• Reklama
FastTech
 
 

eVic VTC mini

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod axe205 » ned 16. zář 2018 19:03:19

LVC Clapton mám. V jakém módu jen používat? VW, nebo jiný? Je jich tam více, třeba BP a další. A u toho vůbec nevím, co nastavit. Typy hlav už chápu, ale ostatní je bída. Někdy mám třeba trochu liquidu v puse, není to moc prima. Byl by někdo ochotný mi to nějak rozumně vysvětlit? Ještě jednou děkuju za ochotu.
axe205
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. zář 2018 14:49:42
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod amirinda » ned 16. zář 2018 19:09:19

K baterii ti nic neřeknu, taky teprve začínám :-) Ale ta hlava se musí zakápnout, chvilku to pak nechat nasáknout. Pokud mi to prskalo, stačilo několikrát potáhnout ve vodorovné poloze. Já na mé baterii dávám 10 - 12,5w. Přívod liquidu mám přivřenej malinko víc než půl.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Profivapers » ned 16. zář 2018 20:11:28

LVC Clapton používej v režimu výkonu (VW/Power) v rozmezí doporučeného nastavení, které je uvedeno přímo na té hlavě.
Pokud ti prská, je přesycena liquidem, zkus mírně přivřít přívod. Otočným prstencem uspod hlavy. Také pomáhá rychlé plnění - minimalizovat dobu otevření tanku s liquidem. Případně, pokud je už hlava liquidem přesycena, těch už uvedených pár potahů v horizontální poloze. Prostě se někdy ta hlava přechčije a tak to odhulíš. :yes
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Muroň » ned 16. zář 2018 22:04:48

K těm dalším režimům a hlavám: BP je bypass, mod simuluje, že využívá přímé výstupní napětí z baterie a podle odporu spirálky tam pere výkon. To klidně vyzkoušej, ale u té LVC hlavy tam bude dávat výkonu málo, protože má vysoký odpor. Další, co můžeš využít, jsou teplotní režimy, vhodné hlavně pro to, že si nespálíš vatu a zbytečně nepřehřeješ spirálu: 3x fire čudl, pak se spodním pravým proklikáš do TC SS. To je režim pro nerezové spirály, které jsou v těch hlavách, co jsi uvedl (SS316L 0,25ohm 30 - 70W, SS316 1 ohm 10 - 25W). Dáš zas 3x fire a levým spodním se proklikáš k výkonu (W), kde u té 1 ohm hlavy dej třeba 15 W a u té 0,25 ohm začni třeba doporučenými 30 W. Pak zas 3x fire a levým spodním se proklikáš k odporu, který zamkneš (objeví se ti tam zámek). Když jsi pak v daném režimu, spodními čudlíky reguluješ tepotu (podobně jako v režimu power výkon), tzn. při kolika stupních to má začít omezovat výkon a nepřekračovat teplotu spirály. Nastav si třeba 220°C. Tím jsi hotov a můžeš vapovat v TC režimu, výkon a teplotu si upravíš, jak Ti to bude vyhovovat. Více se pak dočteš zde ve vlákně k TC režimu (zamykání odporu při pokojové teplotě, využití TCR režimu - to jsou ty M1,M2, M3, kde si nastavíš teplotní koeficient odporového drátu, pro nerez se dává za nulama cca 92 až 95 atd.).
Ještě k těm SS hlavám. Ta 0,25 ohm je určena pro potah přímo do plic, otevři si u ní co nejvíce přívod vzduchu. Ta 1 ohm je spíše na šlukování, přívod vzduchu dej tak na polootevřený nebo ještě méně. Můžeš z ní zkusit i tahat přímo do plic, to pak otevři více vzduch. 1,5 LVC je kanthalový clapton, jen pro power režim, k té Ti už dobře poradili.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod axe205 » pon 17. zář 2018 17:03:52

Super, dokonalé. Moc děkuji. Jestě se zeptám, jak plnit? Nikde nevidím rysku, či něco podobného... Můžu doplit liquid těmi většími otvory, nebo se lije do těch malých, kulatých? Nějak už mi to neprská, ale cítím liquid v puse. :nech

V modu VW mám možnost ve spodním levém kruhu nastavit buď 00.0A nebo 1843P nebo 0599T.. Co z toho použít? Zatím se zdá šlukování v pohodě, přimo do plic mě to trochu vadí. Ale zase to používat nemusím... :P
axe205
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. zář 2018 14:49:42
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod amirinda » pon 17. zář 2018 20:19:55

plnit těmi většími, ty malé jsou pro vzduch.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Muroň » úte 18. zář 2018 22:54:14

Ty údaje v levém dolním kruhu budou proud (v Ampérech), P je počet potahů (puffs) a to třetí nevím, nejspíš čas (celková doba vapování).
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Profivapers » čtv 06. dub 2023 7:32:59

Před asi rokem a půl mi můj původní kiksnul, ale povedlo se mi schrastit novej. Stojí za to. :chuckle

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků