• Reklama
FastTech
 
 

Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Co použít do patrony, misto té nefunkční origo vatičky.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod Simona » sob 11. úno 2012 19:23:56

tady toho člově vyřeší.
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod Simona » ned 12. úno 2012 21:08:12

Lidi, všem to doporučuju, chutná mi z toho výborně :clap . A dokonce jsem vyházela i z nových patron vatičky a naládovala to brčkama a sáčkama. Luxus :cool . Moc díky za typ. :thanks: :thumb_up2:
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod e-Hana » ned 12. úno 2012 21:10:05

JJ a říkej to hooodně nahlas prosím tě !!! :rofl :yes
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod vionek666 » ned 12. úno 2012 21:21:21

Můj názor je ten,že doba pyramidových sáčků je už minulost.Když jsem před rokem začínal,tak jsem je taky používal,ale doba pokročila a je dost funkčních systémů a lepších.Tím samozřejmě nechci říct,že pro začátek je to špatné :)
vionek666
 

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod Simona » ned 12. úno 2012 21:39:05

vionek666 píše:Můj názor je ten,že doba pyramidových sáčků je už minulost.Když jsem před rokem začínal,tak jsem je taky používal,ale doba pokročila a je dost funkčních systémů a lepších.Tím samozřejmě nechci říct,že pro začátek je to špatné :)

No jo, ale já jsem začátečnice největší. A prostě jsem teď z toho celá nadšená, tak mě v tom nech Vionku. Já až budu profláklejší, tak taky budu třeba měnit názory. Ale teď jsem ráda. :sun
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod vionek666 » ned 12. úno 2012 21:53:42

Jasně,s tím souhlasím,taky jsem to používal :hand
vionek666
 

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod ctiborekskutr » úte 14. úno 2012 13:21:42

Dobrý den dneska sem poprvé zkusil naplnit patronu a zdá se mi, že to úplně ztratilo TH :( nevíte čím to může být ?? :) Dělal sem to poprvé tak se v tom etě budu muset učit :D :D
ctiborekskutr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 05. úno 2012 13:37:43
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky

Příspěvekod e-Hana » stř 15. úno 2012 8:11:48

Vionek-
za nás musím říct, že zatím PTB a drátěnky u atty..klasik, u nás kolem stále vedou prim..

ctiborekskutr -
Upřesni so jsi dělal poprvé?? :think Poprvé jsi udělal tuto úpravu s pyramidovými sáčky a nekouří ??
Nemáš tady ani v podpisu jakou máš e-cigaretu a jakou patronu, odkud máme vědět, jak ti poradit?
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod sawick » čtv 16. úno 2012 22:33:03

Tak tu dnes experimentuju s PTB, patrony se mi líbí pro menší obsah, takže můžu častěji střídat chutě. Není to teda takový komfort jako s cartem, kde se nic neřeší a jen kouří. Teda sem tam proprat, ale to není žádná maturita. Techniku PTB jsem snad zvládla, ale občas mi atomizér bublá, tak nevím, jestli je to tím, že jsem patronu moc naplnila, nebo mám sáček špatně vloženej, že pouští moc liquidu?
LAVATUBE Stainless Steel + atty 510, LEO nejraději s cartomizérem XL, eGo + clear echomizér, míchám si vlastní liquidy příchutě FA a Inawera
eCF Brno (Štatl)

Obrázek
Uživatelský avatar
sawick
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 19. led 2012 18:54:31
Bydliště: Brno

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod Simona » čtv 16. úno 2012 22:54:28

Jo taky mi to dělá, myslím, že je to přelitý liquidem. A taky jsem zjistila, že jakmile pořád nedokapávám, nechutná mi to přes ty sáčky, proto se asi snažím tam toho liquidu nacpat co nejvíc, protože jssem za volantem a nemůžu pořád stavět.. :cry
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod Majka » čtv 16. úno 2012 22:55:23

Když bublá tak je přechlastanej,musíš profouknout atty a když potahuješ tak vteřinku táhnout i po tom co pustíš sepnutí baterky.Někde je to tu popsaný.
e-kouřím od 3.5.2011 a zatím žádné Pyro!
doma eGo-T (1000 mAh)passthrough,venku Vorlův Bird,clearomizéry CE 4,CE5.....
Uživatelský avatar
Majka
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11. kvě 2011 1:28:05
Bydliště: Český Krumlov

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod e-Hana » pát 17. úno 2012 5:33:02

To už ale nesouvisí s PTB, dělá to i normálně..oparvdu stačí vyfouknout od závitu,je asi moc naplněn..
pokud ti to s PTB nechutná možná si ho moc ustřihla a je krátký nebo moc namuchlaný a špatně to předává liquid??
Jinak nic ti nebrání,dát si zpět vatičku a pokuřuj vatičku..jestli ti líp chutná. :mrk .
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod sawick » pát 17. úno 2012 9:35:16

Chutná mi to z PTB, o tom žádná. Jen jsem myslela, že dělám něco špatně. Ale když je to normální, že se mi do atomizéru občas dostane víc liquidu, tak to holt vyfouknu a nebudu to zbytečně zkoumat :) Děkuji za rady.
LAVATUBE Stainless Steel + atty 510, LEO nejraději s cartomizérem XL, eGo + clear echomizér, míchám si vlastní liquidy příchutě FA a Inawera
eCF Brno (Štatl)

Obrázek
Uživatelský avatar
sawick
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 19. led 2012 18:54:31
Bydliště: Brno

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod e-Hana » pát 17. úno 2012 9:53:31

Možná je jen řidší liquid, pak zkus do něj kápnout trochu víc VG a nebude tolik téci nebo ho moc nepřeplnuj ,ale snaž se aby měl konecsáčku kontakt s můstkem to stačí k nasátí ,taky možná ještě jedno důležité, pokud je atty plný tedy přecuccaný, špatně táhne taky ,takže na to pozor..tímže ho ještě doplníš ho můžeš i zničit.. snaž se o chvíli dřív pustit tlačítko a ještě vše odsát..jinak to zbylé neodsáté zkondenzuje a nateče zpět a to taky může být to co ti pak bublá,je toho hodně co to může způsobovat.. :angel ale rozhodně pokud máš pocit,že je něco divně, je lepší to odšroubobat a od závitu vyfouknout do kapesníčku..aby spirálka nebyla v liquidu utopená..a na cesty si raděli vezmi nějaký větší cartomizér,kde dokapávat nemusíš.. :angel Např.XLDual coils nebo Giantomizéer apod. :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod mia » úte 21. úno 2012 1:03:40

Vypaloval jsem spirálku u jednoho z mých CE2 a nějak jsem to přehnal, knot byl na dvě půlky. Tak jsem jednu půlku schoval, druhou půlku strčil do spirálky, ustřihl kousek PTB a volně omotal okolo středové trubičky. Pak jsem to celý zasunul zpět, naplnil a paráda, PTB stíhá zásobovat knot bez problémů a CE2 se dá vycucnout až do konce i s polovičním knotem. Už mi to tak funguje pomalu deset dní. Špičkovej materiál :)
If ain't broken, don't fix it!... Wéčko plus nějaký ty gripy.
eCF Zlín
eCF Chropyně
mia
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 02. led 2012 13:24:07
Bydliště: Zborovice D.C.
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Náplně patron

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník