• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Vapetalk s Karotkou - česká videa o vapingu

Máte nějakou e-cigaretu a chcete se o vaše zkušenosti podělit? Pak je toto místo právě pro vás.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod Profivapers » ned 19. čer 2016 7:07:53

Je použit 0,25 mm Kanthal. Je to nezvykle přímo na obrázku od výrobce.

Obrázek

Už se těším až hlavu kuchnu a budu vědět víc, ale blížím se k 50 ml (absolutně zatím bez problému) a furt to jede krásně a chutná taky tak.

Obrázek

Ale bafám jen z něj, protože jsem zvědav na výdrž té hlavy a pak i samo na další. Už jsi došel konce nějakého měření kolik Ti hlava vydržela než byla nutná výměna?

Ten integrovaný trn naústku i když fakt, zatím nelze použít jiný naústek, ale smysl to taky má. Třeba výška těla a pak taky se nemá pod čím tvořit kondenzát.

Jinak souhlas výborné. Všiml jsem si, aspoň co koukám, že je zatím docela přecházen a trochu mi to vždycky i přijde škoda, že lidé přecházejí dobře udělané, chutné a hlavně i (zatím) absolutně bezproblémové věcičky k vapingu vhodné snad úplně pro každého krom mrakotvůrců. Je skvělý.

Moc na videa nekoukám, ale pár jsem těch Tvých viděl. Styl můj to není a technicky mám občas jiný názor, ale celkově, pokud jsem hledal informaci tak jsem ji i u Tebe našel. A líbí se mi, že to není jen takové to "chváličství", tím i nižší informační hodnota, ale dokážeš se na ty produkty podívat i z druhé strany a udat jejich zápory. Tak za mě vcelku fajn. :smoke
Naposledy upravil Profivapers dne ned 19. čer 2016 19:39:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod buban76 » ned 19. čer 2016 8:20:52

Jestli nebude důvodem přecházení poměrně vysoká cena, přece jen za takovou malinkatou potvoru na výměnné hlavy min. 850,-, u nás, není zrovna málo peněz a venku to taky není úplná hitparáda. Ale neslyšel jsem na něj zatím nic špatného,tak se postupně určitě rozšíří a produkty od aspire nikdy nebyly dělané na cenu.

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod Profivapers » ned 19. čer 2016 8:42:37

Určitě taky, jak jsem psal i do vlákna. Sám jsem se dost rozhoupával i když mě zaujal hned jak vyběhl. Od pohledu na obrázky takový prd prd nic a žádná levnota, ale stojí za to. Jako celek jak už jsem psal, je to krok kupředu. A kvalita provedení je tu taky dost pozitivně znát a to odladění.. Ono se to pak vše do té ceny promítá. Plus je také druhá hlava (celkově dvě) a náhradní sklo. Určitě není čeho litovat. Minimálně hlavně do začátku to je pecka. Každopádně až dojdu nějaké té degradace hlavy používáním tak ještě něco dám do vlákna. Pitevna už čeká. :chuckle
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod VapetalksKarotkou » ned 19. čer 2016 12:06:11

Já bych mu vytkl asi jen nutnost většího výkonu. Kdyby mu stačilo 10W jako Nautilusu (bez X), tak bych měl na Mini Voltu o 1/3 vyšší výdrž. Hlavu budu kuchat asi před kamerou, už jí mám bokem.
Uživatelský avatar
VapetalksKarotkou
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 25. dub 2016 15:23:50

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod Profivapers » ned 19. čer 2016 19:43:24

Jo musím dávat o tak dva, tři Watty víc než si dávám běžně na podobný kousky. Nastavuji to tak přibližne jako Ty a mám z toho stejné pocity. Tu hlavu jsem si už našel. Tvůj kolega nějakej Busardo byl rychlejší, ale kuchni. Vypadá to zajímavě a myslím, že i půjde přemotat. Třeba i na nerez pro TC. No uvidíme. To se asi nedá brát jako zápor, nicméně pro teplotní režim zatím tyto jediné hlavy použít nejdou. Jako zápor bych spíš bral, že díky svému odporu a výkonu potřebnému, aby to trochu jelo, nejsou použitelně na zařízení využívající prostý výstup napětí baterie. Takže kdo má nějakou tu baterku třeba typu eGo One tak z Nautila X si na ní moc nebafne.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod VapetalksKarotkou » ned 19. čer 2016 21:16:24

Já je ani přemotávat nebudu zkoušet. Na to mám 5 Kayfunů a další 4 jiné MTL RTA :).
Ale už jsme ot a čichám koště. Zítra budu točit pár zajímavých věcí - The Vaping Rabbit premiovky, Protank, Theorem...

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Uživatelský avatar
VapetalksKarotkou
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 25. dub 2016 15:23:50

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod pospisilecek » ned 19. čer 2016 21:40:40

Co natocit nejaky genisis? Na mesh na ostro, s opletem a tak..
Dneska ti mladi nevedi o cem je rec a ceska videa aby jeden hledal..
Skoda, ze jsou tyhle systemy dost opomijeny :mrk
Dneska dela genisis snad jen Scott Bonner a ten mluvi po americku :chuckle

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod chris_cz » pon 20. čer 2016 11:00:43

pospisilecek píše:...
Dneska dela genisis snad jen Scott Bonner a ten mluvi po americku :chuckle

OT: dik za odkaz na Bonnera, někdo takový mi chyběl v záložkách, byť genesisky nepoužívám, tak je fajn vědět co nového v jiných systémech.
btw, s tím "mluví po americku" jsi mne fakt dostal, než jsem pustil jeho první video, tak jsem čekal něco jako texan english :-)
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod pospisilecek » pon 20. čer 2016 11:09:59

Nee, Scott je brit :rofl

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod korwin » pon 20. čer 2016 18:27:18

VapetalksKarotkou píše:K tomu ti řeknu tohle:
1) S meshem jsem se osobně dost pral a naostro jsem ho nikdy nejel.....
2) ...ale jsem pro každou špatnost.

A co zkusit domluvit prezentaci ve dvou s nějakým jihočeským odborníkem, který to má manuálně zmaknute? ;)
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod pospisilecek » pon 20. čer 2016 18:36:31

S profikem :rofl

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod roberto7 » pon 20. čer 2016 19:21:59

Milane jdeš do toho??? :yes :yes :D :D
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod Profivapers » pon 20. čer 2016 19:32:26

Myslím Roberte, že to máš lépe v ruce. Já jedu většinou na vrtáček. :chuckle Ještě tak mít kameru tak hodím nějaký návod, ale takhle ve studiu a abych k tomu vyprávěl Raidyho příběh tak to ne. :rofl Musíte se spokojit s tímto viewtopic.php?style=1&f=195&t=4773
A ne že bych chtěl jmenovat, ale nejvíc jsem pochytal od Jury a je to Jihočech.. :chuckle :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod suky » pon 20. čer 2016 22:59:17

Je to fakt, genesis byl u pocatku toho vseho sam jsem silel u prvnich spiralek ktery jsem prepaloval jednu za druhou prave na zminovane Cobre :o) Po dlouhy dobe jsem si hodil naostro Pikolika od Ivanta (SK forum) a je to dobry, na Pikolikovi vi buh cim to je jde setup naostro dobre udelat, ne kazdej atik se takhle dobre naostro mota, nejak to na nem dobre jde, ladi se to nekdy dyl ale zas udrzba je temer nulova, jednou za tyden vypalim, opucuju starym kartackem na zuby a jede to jako vino bez zmeny chuti. Dnes se vsechno honi na vate (nic proti ni mam ji rad) ale dobrej setup naostro ma neco do sebe.
Uživatelský avatar
suky
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 10. dub 2012 10:42:21
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vapetalk s Karotkou

Příspěvekod rado9 » pon 20. čer 2016 23:52:30

suky suhlasim. a chut tabakoviek na meshi naostro je bezkonkurencna.
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Vaše zkušenosti s e-cigaretou či doplňky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků