• Reklama
 
 

SKYLINE RTA klon

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod pe.ne » úte 21. lis 2017 20:17:01

3 ml když to narveš total do plna. Tak moc běžně neplním, takže v reálu trochu pod 3. Až mě to samotného překvapilo.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » pát 09. úno 2018 0:12:25

Ahojky všichni, potřeboval bych poradit. Zakoupil jsem si Skyline (klon) mám ho 2 dny (jedu na iStickPico a MTL ) a už jsem z toho neštasnej. Atík mi sem tam protéká přes air flow (z 80% po plění). Už jsem snad vyzkoušel úplně všechno (různě poskládaná vata, různé airdisky .....), shlédl jsem snad všechna videaa a stále se mi nedaří přijít na to proč????? Plním s uzavřeným přívodem liquidu (dle návodu) a zkoušel jsem i s otevřeným přívodem a stále mi po pár potáhnutí vyteče přes airflow. Airflow vyčistím a pak můžu vapovat dál. Jediný co jsem vypozoroval je to, že se mi stává že když dochází ke špatnému přísunu liqiudu, musím párkrát zahýbat s přísunem liquidu pomocí prostředního štelování a najednou sposta bublinek.A další postřeh je, že než dodělám celý tank, tak tahám čím dál víc silnějí (i přesto že mám airflow skoro dokořán). Děkuji za všechny reakce.
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod OldAlien » pát 09. úno 2018 1:42:59

Možná hodně vaty, nebo se bojíš dostatečně povolit, přísun liquidu. Téměř po každém šluku, by Ti měla vystoupat v tanku bublinka. Povoluj regulátor, dokud se tak nebude dít.
Když ho budeš mít na maximální vytočení a bulinek se nedočkáš, uber množství vaty. Plnit zásadně, při plně uzavřeném přívodu liquidu a pro jistotu, i zavřít přívod vzduchu.
Po naplnění, nedříve otevři vzduch a dej si mohutného šluka naprázdno, aby se vytvořil podtlak. Potom začni povolovat přívod liquidu. Na těch bublinkách trvej!!!
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Isek » pát 09. úno 2018 9:38:54

Stávalo se mi to zezačátku taky, dával jsem hodně vaty jsko do Kayfunu 5, ale stačí jí opravdu málo, 2,5 mm průměr spirálky, zastřihnout na hraně atomizéru a ohnout do do přívodu - od té doby funguje parádně. Pěkně je to vidět na youtube recenzi Espezétky.
Isek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 24. srp 2016 15:03:56
Bydliště: Příbram SČ

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » pát 09. úno 2018 22:33:08

Všem děkuji za podporu a ochotu. Vatu jsem snad poladil už neprotéká, ale bublinky se netvoří!!!!!! Mám přívod na plné pecky, ale stejně musím během vapování přivřít a zase otevřít přívod liqudu a pak mraky bublinek a najednou je atík poloprázný. Ještě tady to poladit a budu nejšťasnější člověk na světě.
Dopsáno o 15min. později: Při plnění i přes návod viz. víše opět liqiud v airflow (jsem snad úpně blbej :angry :angry )
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maxgear » pát 09. úno 2018 23:07:08

Nebylo by špatné postnout fotku setupu jak to máš udělaný,při plnění z hora musíš mít uplně zavřenou regulaci přívodu kapaliny,já už to plním spodem a je to rychlejší a nemusím se s tím pořád zaobírat a nic neprotéká.Ještě dotaz zdali tam máš vloženou v ofuku nějakou tu redukci co je přiložená,pokuď ne tak to bude protékat pořád.Pepa
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » sob 10. úno 2018 0:44:21

Ahoj, přívod liqudu mám uzevřený (naplním liquidem, vše zašroubuji a pomalu otvírám přívod liquidu. Jdou bublinky a vše vypadá OK, ale po několika potáhnutí cítím liqiud na prstech. Stáčí vyčistit airflow a jedu celý tank bez protečení). Airdisk tam mám (nejprve 3dírky a pak jsem měnil za jednu). Fotku zašlu.
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » sob 10. úno 2018 15:20:01

Zasílám pár fotek Skyline (clon). Proč to nefunguje ??????
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maxgear » sob 10. úno 2018 18:21:56

No máš to hezky načechrané alé já dávám spirálku trochu víš a ty konce mám v těch kanálcích trochu víc nacpanou a mám vatu i v tom prázdném prostoru před ofukem a nemá to kudy téct.Dám sem foto jak to mam.Pepa
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » sob 10. úno 2018 19:25:16

Lépe to nesvedu :devil . Mohlo by to takhle fungovat? Za hodinku dám vědět (budu plnit :angry ).
Obrázek
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Jesen » sob 10. úno 2018 20:40:37

Ak to nebude vatou, skus vymeniť o-krúžky. Nič za to nedáš a budeš mat istotu. A nedotahuj časti tanku na fest. Len tak akurát
Jesen
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. led 2016 21:27:25

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » sob 10. úno 2018 23:23:03

Ahoj lidičky. Pro JESEN "O" kroužky jsem měnil hned druhý den, protože jsem byl z toho hotovej.
Takže jsem u prvního plnění po radě od Maxgear (nová vata).
Postup:
1.Přívod liqudu uzavřený nalitý plný tank.
2. Několik potahů (přívod uzavřený) a následně otvírám trošičku přívod.
3. Bublinky vstoupají (airflow suchý).
4. Opět pár potáhnutí (zhruba 10x) a opět otvírám trošku přívod liqiudu.
5. Toto opakuji až do otevření přívodu do kořán a airflow je suchý SUPER :dance :dance :dance :dance
Během vapování vstoupají bublinky JUPÍ,JUPÍ,JUPÍ
Nevím,jestli je to radou od Maxgear (vata) :yes :yes :yes nebo to je tím postupným otvíráním přívodu, ale děkuji všem za ochotu a reakci, můžu konečně Vapovat bez papírového ubrousku.
Myslím si, že když u mého clonu otevřu přívod liqudu hned dokořán tak tím (podtlakem, přetlakem, odtlakem :chuckle :chuckle :chuckle ) vata nestačí nasát liqiud a ten musí někdy vytéct a vyteče přes airflow. Je to to možné???? Nebo fakt pomohla ta vata od Maxgear (zítra vyzkouším přívod liqudi otevřít hned naplno u uvídím, čím to je).
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maxgear » sob 10. úno 2018 23:42:35

Tak to jsem rád že ti to funguje,já mám přívod kapaliny asi tak na polovic a vůbec s tím nehejbu a plním to zespodu a je to rychlejší akorát je potřeba použít lahvičku s tenkým kapátkem a je to plně funkční.Já si myslím že to bylo tou vatou protože tvůj setup byl sice hezký ale řídký a proto to protékalo a ta vata v tom celém prostoru se mi taky osvědčila.Vapingu zdar.Pepa :clap
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » ned 11. úno 2018 0:13:56

Díky Pepo a máš asi pravdu :yes , ale pořád mi je divný, že by i přes menší množství vaty by to cákalo až do airflow přes airdisk??? Zítra to na hulváta otevřu i s tou nově danou vatou (která je teď o.k) a uvidím :x . Podle mého tam hraje roli vata a podtlak, přetlak..... :D :D.
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod awalon » ned 11. úno 2018 12:39:21

Ono je taky třeba si uvědomit, že klon je pořád jenom klon. Build mám zhruba jako ty, těsně nad airdisc, vatu jen do kanálků, přísun celou dobu na polovic, tahání na prázdno kvůli podtlaku se nekoná a nemám problém (ťukám na stůl :whew ). Snad jen ze začátku po koupi jsem si párkrát čouda nedal (jedu na TC), tak jsem musel přísun otevřít a opět přivřít, ale začal jsem dávat míň vaty a od tý doby si mlaskám.
Uživatelský avatar
awalon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 05. lis 2014 19:09:46

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků