 2012 22:07:03, celkově upraveno 2
MartasMPx
 

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod Gremlik » pon 27. úno 2012 22:05:06

Ahoj,stačí se prý napít a je to na nule.ALe vody,vody.....
Kouřím ego-T,Mega,VGO.T,ego-W,X2 dual coil,Dct 510,C3,v matičce stověžaté Green witch,liquaPoslední pyro 29.12 2011
Obrázek
Uživatelský avatar
Gremlik
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 29. pro 2011 16:29:21
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod miguel » pon 27. úno 2012 22:05:32

osobni zkusenost nemam, ale nekdo to tady na foru zkousel s testerem a byl "cistej" za 3-5 min
i bych to tak sam tipoval
bud muzes zdrzovat, nebo na rovinu rict a dohodnout se na ty opakovany zkousce
ale jak znamo, nekdy je dohoda tezka
pak uz jen tu krev, ale to je opruz
WP XL, WP 14, WP XT-3, SSR 2.0, WP 15, dýmka WP15
míchané liquidy FA, IN, WG, TDM, TW, TPA
Obrázek
eCF Jablonec nad Nisou a okolí
Uživatelský avatar
miguel
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned 25. pro 2011 20:52:51
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod MartasMPx » pon 27. úno 2012 22:09:31

pitbull3 udělal zde viewtopic.php?p=1277#p1277 takový testík,zastavil přímo u hlídky policie a nechal se od nich zkontrolovat,myslím že až bude příležitost prubnu to také...už jsem nad tím uvažoval i dřív.
MartasMPx
 

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod e-Hana » ned 04. bře 2012 5:52:49

Opravdu se nebojte, je to opakovaně ověřené, že při druhém dýchnutí, jste na nule.
Přiznejte e-kouření a požádejte o opakování dechové zkoušky za pár minut !!!
Ještě jsem neslyšela, že by to někomu odmítli :angel !!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod oupik » úte 13. bře 2012 20:46:10

Frenk píše:Přátelé, nechci působit jako nějaký "přechytralý poučovatel", třeba to spousta z vás i ví..... Ale malé varování od člověka, který se mimo jiné živí i metrologií (taky je to vlastně měřidlo):
Pozor na levné alkotestery. Jsou to většinou vyloženě hobby hračičky pro zajímavost a mají jednu dost blbou vlastnost - většina z nich má dost velký problém s "nulou", resp. s hodně nízkými hodnotami. Pro nějaké solidnější měření to chce přístroj odhadem tak minimálně od 3-5 tKč, ty policejní jsou tak od 20-35 tKč. A všechny jsou potřeba kalibrovat dle míry používání (min. "obrok"), páč ani ty senzory nejsou nesmrtelné.... Takže když na tom levném nadýcháte 0,0 ani zdaleka to nemusí znamenat, že při policejní kontrole dopadnete stejně.....


No jelikoz se policejni alkoholtestery radi do skupiny mericich nastroju. Tak jsou policajti povinni je kalibrovat kazdorocne. Nikoliv obrok. Kazdopadne bych byl radsi aby si je nechali kalibrovat casteji a nezkouseli je (takrka denne) po ranu na me :-D

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
oupik
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 08. bře 2012 19:56:00
Bydliště: Praha, Máslovice, Budějce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod jiri.krystofek » úte 13. bře 2012 21:00:59

já to dělám tak že radši v autě nečadím:-D
stačí že by mě čapli za rychlost a ještě těm prasatům vysvětlovat tohle:-D dejte mi pokoj dám si radši až když dojedu:-D
Ego W 650mah+1000mAh+900mAh měnitelná voltáž
Longsmoke Thums THULON 2500mAh
LAVATUBE
Lavatube mini
Granát mod
Blue bird Vorel v.2

Ego W,clear ultimate xl..giantem v2 3d..,x2 dual coilem..V E Cartomizer Clear 1,5, .Ego A..atty 510 LR..tank Thums XXL..Ego t atty,.Clearomizér CE3..eGo C..GS 312 3,5ml..510 DCT...Super tanker 4ml,clear echomizer

Obrázek
Od 21.11.2011 míchám své vlastní
jiri.krystofek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 388
Registrován: ned 06. lis 2011 20:02:38
Bydliště: Rokycany,Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod jurirek » pát 23. bře 2012 4:51:51

Neměl bych strach,že nafoukám.
Dělám v pálenici a když míchám alkohol(třeba i několik hodin)hned jak si fouknu tak mám až 4,5 promile v dechu,ale během pár minut už 0.A to jsme testoval a ne jen já mockrát.A podle mě pár kapek je míň než výpary které dýchám i celý den.A vyzkoušet si do liquidu nakapat mě ještě nenapadlo takže další inspirace děkuji :yes
Obrázek

lava tube
Uživatelský avatar
jurirek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. bře 2012 23:35:24
Bydliště: Ostrava-Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod jura-p » stř 01. srp 2012 15:30:12

Glycerin i propylenglykol jsou prostě alkoholy. Dechová zkouška je založena na spalování alkoholů v měřící komůrce. A alkohol testery neumějí rozlišit jednotlivé ze skupiny alkoholů. Takže vám v dechu nenaměří etanol, po kterém policajti jdou, ale i jiný ...ol, tedy i glycerin a PG. Etanol se do dechu dostává, mimo krátké chvíle po napití z krve. Kde se drží mrška, pokud ho játra nespálí, a nevyventiluje taky trochu z plic. A ta troška se měří alkoholtestery na dech. Když jen e-kouříte, tak se z krve do plic nedoplňuje a z plic ty alkoholy drobet větších molekul, než etanol, co jste inhalovali, rychle vydýcháte. Pár kapek etanolu do likvidu s tím vlastně nemá co do činění, jednak je ho proti hustším alkoholům, které inhalujete, nepatrně a jednak je těkavější a o to rychleji se vydýcha a jednak se jeho obsah v plících naopak sníží přechodem z plic do krve a tak bude z výdechu ještě více snížen. Ale v množství tak mizivém, že jeho podíl bude nula, nula, nic. Tedy pokud šlo opravdu o pár kapek v liquidu.

Takže těsně po e-kouření vám dechová zkouška inhalované páry z různých alkoholů, nejen ze zakázaného etanolu, prokáže, za pár minut už ne.
Zkouška krve na etanol se dnes provádí prakticky všude plynovou chromatografií a je zaměřená přímo na etanol, takže by rozlišila i jednotlivé druhy alkoholů v krvi. Ale protože etanol, glycerin i propylenglykol z dechu do krve v plících nepřechází v množství měřitelném používanými metodami měření obsahu v krvi , tak je to jedno.
Naposledy upravil jura-p dne ned 11. lis 2012 22:28:04, celkově upraveno 1
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Prosím radu jakou cigaretu bych si měl/a pro začátek vyb

Příspěvekod cwapik » úte 07. srp 2012 22:02:55

ahoj, ted me tak pri procitani napadla jedna vec... jsem epileptik, nepiji alkohol 15 let, pri pohledu na slozeni liquidu jsem nasel diskuzi ze nekdo pri koureni ecka i nadycha... co je na tom pravdy? google me nic zatim cesky nic moc neodpovedel, v anglictine se na to vrhnu ale bude to trochu boj
Ego-K
Uživatelský avatar
cwapik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02. srp 2012 14:15:33
Bydliště: Praha

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod dlouhejbil » úte 07. srp 2012 22:18:14

Přesunul jsem tě sem-tady si to přečteš.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-Liquid a alkoholtester

Příspěvekod ecigarka.cz » sob 22. zář 2012 0:58:26

Po mojí zkušenosti , také díky tomu že mám tester přímo v autě jsem to ze zvědavosti zkoušel , a opravdu jsem nafoukal 0,1% , ale asi cca za minutku už zase na nule , nebojte se to říct když vás nahodou zastaví , dají vám fouknout znova.. toho bych se vůbec nebál.. v nejhorším případě vás pošlou na krev a tam se ukáže pravda , ale zase záleží jakého policistu chytnete..
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.


http://www.ecigarka.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 23. črc 2011 11:18:37
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků