• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Bottom feed, obecná diskuze

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » ned 21. led 2018 9:34:55

Vyrobil jsem si dávkovací squonk lahvičky. Jsou zakoupené v cz shopech, za pár korun.
Ty měkké světlé (50 ml), byly bez kapátka i bez uzávěru a ty tmavé tvrdé byly komplet. Jelikož mají stejný průměr v hrdle i stejný závit, tak jejích kombinace, dala vzniknout tomuto výtvoru.
Pak už jenom vzít redukci 510/EGO a začít bastlit. S výsledkem jsem spokojený a úspora 2x 399,- Kč, za předražené originály, potěší.
Jen tak pro pobavení, ty redukce jsem opečovával od roku 2012. Z toho plyne, nic nevyhazovat, vše se jednou možná hodí. :clap
Nikde nic neteče, je to rychlejší a neupatlané řešení, jak doplnit lahvičku v módu. Použití na všechny typy squonker módů, díky závitu 510, ve víčku lahvičky. :yes
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod vlastik63 » ned 21. led 2018 10:22:19

Jen ti ještě poradím vložit dovnitř hadičku jako je ve squonk flaštičkách plnění je pak jednodušší bez přetlaku a otáčení.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » ned 21. led 2018 10:51:25

Jak jsem koukal, tak žádná s tankovacích laviček, hadičku nemá!
Ono jde o to, že hadička v horní lahvičce, by byla v poloze uzávěrem dolů, mimo liquid a plnění by nefungovalo. Tlačili bychom z horní lahvičky, pouze vzduch z obnažené hadičky.
Měl jsem to i zrealizované tak, že by se to našroubovalo dovnitř červeného uzávěru, kde je EGO závit, s vnitřním 510 závitem. Nefungovalo to ! :angry
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod buban76 » ned 21. led 2018 12:06:06

Člověče, to je nápad pár redukcí nebo základen čehosi s dírou v 510 tu mám taky, bude se tvořit

Vlastikuv systém s hadičkou znamená plnit mod vzhůru nohama a plnící dnem dolů, pak by to fungovat mělo

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod vlastik63 » ned 21. led 2018 13:36:17

Mrkni na první stránku tam je postované video, funguje to dobře mám takto upravené všechny plnící své flaštičky. Ta hadička právě pomáhá od přetlaku v plněné a naplníš ji tak skoro do plna. Ta plnící je při plnění dole.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » ned 21. led 2018 15:12:22

Já to chápu, ale zdálo se mi to pomalé a když jsem přestlal tlačit na plnící lahvičku, tak se při vyrovnání vzduchu, vrátila vždy dost velká část liquidu, zpět do lahvičky v modu.
Příjde mi lepší, využít samotnou váhu liquidu a zemskou přitažlivost při plnění. Ještě možná dám té hadičce šanci, ale budu muset upravit průtokový průměr dirky.Ta co je v té redukci, je původně myšlená, jako přisávání vzduchu do C4.
Je tedy dost malá. V centrpinu módu je mnohem větší a v tom nepoměru, může být problém. Jednu lahvičku poladím s hadičkou a druhou nechám bez hadičky a budu porovnávat.

Edit:
Tak jsem to malinko poladil a jednoznačně zvítězila plnící lahvička s hadičkou. Obě lahvičky již prošli update a jsem maximálně spokojený. Vlastíku díky :yes , že jsi mně nakopnul, abych se k této hadičkové story, vrátil.
Udělal jsem při prvním pokusu pár chybyček, proto mě ten prvotní nezdar odradil. Vůbec jsem netušil, že to s tou hadičkou, už někdo přede mnou realizoval. :angry Konec dobrý, všechno dobré! :hand
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod roberto7 » ned 21. led 2018 22:36:02

Nové silikónové lahvičky verze 2 :yes
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod ZaMi74 » pon 22. led 2018 13:02:27

to roberto7: Tak tohle teda vypadá tak dobře, že možná i já zkusím squonk :yes

Teď ještě, aby někdo vytvořil pořádný squonk MTL atomizer (tu hrůzu od Cthulhu nemyslím) a hned na to skočím :rock
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod vlastik63 » pon 22. led 2018 13:35:53

No lahvička je to pěkná no cena tedy také. :chuckle Zatím tedy jsem v klidu. https://www.heavengifts.com/product/Arc ... le-V2.html
Poslední dobou se mi ty ceny u těchto věcí vůbec nelíbí. :angry
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod roberto7 » pon 22. led 2018 16:24:53

ZaMi74 píše:to roberto7:
Teď ještě, aby někdo vytvořil pořádný squonk MTL atomizer (tu hrůzu od Cthulhu nemyslím) a hned na to skočím :rock


Pořádný MTL squonk atíky jsou.Vypíšu něco: YFTK Viper V2 , Le papillon , Origen little , Strike 18, Speed revolution ,NoFear ,NarDA atd. :yes
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod peco » úte 23. led 2018 8:27:41

Aj tu sú nejaké squonk MTL odporúčania:
Kód: Vybrat vše
https://www.fasttech.com/forums/vapers/t/2468144/squonking-at-fasttech?2468255
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod ZaMi74 » úte 23. led 2018 12:58:54

to roberto7 a peco: Díky moc, chlapi, o převážné většině těchto atomizérů jsem vůbec neměl tušení. Prohlédl jsem je všechny a do "finále" mi postoupily Coppervape NarDA Style RDA a YFTK Le Concorde Styled RDA. Ani ne tak kvůli tomu, že by se mi vzhledově nějak extra líbily (i když NarDa nevypadá úplně špatně :mrk ), ale hlavně kvůli velikosti. Ty ostatní mají základny 14, 16 nebo 18 mm, což je pro mě absolutně nepřijatelné. Mám celkem velké ruce, díky čemuž se občas vztekám i u osazování Skyline, takže z takovéto velikosti základen by mě asi hodně brzo trefilo ...

Nemáte s některým z mé finálové dvojice náhodou osobní zkušenost?
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod korwin » úte 23. led 2018 13:07:29

Narda je rozhodne super, chuť výborná. Pripadně jeste Entheon...
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » úte 23. led 2018 17:48:41

Super kousky možná ano, ale nákup možný pouze za kopečkama!!! :angry

Dalších pár tankovacích lahviček, obsah rovněž (50 ml ). Jedna se mi povedla i bez víčka. (už došly!)
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod dlouhejbil » pon 29. led 2018 7:29:10

Držte se tématu Bottom feed. Guláš máte tady viewtopic.php?f=5&t=2295&start=2460#p406653
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků