• Reklama
 
 

Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod vlastik63 » úte 08. črc 2014 15:49:04

Kayfun Mini V2.1 ES
Dnes dorazil malý bratříček z řady slavných DIY atomizerů typu Kayfun.Jedná se o zmenšenou verzi se závitem 510 vhodnou zejména na eGo baterie.Funkčně je totožný se svým větším vzorem a proto nemá cenu to více popisovat.Celý atomizér lze snadno rozebrat jak je vidět na obrázcích,opracování a závity jsou solidní.Drip Tip je vyjímatelný a sání je regulovatelné,plní se pomocí plastové jehly z boku atomizéru.Jak již je zvykem Mini není osazen žádným předinstalovaným setupem.
V papírové krabičce vám dorazí 1 * Kayfun Mini V2.1 ES Style RBA, 1 * krátký Clear PC Tank, 1 * SS ozdobný eGo kroužek, 1 * dlouhý nástavec zvonku, 1 * knot asi 15cm / 2mm, 1 * kousek slabého Kanthalu, 2 * šroubováčky Phillips,rovný a křížový, 5 * O-kroužků, 2 * šroubky náhradní na uchycení spirálky a jeden bez hlavičky na regulaci sání.(v balení postrádám plastovou plnící jehlu,která není obsažena.)

Výška: 87 mm a 112 mm (krátká / dlouhá verze)
Materiál: nerezová ocel a průhledný polykarbonátový prodlužovací tank
Průměr: 14 mm
Objem liquidu: 1.6-4.0 ml
Hmotnost: 49.9 g a 52.3 g bez náplně a setupu

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Vyfotil jsem pro srovnání i s jinými parostrojky a jak to bude vypadat se Spinnerem 1100mAh až mi dorazí podstavec.Jestli jsem na něco zapomněl tak to později doplním až přidám fotky setupu.Tento atomizér má na FT (SKU:1733900)
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod káča » úte 08. črc 2014 17:31:22

DSC01423.jpg
DSC01422.jpg
DSC01421.jpg
DSC01420.jpg
DSC01418.jpg
DSC01419.jpg

Zkusím doplnit pár fotek než Vlasta doplní.K porovnání velikosti se ZK.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
káča
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 153
Registrován: stř 26. pro 2012 18:13:01
Bydliště: mělnicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod vlastik63 » úte 08. črc 2014 18:43:35

Tak hledám chybu,pořád mi to teče.Nejdříve mi zlobil centrpin ten jsem už sešteloval a teď řeším ten průsak.Tahle verze nemá v horní čepici O kroužek a myslím,že to bude ten kámen úrazu.No zkusím si s tím ještě pohrát,ale pomalu dostávám nerva. :angry

edit: tady je ten centrpin rozebraný,měl jsem ho moc utopený a sací trubička mi hodně vyčnívala do kotelny.Musel jsem to rozebrat a srovnat to gumové těsnění,bylo tam nějak špatně nandaný.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

To protékání dělá jen po naplnění,už to naštěstí dalo pokoj a můžu spokojeně bafat.Chce to plnit jako ta holka ve videu.(je to taková anglická Tereza tak komu to vadí najděte si raději jiné video. :rofl

Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod buban76 » stř 09. črc 2014 22:20:59

Tak mě dnes tenhle mazlík taky dorazil a dojmy jsou zatím dost rozpačité. Zatím největší DYI, jaké jsem měl. Že byl atty špinavý jak prase, ale vážně ultraprase, to bych bral, stejně bych ho vařil, ale teď se peru s centrpinem, asi jako Vlastík, ale těsnění je usazené dobře, pokud ho ale utáhnu, aby se nehýbal vnitřní + kontakt, zvenku je utopený v 510 závitu a není kontakt na baterii. Je to tedy takový polotovar, jdu laborovat dál, vztek už mě pomalu opouští...
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod JX3P » stř 09. črc 2014 22:39:06

neplňte do plna, doporučuje se nechat 10% vzduchu jako u běžný verze
pokud něvěříte tak google a "kayfun mini leaking"
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod buban76 » stř 09. črc 2014 23:03:58

Do plna jsem neplnil, přesto celý tank postupně vycvrndal vzduchovým otvorem :evil: jdu studovat a pak to skončí v popelnici :twisted:
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod vlastik63 » čtv 10. črc 2014 11:33:39

Ten centrpin celý vyšroubuj a sundej to gumové těsnění.Pak to dej zpátky posuň ho až k hlavě centrpinu a nasaď nahoru ten domek a pomalu zašroubuj.Mě se to povedlo a už to funguje.Jen si dej pozor aby si měl mezeru u toho domku se šroubem aby jsi si to nezkratoval.Jde už štelovat i výška.Už mi to ani neprotéká chce to mít všechno dotažené,hlavně tu čepici a neplnit do plna.Dneska budu testovat v dlouhé verzi.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod Harmy » čtv 10. črc 2014 12:06:22

Pokud to postupně vyteklo vzduchovým sáním, tak to možná nebude netěsností centrpinu, ale netěsností tanku, ve kterém se neudělá podtlak a spojené nádoby udělají své. Zaplaví se kotelna a sáním to teče ven jako přepadem. Může to dělat špatné nebo chybějící středové těsnění ve víčku.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod brabeva » čtv 10. črc 2014 12:27:44

Asi mám víc štěstí, než rozumu. Nikde nic neteče a hulí dobře. Spirálka 1,8 ohmu+vata - krátká verze :smoke
Grifův grip Pitrýsek, indulgence V4, eCab-L, Eleaf IStick basis- Protank mini, ego one
Vapuji od 29.1.2012
Uživatelský avatar
brabeva
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 363
Registrován: pát 23. bře 2012 13:20:08
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod iwi » čtv 10. črc 2014 12:53:13

Dovolím si dodat foto dorazivšího Miniho SKU 175900


Obrázek Obrázek Obrázek

Obsah balení od Ivogo je v podstatě totožné
1 * Kayfun Mini V2.1 ES Style RBA
1 * krátký Clear PC Tank
1 * SS ozdobný eGo kroužek
1 * dlouhý nástavec zvonku
2 * šroubováčky Phillips,rovný a křížový
6 * O-kroužků
2 * šroubky náhradní na uchycení spirálky
1 * Lahvička 10ml
1 * manuál :D
Vapuju na gde čem :D
Obrázek
Uživatelský avatar
iwi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 30. črc 2012 18:40:33
Bydliště: Kyjov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod vlastik63 » čtv 10. črc 2014 12:56:42

Tahle verze nemá O kroužek v čepici,ale jen gumovou zátku.Čím to je fakt nevím,ale dal jsem další nástavec naplnil jen do půlky a po sešroubování to znovu protékalo.Po 5.minutách za současného utírání sací dírky to přestalo a už zase neteče,je to prostě záhada.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod Harmy » čtv 10. črc 2014 13:14:51

Mně takhle teče po naplnění velkej kayfun tím plnícím ventilem, ale jen do té doby než párkrát potáhnu a udělá se v tanku podtlak. Zkus schválně Vlasto, jak jsem už psal, místo zacpávání sacího otvoru, rychle naplnit, našroubovat rychle víčko, otočit vzhůru nohama a pak dotáhnout. Párkrát zakouřit a je to. Když to všechno uděláš rychle, tak se kotelna nezaplaví a nebude to sáním téct. Pokud to teče stejně, tak bych minimálně jeden ze sacích kanálků překryl vatou.
Zkoušels jestli ta trubička zvonku jde do té zátky ve víčku na fest a jestli tam vůbec dosedá? Tam to může přisávat vzduch do tanku.
Naposledy upravil Harmy dne čtv 10. črc 2014 13:27:14, celkově upraveno 1
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod buban76 » čtv 10. črc 2014 13:25:16

Můj problém s protékáním byl jinde. Nezdálo se mi to spojení plastového tubusu s kovovým bez okroužku, tedy jsem jeden osadil. Tím se ale lehce zvětšila délka tubusu a vršek čepice kotelny už nedosedl na to těsnění v čepici a tudy to pak teklo do sání a do kotelny a ani podtlak se samozřejmě nekonal. Po odstranění okroužku se průsak nekoná, pouze po naplnění to pár potažení zabublá, ale to mi dělá i velký kayfun.
Naposledy upravil buban76 dne čtv 10. črc 2014 13:38:36, celkově upraveno 1
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod Harmy » čtv 10. črc 2014 13:29:49

Já jsem říkal, že je to tam. Zkus příště to plnění udělat rychlejš, jak jsem psal Vlastovi a uvidíš, že to bublat nebude.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kayfun Mini V2.1 ES klon z FT

Příspěvekod Grif » čtv 10. črc 2014 13:37:38

Hlavně to chlapci vyřešte. Mám ho na cestě a dorazí nejspíš těsně před dovčou. Nerad bych něco kutil na dovolený. :)
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků