• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Kayfun Mini V3 (SvoёMesto) a jeho klony

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Kayfun Mini V3 (SvoёMesto) a jeho klony

Příspěvekod Profivapers » čtv 18. úno 2016 7:53:01

Ohlasy majitelů jsou jen a jen pozitivní. Krom řekl bych nákladnějšího gripu Taifun Vireo sedí při svém průměru 19 mm pěkně i na bateriích eGo One (1100 a 2200 mAh), se kterými lze také pořídit na shopu svoemesto. S tím jsem už nekalkuloval tak uvidím jak bude pasovat na grip 22 mm nebo nějaký "boxík". Na prosteamer.de (7,5 EUR pošta), k dispozici dostatek. SvoëMesto je hlavním průkopníkem "zvonkových systémů" a i toho principu, který se v podstatě stal všeobecným, kdy je liquid přiváděn kanálky do kotelny a zásobování probíhá na principu podtlaku. Rád jsem chodíval koukat na jejich ruský web už od počátku svého vapingu. Na čínském webu alibaby se už objevily fotografie Kayfun Mini V3. Těžko říct zda "už" mají nakopírováno fyzicky. Zde na fotografiích Kayfun Mini V3 spolu s Taifun Vireo a eGo One bateriemi, z obchodu shop.svoemesto.de Své doplním později.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Kayfun Mini V3 von Svoemesto - klein und doch so groß (malý a přeci tak velký)

Naposledy upravil Profivapers dne sob 09. dub 2016 9:56:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod trefcz » čtv 18. úno 2016 8:57:44

Na 3f vape už je klon v prodeji, byl hned vyprodaný a čeká se na další várku. A cena klonu 14,90 není vůbec špatná. ;)
Koopor Plus 200W, Evic VTC Mini, SMPL, Kayfun v4, OBS Crius, Mad Hatter Mini RDA, Velocity RDA, Erlkonigin
Obrázek
Uživatelský avatar
trefcz
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 272
Registrován: sob 14. led 2012 20:09:47
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod buban76 » čtv 18. úno 2016 10:17:39

Myslím, že profík tu nechtěl řešit klon
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod Profivapers » pát 19. úno 2016 22:40:59




Kayfun Mini V3 mi zaujal hned co SvoeMesto svůj nový produkt představilo a byl zaveden do prodeje 30. ledna 2016. Jeho cena v Německu, kde je i vyráběn byla stanovena na 99,95 EUR.

Kayfun Mini V3 Vám dorazí v papírové krabičce spolu s náhradními šroubky, návodem a (NBR 70 PTFE coated - teflonem potaženými) o-kroužky. Je vyroben z nerezové oceli 1.4404 (X2CrNiMo17-12-2) a je to teda znát že je to pořádnej a slušnej kus železa. Sklo je borosilikátové. Šíře části dosedající na grip je 19 mm, v nejširším místě má téměř 20 mm. Výška je 58 mm bez Tipu a 510 závitu, udávaný objem pro e-liquid 2 ml - reálně jsem naměřil kolem 2,2 ml. Váha 57 gramů. Každý kus má vygravírované sériové číslo a produktový klíč k ověření pravosti. Plnění odšroubováním vrchní části, při uzavřeném regulovatelném přívodu e-liquidu do kotelny (k savému materiálu a spirálce), rovnou třeba z lahvičky, nezapomenout vždy uzavřít tu regulaci přístupu liquidu před plněním. Zpracování je super, vše "chodí" krásně, hladce nebo s přiměřeným odporem, zapadá do sebe, to je paráda, domyšlené do detailu i třeba k úchopům při manipulaci, není to překombinované, v podstatě jednoduše účelně, funkčně a chytře vymyšlené. Namotal jsem spirálku na TC takže logicky z nerezové oceli v mém případě 316L - 0,28 mm na tyčku 2,5 mm asi sedm otáček, je to teda trošku titěrnější na sestavení, ale v poho, drát drží pod šrouby dobře, mají uspod plošku, vyžhavil spirálku, protáhl vatu Fiber Freaks, zašoupl ji do bočních částí vyhrazených pro vatu, našrouboval základnu se spirálkou (dá se dostat ke spirále i při naplněném atomizeru), zatáhl přístup liquidu, naplnil vrchem a při dobře a pro sebe nastaveném "Temp-SS" povoloval přístup liquidu dokavaď to prostě nezačalo hulit. Nic nebulbá, neteče, nepíská, nemám potřebu s tou regulací liquidu, která chodí fakt hladce dál nějak do plnění hýbat. Při plnění, když se ten přístup liquidu zavře tak se může nechat otevřená vrchní část jak dlouho se chce, super. Daní za tu regulaci přístupu liquidu je hůře dostupná regulace průtoku vzduchu až po odšroubování kontaktu v závitu 510 a sejmutí spodní čtvercové části, šroubkem uprostřed jak je vidět ve videu v úvodu příspěvku. Tu jsem ještě nezkoušel, protože odpor při potahu je mě mě tak akorát. Ale ať je cokoli jakkoli přívětivé a funkční jako že zde je tak prioritou je pro mne chuť a ta mi tady hodně sedí! To je vždy subjektivní záležitost a možná ty popisy někdy mohou znít komicky, ale pro mne výrazná, nepřejemnělá, ale prokreslená, pára možná malinko teplejší, ale jemně :chuckle , fakt mě osobně to hodně sedí na takovou celodenní chutnou hulbu a i když se tomu trochu "přiloží" stále chuť výborná. Musel jsem i ubrat trochu na nastavené teplotě oproti zvyklostem, prostor pro spirálku je efektivně využit. Mám nebo jsem měl i kousky s "jemnější" chutí třeba na keramice, ale to mohu jen chvilku jako dezert, ale toto mohu téměř stále (aspoň zatím), stejně jako Genesis. :smoke Tím vlastně uzavírám prozatím maximální spokojenost s tímto atomizerem. Ještě bych chtěl zkusit spirálku na 2 mm průměr a jinak asi tady moc nebude s čím si "hrát". Určitě jsem na něco zapomněl, stačí se zeptat.
Pár foto.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tady jako ukázka jak sedí na gripu 22 mm (a spodní části)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod MartinFrei » čtv 25. úno 2016 12:17:40

Líbí se mi :clap Jen co Číňan zkopčí 19ctkovej grip Taifun Vireo, tak do týhle oku lahodící sestavičky půjdu :yes

Obrázek

ještě jsem uvažoval nad spojením s baterkou eGo ONE, když neklapne to první, asi bych se smířil i s tímhle řešením :think

Obrázek

cpát to na cokoliv jiného (většího) mi vzhledem k rozměrům atíku a tím i danému malému obsahu, přijde kontraproduktivní a zbytečné :bandit
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod tiberius » čtv 25. úno 2016 12:48:20

Já neodolal a už mám objednáno s baterii eGo ONE XL 2200mAh :yes
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod Profivapers » čtv 25. úno 2016 12:52:10

Uspod má průměr 19 mm a pak je vystoupnutí na téměř 20 mm a pak zas 19 mm. Osobně ho používám na Wismec Presa TC 75W v režimu "TC-SS", který je pro mne na vatu jednou z priorit. Myslím, že to nevypadá vůbec zle a i na gripech 22 mm vypadá lépe než jsem předpokládal právě díky tomu rozšíření, které tam opticky podle mého oka hodně dělá. Viz. fotky, i když na nich to není tak znatelné. Ale samo s gripy průměru 19 mm to lajnuje nejlépe i když myslím, že se dá posadit bez toho, aby to vypadalo vyloženě blbě na téměř "cokoli" z menších gripů. Objem 2 ml pro e-liquid je na mě menší, ale plnění je tady tak komfortní, že to není pro mě problém. Regulace liquidu, celkově funkčnost a přívětivost absolutně bez výhrad. To je paráda a chuťově dle mých úst moc povedené. Fajn, dej vědět Tibore jak jsi spokojen. :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod tiberius » čtv 24. bře 2016 22:12:54

Jednou větou,parádní Atomizer.Profivapers díky za recenzi :yes
Jedu desátý tank,chutná a kouří luxusně.Ze začátku jsem měl trošku problém se zásobováním.
To vyřešila vata Fiber Freaks :yes

Obrázek
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod JeremiahD » čtv 24. bře 2016 22:15:54

Taky ho mam na ceste mooc se tesim :-)

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
JeremiahD
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 368
Registrován: pon 10. lis 2014 22:47:40

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod pospisilecek » čtv 24. bře 2016 22:19:14

Hosi, pokud mate klony, tak bych s nima tohle vlakno nezasiral..

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod Profivapers » úte 29. bře 2016 19:44:08

A klidně "zaserte", jestli nechceš zakládat jiný vlákno, přeci umíš napsat jako zkušený vaper, že se jedná o klon, pokud tak jest. Já jsem s Kayfun Mini V3, konstrukcí, absolutní bezproblémovostí a chutí stále nadmíru spokojen, řadím pro sebe mezi nej, co jsem kdy měl a dělá mi radost. Ještě čekám na akrylový tubus nádržky, co si nechávám vyrobit. Pěkně vypadají i ty kovové tubusy, které zvětší objem, ale zas do toho není vidět. Dej vědět jak Ti jde ten Tvůj k chuti, jak se povedl atd. :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod pospisilecek » čtv 07. dub 2016 20:50:39

S laskavým dovolením a možná i pod mírným nátlakem profesionálně-profivaperského Profivaperse, zasírám vlákno originalního produktu SwoeMesto, klonem Kayfunu V3 mini z FastTechu.
Konkrétně se jedná o tento kousek https://www.fasttech.com/products/4278000

Kayfun V3 mini KLON...

Zvolil jsem tento konkrétní klon z důvodu, že je vyrobený z nerezi 316, která ve mě budí vetší důvěru než klony z nerezi 304.
Konkrétně můj klon na sobě nemá žádná loga ani nápisy. Všiml jsem si, že zdejší čeští prodejci nabízejí klon, který je naprosto totožný s originálem a to i s krabičkou. Já si na nápisy moc nepotrpím, takže jsem koupil tento.

Kvalita tohoto klonu, je výborná. Závity nedrhnou, o-kroužky jsou přesné a těsní perfektně. Jednotlivé díly k sobě lícují bez problémů.
Uživatelská přívětivost V3ky je fakt úžasná. Kontrola setupu je bezproblémová a netřeba vylévat liquid z tanku. V podstatě můžu zkontrolovat vatu a spirálku kdy a kde se mi zachce.
Plnění přes horní čepici je pohodlné, ale pro jistotu po naplnění tanku, chytnu víčko na jeden zavit, otočím vzhůru nohama, nechám stéct liquid do čepice, otevřu JFC a dotáhnu čepici. Pak teprve otočím. Při utahování je slyšet, jak leze vzduch skrze kotelnu ven.
Pri obyčejném plnění horem, mi vznikal přetlak a pár prvních tahů to bublalo. Nic ale nešlo ven dírama..
Výroba buildu, je snadná a zvládne jí i naprostý ucho. Uložení vaty je intuitivní. Prostě ji položit na dno kotelny a hotovo. Můj námot je z 0.32 kanthalu, 7 otoček na 2.5mm průměr. Odpor mi vyšel na 1.2 ohm, takže si s ním poradí i iStick 20W, který i na 10W dokáže s Kayfunem slušně zacvičit a ani ta kombinace nevypadá zle.

Takže na závěr bych řekl, že jsem s tímto klonech nadmíru spokojený, co se podání chuti týče, ale i jeho jednoduché konstrukce. Možná ta 2ml kapacita, by mohla někoho limitovat, ale já to moc neřesím. Není to atík, který bych si vzal na 12h směnu, nebo na celodenní výlet. Na to mám jiné kusy..

Přidám pár fotek :mrk

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod Profivapers » čtv 07. dub 2016 21:11:33

Dík, vypadá dobře. Když koupíš ten kovový tubus na nádržku (mají už i čínské) tak dost zvedneš objem. Podle typu na 3,6 nebo 4,2 ml liquidu. Akorát do toho není pak vidět, což s TC moc neva. :mrk

http://shop.svoemesto.de/kayfun-mini-v3 ... ank-i.html
http://shop.svoemesto.de/kayfun-mini-v3 ... nk-ii.html
http://shop.svoemesto.de/kayfun-mini-v3 ... k-iii.html

Pospi, teď to ještě čtu.. Odfrézování boků závitu na vrchním víku je tam pro to, aby nevznikal přetlak při dotahování a ani nevzniká (u mě). Zavřu přístup liquidu, otevřu viko, naleju liquid, otvory proteče do nádržky, zavřu víko a otevřu přístup pro liquid. Úplně pohoda. Mám i vyzkoušené, že s tím uzavřeným přístupem liquidu to v žádném případě do kotle neprolne.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod pospisilecek » čtv 07. dub 2016 22:28:30

Ja to zkousel jednou a prolnulo.. Ne moc, dva prasky to spravily.. Treba jsou u klonu ty plosky vyfrezovane malo… nevim. Kazdopadne me to nijak nesejří :mrk
Porad tento drobny nedostatek nestoji za 2.5 tis. :D

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V3 - SvoёMesto

Příspěvekod Profivapers » čtv 07. dub 2016 22:41:27

Ok, já to chtěl vědět technicky. Každopádně SvoeMesto má ty konstrukce jako koncepty perfektně vychytaný. Fajn, že jsi taky spokojen.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků