• Reklama
FastTech
 
 

Ruzgar RBA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod ee.rror » sob 15. srp 2015 8:02:16

jdu to predelat. prave jsem zkousel plnit vrchem pres sroubek, jak to ma proboha fungovat? normalne ucpu spodni sani, strcim jehlu do dirky a do vnitr mi nic nenatece, vsechno je hned vytlacovano ven. asi mam tlustou jehlu, ze nestiha vzduch unikat vec? proste to horem nenaplnim :-(
stejne je to jenom na domaci plneni, kdybych to chtel absolvovat nekde venku, tak stopro pri operaci sroubek stratim
Uživatelský avatar
ee.rror
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 29. čer 2015 13:04:40

Reklama

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod pospisilecek » sob 15. srp 2015 9:37:56

Ruzgar se vrchem neplni, prece..

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod ee.rror » ned 16. srp 2015 11:11:42

k necemu tam ten sroubek je ;-) nebo jsem nepochopil, co tim sou(d/st)ruh
zabojoval jsem, u toho medeneho to vyresil okrouzek na centrpin, nevim, jestli tam puvodne chybel nebo co. takze ted oba dymi paradne, ale jeste neni vyhrano. Nejdou mezi sebou jen tak zkombinovat, vnitrni rozmery a zavity jsou odlisne, takze treba nasadit SS cepici na copper nadotaz nejde.
U toho copperovyho pretrvava problem, ze nejde nasadit na zadnej jinej grip (nechapu, ale nejde vubec nasroubovat, ani silou), pouze na 4nine, mozna to je zpusobeno tim, ze je zakladna SS cela pomedena (coz jsem necekal, u prodejce byla zakladna SS, i vcetne zvonku, kterej mel byt taky SS), chystam se tedy zakladnu toho povrchu zbavit.
Jak na to pls?
Nicmene jsem jeste jeden SS a jeden copper zakoupil, si nemuzu pomoct, ale libi se

OPRAVA: vzal jsem do ruky smirgl a bez bazne a hany jsem se pustil do odstraneni nanosu medi ze zakladny, dopracoval jsem se k tomu, ze zadne SS se nekona, atik je komplet z copperu, jupi :clap
tedy az na cetrpin

Obrázek

Po smirglu

Obrázek
Uživatelský avatar
ee.rror
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 29. čer 2015 13:04:40

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod MartinFrei » ned 16. srp 2015 12:26:08

Jasně, že se Ruzgar plní vrchem ... jen to jde na pikaču :chuckle buď se musí ta dírečka zvětšit nebo plnit úzkou jehlou. Proto všichni plníme Ruzgar spodem, stažením skla po o-kroužcích. Plnění je holt největší slabina tohoto atíku :hammer_head:
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod setaloft » ned 16. srp 2015 13:41:18

Já ho teda plnil horem jenom jednou, nejdřív to teklo horem, pak spodem a od tý doby mě to ani nenapadlo jinak než stažením skla.
nemesis-kl steam tuners/origin-ekv2/jesus-ruzgar/Primo mini-Siren/Sinuous-Hastur
Obrázek
Uživatelský avatar
setaloft
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 60
Registrován: ned 08. bře 2015 14:03:24
Bydliště: Zlosyň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod vlastik63 » ned 16. srp 2015 13:46:47

Slabinou bych to nenazval, ale věcí cviku.Netrvá mi to déle než neplnit třeba Subtank.Já bych jedinou slabinou uvedl ten malý obsah.Mít stejné podání chutě a obsah 5ml byl bych spokojenější no nevadí našel jsem si vhodné náhrady v Zephyrusovi, Deltě 2, Evivě a Taifunu GS 2, kteří jsou podle mne další kandidáti na titul nejchutnějšího parostrojku roku.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod ee.rror » ned 16. srp 2015 20:22:47

vetsi obsah by byl ofc fajn, ale na ukor velikosti, ja prave hledal tento rozmer a jeste k tomu v medi, jiny zvonkac jsem s temito parametry nenasel, ale jsem uz navysost spokojen.
Jeste zkusim zitra namotat tak 1,5 ohmu, kvuli spotrebe a vydrzi baterce, pri tech soucasnych 1ohmech to dyma bohate, klidne muzu ubrat.
jak doporucujete tech 1.5 namotat? bude lepsi slabsi kanthal, treba nejakejch 0.25? nebo to mam spachat z meho oblibeneho 0.36?
Uživatelský avatar
ee.rror
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 29. čer 2015 13:04:40

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod setaloft » ned 16. srp 2015 21:55:31

Já používám 1,32 na 1,2 ohmu.
nemesis-kl steam tuners/origin-ekv2/jesus-ruzgar/Primo mini-Siren/Sinuous-Hastur
Obrázek
Uživatelský avatar
setaloft
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 60
Registrován: ned 08. bře 2015 14:03:24
Bydliště: Zlosyň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod jarda19 » pon 17. srp 2015 17:38:35

setaloft píše:Já používám 1,32 na 1,2 ohmu.

Kolik závitů ti vychází na těch 1,2 Ohmu ????
A to motáš kolem dokola ruzgara ? :cool
Hulím evic VT + ruzgara
Obrázek
Uživatelský avatar
jarda19
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 608
Registrován: sob 24. bře 2012 18:05:36
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod ClonyXXL » pon 17. srp 2015 21:00:31

Odhaduji kolem 86 zavitů

[ Post made via iPad ] Obrázek
Obrázek
ClonyXXL
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 05. bře 2015 21:40:33
Národní vlajka:
Cook Islands

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod setaloft » úte 18. srp 2015 0:50:38

Oprava na 0,32, pokud by někdo vyžadoval satisfakci, mí seku ndanti jsou k dispozici :D
nemesis-kl steam tuners/origin-ekv2/jesus-ruzgar/Primo mini-Siren/Sinuous-Hastur
Obrázek
Uživatelský avatar
setaloft
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 60
Registrován: ned 08. bře 2015 14:03:24
Bydliště: Zlosyň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod buban76 » pát 21. srp 2015 9:50:40

Na základě zdejších chvalozpěvů jsem jeden kousek taky zakoupil, ale řady spokojených nerozšířím. Ne že by to byl špatný stroj, naopak, za ty prachy je to pěkný kousek, leč jeho smůla je, že dorazil až po TGS2.A ten posadil do stínu police jinší parostrojky. Chuť ani produkce páry ničím nevyčnívaji nad průměr, potah je na mě přiškrcený až moc, kamarádi nejspíš nebudeme. Ještě nahodím jiný námot, jako poslední šanci, ale nevím nevím.
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod Profivapers » pát 21. srp 2015 10:02:09

S Fiber Freaks hustoty 2, který sice nepokladam za převratný zázrak, ale diky malickostem plusů v manipulaci a i pro me lehce lepsim vlastnostem i chuti u mě nahradil "japonské vaty" Koh Gen Do a Koga, mi chutná kopie Ruzgar ještě o kousek víc.

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod Jml... » pát 21. srp 2015 11:18:06

Tak jsem se také nechal vmanipulovat do tolik vámi opěvovaného Ruzgárka (ale co laborování mi baví). Zkouším 3 setap... a musím podotknout, zatím žádné obrovské nadšení. Vdechuji hlavně tabákovky, některé mé oblíbené fakt na Ruzgarovi nejdou.
Jelikož má opravdu malou kotelnu (daleko menší objem), tak má ostřejší a výraznější podání chuti, což je pro některé mé chuťovky asi špatně.
Mé hodnocení zatím zůstává na bodu mrazu, nehledě k systému plnění, fakt kramasax na dnešní dobu, šroubkem jen jehlou aby se nezaplavila kotelna přetlakem, stahování skla při rozhození celého atíku taky nic moc ízy na cesty.
Uživatelský avatar
Jml...
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 28. črc 2015 13:44:45

Re: Ruzgar RBA

Příspěvekod Efx » úte 01. zář 2015 19:25:07

Včera sem si pohrál. Mám ho už delší dobu a to plnění mě sralo. Vrtat to v ruce je lahůdka. Asi půl hodina vrtání a 2 zlomený vrtáky :) Na utěsnění sem našel gumový cosi z instalatérský sady těsnění. Sedne jak !censored! na hrnec. Teď už to de lehce rovnou z flašky.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Efx
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 341
Registrován: čtv 18. říj 2012 23:28:11
Bydliště: Rybníček
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků