• Reklama
 
 

Clearomizer CE4 / CE4+

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod sharal » stř 13. bře 2013 3:32:07

Nedalo mi to, tak jsem se v tom šťoural dál. Měl jsem opravdu málo zastrčenou spirálku a ten silikonovej kroužek, takže byl nejspíš špatnej kontakt spirálky se střednim trnem. Tak jsem nechal střední konec spirálky trošičku delší a pozatrčil jsem to na doraz a už to fárá docela slušně. Mam radost, že se mi to konečně povedlo :)
Všem Vám mockrát děkuju za pomoc :mrk :yes
eGo-W, Vivi Nova Mini, CE4+V3 Titan, CE4+V1
sharal
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 03. úno 2013 22:56:39

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Harmy » stř 13. bře 2013 11:32:08

No tak sláva.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod gegoo » stř 22. kvě 2013 0:07:27

dobry den chcem sa spytat kedze tu sa nikde neda zalozit vlakno ohladom rady aky clear atomizer si kupit skusim tu , mam problem z ce4+ , ked mam liquid do polky echaca tak proste smrad tie knoty nestihaju dodavat liquid mam ten klasicky jeden po skusenostiach viem ze jeden knot nieje dobry lepsie je ked ich tam je aspon 2- 3 a viac takych malickych knoty nemam priskrtene je tam take kovove ze silikonove tesnenie nezijde nizsie cize knoty nepriskrti samozrejme ze experimentujem poradi nieco co si kupit ? rozmyslam nad mininovou , pripadne nejake rad ohladom ce4+

aky atomizer si mam vybrat ? Censored
Naposledy upravil dlouhejbil dne stř 22. kvě 2013 23:28:32, celkově upraveno 1
Důvod: nedávej odkaz na prodejce-přečti si pravidla
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod dlouhejbil » stř 22. kvě 2013 23:32:03

No ještě štěstí, že se nedá :D Ono jich tu je už několik, stačí si pohledat, nebo využít vyhledávač. Například tohle ti nestačí? viewtopic.php?f=6&t=3898 A tam jsou další dva odkazy, kde se zeptat, co si koupit.....v mém podpisu je seznam.... No a ve vlákně C4+ právě jsi....
A dej si letní čas....a taky trochu prostuduj pravidla :D Na to, že tu jsi od března jsi toho moc nestihnul. :D
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Harmy » čtv 23. kvě 2013 0:04:58

gegoo píše:dobry den chcem sa spytat kedze tu sa nikde neda zalozit vlakno ohladom rady aky clear atomizer si kupit skusim tu , mam problem z ce4+ , ked mam liquid do polky echaca tak proste smrad tie knoty nestihaju dodavat liquid mam ten klasicky jeden po skusenostiach viem ze jeden knot nieje dobry lepsie je ked ich tam je aspon 2- 3 a viac takych malickych knoty nemam priskrtene je tam take kovove ze silikonove tesnenie nezijde nizsie cize knoty nepriskrti samozrejme ze experimentujem poradi nieco co si kupit ? rozmyslam nad mininovou , pripadne nejake rad ohladom ce4+

aky atomizer si mam vybrat ? Censored

Netvrdil bych, že více tenkých knotů je nějak moc lepší než jeden tlustý. Nedotahuj tolik náústek. Kolik jsi z toho CE4+ vykouřil? Pokud není úplně plný, je dobré ho občas naklonit a namočit celé knoty.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod maries » čtv 23. kvě 2013 9:48:34

Gegoo- motáš si spirálky sám nebo kupuješ náhradní hlavy? Nemáš na knotu natěsno spirálku? Nesmí se nikde dotýkat otočky. Taky je dobré konce knotů lehce rozmotat a vše vypálit před použitím. Mně to tak vyhovuje. Mám sice ce5+ ale předpokládám, že je to to samé, jelikož každý si tomu říká jak chce. Já dávám knot 2mm a problém nemám.
Vivi nova je na stejném principu, i vision ego clear. Chce to zkoušet.
[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 23. kvě 2013 13:16:26

Vlákno je o CE4 / CE4+ Na to, co si koupit, nebo napsat o rady jsem mu dal odkazy. Tam to s ním můžete probírat :D BCC tu má taky své vlákno....takže pročištěno... :yes
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Amigounek » ned 25. srp 2013 12:27:47

Doufám že je to správné vlákno :) U Vision eGo Clearomizer V2 je dost problém s vg liquidama skoro bych až řekl že nejsou vhodné díky tomu V2 že má odpařovací hlavu nahoře a knoty nestačí zásobovat. Taky časté vypalování spirálky se mi nejeví jako správné protože si tím člověk velmi rychle zničí knot ve spirálce a pak to chutná už pořád špatně.Pročištění v teplé vodě stačí. Toť moje poznatky pro normální uživatele (ne pro kutily co si mění spirálku i knoty :) )
Uživatelský avatar
Amigounek
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 35
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:59:15
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Harmy » ned 25. srp 2013 22:51:21

U žádného atomizeru nikdy nestačilo proplachování teplou vodou a stačit nikdy nebude. Trochu to pomůže, neboť se úplně vypláchnou zbytky liquidu ztmavlého louhováním napáleniny ze spirály, ale správná údržba se bezsuchého pálení neobejde. Jen je třeba dělat suché pálení včas a ne až když je na spirále briketa. To potom trvá pálení příliš dlouho a knot už může být ve spirále zuhelnatělý. Správné pálení je třeba mít natrénované. Špatné může být jak příliš dlouhé a intenzivní, třeba i bez ofukování spirály, tak i příliš krátké, kdy se knot ve spirále nevypálí a dobrá chuť se tím pádem nevrátí. Po správném vypálení musí zbělat i knot ve spirále.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Amo_Košice_Sk » pon 26. srp 2013 0:01:23

Presne tak treba čistiť ako Harmy píše. Vymývanie vôbec nestačí !

Od 12.12.2012 :moon na pyro a to som ich stiahol 60 denne.
Od 03.05.2018 som skončil aj s vapingom :D Stačilo :rofl

Ďakujem eCF za rady a pomoc s odvyknutím od fajčenia :hand

Vraj fajčenie je psychiatrická diagnóza :nech
eCF Košice a okolie / Slovensko
MMS (CDS) GSE to už je o inom, ale :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Amo_Košice_Sk
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 720
Registrován: čtv 20. pro 2012 21:55:48
Bydliště: Slovensko, Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Amigounek » pon 26. srp 2013 5:39:35

Když mi odešla spirálka tak jsem prozkoumal knot ve spirálce a byl skoro na prach. Nyní už nevypaluji a zatím je to ok. Knot mi teda nezbělal a i po vypálení byl černý :) A mám orig V2 tak nevím mno.Krustu jak jsem ji viděl třebas na tom videu o čištění jsem tam neměl a pálení jsem ukončil vždy jak jsem viděl rozžhavenou spirálku. Dejme tomu že mám novou hlavu....v jakých intervalech tedy vypalovat? Dám tomu u dalši hlavy ještě naposled šanci.
Uživatelský avatar
Amigounek
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 35
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:59:15
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod dlouhejbil » pon 26. srp 2013 6:30:36

Intervaly musí být přesně tehdy, když je to potřeba. :chuckle
Tak vážně... U každého to bude přece jinak. Nikdo ti nedá interval. A pokud dá, tak to bude jeho a u tebe to nebude platit.
Spíš bych ti poradil vypalovat po každé nádržce....max. po dvou.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Dzouk » pon 26. srp 2013 7:48:01

Amigounek píše: Dejme tomu že mám novou hlavu....v jakých intervalech tedy vypalovat?


Tohle za tebe asi nikdo nevyřeší. Hodně taky záleží na tom co tankuješ. Nalej si kafe od Dekangu a ani tu náplň nedohulíš. Naproti tomu u vlastních světlých míchanic dám i dvě tři butelky. :yes
Jenom to co si sám namíchám,moc to neřeším takže něco mezi 9-12 mg.
Jamalalicha i paprťála,chánua,chánua,e hánua,e hánu,džalala,džalala-a,a paprťála. Patláma,patláma,patláma a…žbrluch!
Uživatelský avatar
Dzouk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 19. led 2013 12:44:13
Bydliště: Karlovarský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Harmy » pon 26. srp 2013 10:59:23

Jakmile začne liquid krátce po nalití do clearu markantně tmavnout, je nejvyšší čas pálit.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod gegoo » sob 16. lis 2013 1:52:11

zdravim chalani mam problem s ce4+ , problem spociva v tom ze mam tu verziu kde nieje zo spodku pruzinka a problem je nasledovny ak dotiahnem tak ako by to malo byt tak echac pali ale neda sa s neho potiahnut zodpodku sa to uplne utesnilo ak trosicka povolim uz to ide ale echac sa kyve troska je to nepohodlne co mam spravit ? prirobit tam nejaku pruzinu alebo ?
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

PředchozíDalší

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků