• Reklama
FastTech
 
 

Příchutě Imperia

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod rubens » pon 03. čer 2019 15:32:41

Tak jsem se nechal zlákat a vyzkoušel jsem příchutě Imperia a musím říct,že velice překvapen.Nejvíc asi z toho,že tohle může někdo vvůbec vyrábět a prodávat.Sahara,Monkey Business a Levian chutnají skoro stejně a ve všech převládá jakási pachuť,lámal jsem si dlouho hlavu nad tím,co mi to připomíná,teď už to vím,sekundové lepidlo!Nejvíc je cítit v Businessu,ale je tak nějak všude. Ještě jsem zkusil Imperii,která je jako anýzový čaj,tabák tam cítit není a toho anýzu má člověk za chvíli po krk a poslední perlou byl Karamel,co nechutná jako karamel.Toť moje zkušenost s Imperií
rubens
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. čer 2019 14:54:49

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Jirkator » pon 03. čer 2019 16:33:46

Od Imperie používám Pantera a Imperii a po pár měsících ležení je to tak dobré, že bych to nejradši pil rovnou z flašky. Neděláš něco špatně?

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod vlastik63 » pon 03. čer 2019 18:06:22

Levian je skvělý pokud ti to nejede asi jsi něco udělal špatně. Pokud dodržíš předepsané procento a minimálně měsíc necháš uležet odmění tě skvělou tabákovou chutí.

[ Post made via Android ] Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Jirkator » pon 03. čer 2019 18:16:30

Dneska jsou všichni zhýčkaní z shake&vape a zrání (i několik měsíců) jim nic neříká. Hned to odsoudí a pomluví.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod pe.ne » pon 03. čer 2019 18:47:56

Zrovna jsem doobjednával Karavanu, ta je super, Sultána vyměnil za Emíra a přihodil ještě právě Monkey Business a už se těším, až se to uleží. Pro mě je Imperia příjemným překvapením a je pro mě plně srovnatelná s německými Avoria a German Flavours, od kterých jsem bral předtím. Ale jak píší pánové nade mnou - není to instantní záležitost, to rozhodně ne. A dobře tomu tak.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod amirinda » pon 03. čer 2019 23:07:20

Jirkator píše:Dneska jsou všichni zhýčkaní z shake&vape a zrání (i několik měsíců) jim nic neříká. Hned to odsoudí a pomluví.

[ Post made via Android ] Obrázek


Měl jsem Imperia shake&vape jahodu a pomeranč a stejně jsem to tak dva dny musel nechat odležet, hned po namíchání nic moc...
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Muroň » úte 04. čer 2019 10:31:43

Musím se připojit k obhájcům tabákovek od Imperie!!! Levian je jedna z nejlepších tabákovek, co jsem ochutnal. Mám ho teda ještě z minulé modelové řady (s nižším doporučeným ředěním). Teď ho jedu z Kayfuna Lite'19, namíchán v lednu a je to neskutečná dobrota! Saharu jsem ještě nezkusil a Monkey Business mi moc nejede, ale lepidlo z něj určitě necítím. Mám hodně rád Karavanu, původní Panter, Emíra i Sultána, Imperii občas (ní je směs koření výrazná).
Zrání je nutnost, ale pachuť není ani v čerstvě namíchaných. Do čeho jsi to namíchal a z čeho to vapuješ?
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Jirkator » úte 04. čer 2019 18:00:55

Pofňukal si, pohanil to a odešel. Odpověď nebude

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod pe.ne » úte 04. čer 2019 18:49:15

Když jsme u toho, vnímáte nějaký rozdíl ve "starých" příchutích a v nových black label (s vyšším dávkováním) stejného názvu? Abych řekl pravdu, trochu mě to jejich zvyšování ředění sejří. Chápu, že business, ale stejně...

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Jirkator » úte 04. čer 2019 19:35:48

Povedlo se mi koupit ještě staré do zásoby, ale rád bych také znal odpověď.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod amirinda » úte 04. čer 2019 21:45:57

pe.ne píše:Když jsme u toho, vnímáte nějaký rozdíl ve "starých" příchutích a v nových black label (s vyšším dávkováním) stejného názvu? Abych řekl pravdu, trochu mě to jejich zvyšování ředění sejří. Chápu, že business, ale stejně...

[ Post made via Android ] Obrázek


Mám malinu a jahodu Black Label, malina vůbec a ta jahoda se dá, ale jak píšeš, je třeba vyšší dávka :-)
Edit: nejlepší jahoda pro mě třeba byla od Imperie Shark Attack, cena vyšší, ale stojí za to.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Boddah83 » pon 13. črc 2020 21:57:04

Trošku to tady oživím. Testuju teď příchutě Black Label a Vape Cook.
Z Vape Cook jsem ochutnal zatím jen Red Baron a Straw Cheescake a oboje je naprosto fenomenální. Red Baron je parádní mix borůvek, jahod, malin a s trochou chladivosti. A Straw Cheescake fakt super jahodovej cheescake. To se jim moc povedlo. Zrání týden a koncentrace 6%.
Z řady Black Label jsem už ochutnal asi 10 příchutí a nejlepší za mě Broskev (fakt šťavnatá broskev), Lime Cake (moc dobrej koláč) a Apple Pie. Koncentrace 8%, ale lepší asi bude dát 10%. Naopak úplně zklamali Mandarinka, která je totálně bez chuti na těch 8%, pak Pinky, kde je docela hnusnej grep, kterej já nemusím a Malinovej džem, kde jsem osobně nepoznal ani malinu a ani džem. Možná je to jen malou koncentrací a bude to chtít víc procent, i když výrobce doporučuje 5-7%.
Další ovocný co jsem ochutnal byly Borůvka, Jahoda, Banilla, Coco Cream, Lesní ovoce - to je všechno spíš takovej průměr, nic extra.
Ještě mi tady zrajou Hruška, Borůvkovej džem a Jahodovej džem. Tak uvidíme. Až to dovapuju, tak nakoupím další příchutě a kdyžtak zase napíšu, jak mi chutnaly :)
Gripy - Eleaf Invoke, Joyetech Cuboid Pro, Geekvape Aegis X, Smoant Charon TS 218.
Atomizéry - SvoeMesto Kayfun Lite Plus DLC, BPmods Pioneer, Steamcrave Aromamizer V3, Vapefly Holic.
Baterie - LG HG2 3000mAh 20A, Efest 3500mAh 10A, Samsung 35E 3500mAh 10A, Samsung 40T 4000MAh 35A.
Boddah83
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 14. říj 2017 23:03:49
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Jirkator » úte 14. črc 2020 7:43:22

U Imperie mně zklamalo, že takhle navyšují doporučené koncentrace. Bývalo 2 - 3 %. Teď dávají až 10% a mají tak s nižšími výrobními náklady násobně vyšší prodeje.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod korwin » úte 14. črc 2020 9:30:07

Za mne je Red Baron výborná a levnější náhražka Red Astairu od T-Juice, bez výrazné chladivé složky. Poměrně chutná je Maracuya a Černý rybíz, Cereálie jsou hodně skořicové... Pomeranč nic moc :(
Tabákovky za mne jsou skoro všechny dost podobné.. nic podobného, jako stará tabáková báze, jsem zatím od nich nenašel :(
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Imperia

Příspěvekod Jirkator » úte 14. črc 2020 13:42:44

Tabákovkám moc nedám, ale jednou za čas chuť dostanu. Po varování mého oblíbeného prodejce, jsem si nakoupil jsem si tedy po dvou Inperiích a Panterech podle starého receptu, s tím vydržím dlouho.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků