• Reklama
FastTech
 
 

Jak odstranit Security Tool

Chcete diskutovat o posledních novinkách ze světa počítačů a Internetu, nebo třeba chcete nějakou radu? Zde je pro to ideální místo.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod E-cigareta-shop.cz » čtv 22. pro 2011 22:48:46

Tomsoft píše:
Fugo píše:Ono stačí Winy+kvalitní firewal a vytvoření vlastních pravidel+antivir.
a hlavně "používat MOZEK"


Tak to už snad v dnešní době nemusíme ani zmiňovat. :)
http://www.e-cigareta-shop.cz Ekouření je chutnější,levnější i zdravější,tak proč to nezkusit.
E-cigareta-shop.cz
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: sob 24. zář 2011 23:49:19
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod ArthurDent » čtv 22. pro 2011 23:05:43

Fugo píše:Ono v době kdy jsou Winy protlačovány všude a jak se dá,se moc uživtelů nebude chtít učit jiný systém a trávit spousty času jen pouhým hledáním obdobných programů jako ve Winech a to nemluvě o hráčích online her,kteří si na linuxu zahrajou tak leda kulový!

:yes ale na druhé straně jejich chyba .. počítač není automatická pračka a tudíž ne pro každého ... samozřejmě pokud chci občas něco napsat, koukat po netu a hrát přiblblé hry, tak je to taky volba ...

Fugo píše:Linux je tak pro většinu použitelný jen na brouzdání po netu.Takže s linuxem pomalu. :D

:ne to je nesmysl. Na linuxu běží spousty aplikací. Používá se jak v profesionálních audio/video aplikacích (myslím tím např. střižny), v office aplikacích tak k řízení letadel. Samozřejmě i velice choulostivé údaje o nás a ostatních občanech běží na linuxových či unix like databázích. Vím o čem mluvím.

Fugo píše:Ono stačí Winy+kvalitní firewal a vytvoření vlastních pravidel+antivir.

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :smoke

Jinak když skouknete nějaký cizí film, tak tam se jiný počítač než Apple nenachází. Ale PC s MS Windows je na světě opravdu nejvíce a nejvíce lidí si s tím "nějak" poradí.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ArthurDent
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 372
Registrován: pát 07. říj 2011 12:04:49
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod SandySmokers.cz » čtv 22. pro 2011 23:57:33

Fugo píše:Ono v době kdy jsou Winy protlačovány všude a jak se dá,se moc uživtelů nebude chtít učit jiný systém a trávit spousty času jen pouhým hledáním obdobných programů jako ve Winech ....

Možná se budeš divit, ale já jsem právě obrácený případ - z Linuxu zvyklý na určitý soft a ten jsem naopak hledal (a našel) na win, které momentálně používám.

Nedělá mi problém přecházet mezi jednotlivými OS a taky tak činím a tak mám i přímé srovnání a myslím, že většině "normálních" uživatelů z řad brouzdačů je úplnš jedno co má za systém a stačí jim jen prohlížeč a jsou v podstatě spokojeni :D

A je to tak i dobře, sám se takto snažím fungovat, protože upnutí na jednu stranu prostě škodí :mrk :)
No Flame, No War :mrk
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod E-cigareta-shop.cz » pát 23. pro 2011 0:54:57

Sandy,sám jedu taky Winy a linux a taky mi to nedělá problémy!

Závěrem:Kolik je uživatelů linuxových distribucí a kolik MS Windows?Drtivá většina winů a to bez debat.A proč?MS vynakládá obrovské prostředky na to,aby to tak bylo!A samozřejmě na to má a může si to dovolit.Dejte 20 pc vedle sebe,jeden z nich s linuxem a pusťte tam omladinu,všechny budou obsazeny až na jeden.....

Každý podle svého :D

Dobrou noc.
http://www.e-cigareta-shop.cz Ekouření je chutnější,levnější i zdravější,tak proč to nezkusit.
E-cigareta-shop.cz
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: sob 24. zář 2011 23:49:19
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 23. pro 2011 0:58:22

Jasný a test z jiného soudku - posaďte vedle sebe 10 BFU a na pár kompů dejte vzhledově (kopie Win) upravenou verzi Linuxu a schválně kolik jich pozná, že to není win :mrk :D

jinak mi to je jedno a pokud někomu vyhovujou widle ať používá widle, pokud motyčka, tak ať si používá motyčku :D

P.S. Antivir opravdu nepoužívám a žiju naprosto v klidu :D
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod E-cigareta-shop.cz » pát 23. pro 2011 1:03:11

SandySmokers.cz píše:Jasný a test z jiného soudku - posaďte vedle sebe 10 BFU a na pár kompů dejte vzhledově (kopie Win) upravenou verzi Linuxu a schválně kolik jich pozná, že to není win :mrk :D

jinak mi to je jedno a pokud někomu vyhovujou widle ať používá widle, pokud motyčka, tak ať si používá motyčku :D

P.S. Antivir opravdu nepoužívám a žiju naprosto v klidu :D


Nemohu jinak než souhlasit!

P.S:antivir mám kvůli dětem,mě osobně by postačil firewall.
http://www.e-cigareta-shop.cz Ekouření je chutnější,levnější i zdravější,tak proč to nezkusit.
E-cigareta-shop.cz
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: sob 24. zář 2011 23:49:19
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod Ceco » pát 23. pro 2011 11:53:57

Na decka mi celkom dobre sluzi Windows Live Family Safety :)
(Cart 510 LR + BUD Cart (Hybrid Tank System) + LR 306 s Delrin Driptip) @ eGo+ Elegant 900mAh
Uživatelský avatar
Ceco
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 05. črc 2011 14:31:35
Bydliště: Miloslavov, Slovensko
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod egoista » pát 23. pro 2011 12:17:19

SandySmokers.cz píše:
Fugo píše:Ono v době kdy jsou Winy protlačovány všude a jak se dá,se moc uživtelů nebude chtít učit jiný systém a trávit spousty času jen pouhým hledáním obdobných programů jako ve Winech ....

Možná se budeš divit, ale já jsem právě obrácený případ - z Linuxu zvyklý na určitý soft a ten jsem naopak hledal (a našel) na win, které momentálně používám.

Nedělá mi problém přecházet mezi jednotlivými OS a taky tak činím a tak mám i přímé srovnání a myslím, že většině "normálních" uživatelů z řad brouzdačů je úplnš jedno co má za systém a stačí jim jen prohlížeč a jsou v podstatě spokojeni :D

A je to tak i dobře, sám se takto snažím fungovat, protože upnutí na jednu stranu prostě škodí :mrk :)
No Flame, No War :mrk

Pinktlich to samé. Mám starou TV kartu, na Linuxu jsem nerozchodil, i když jsem si vzal čtvery berle :) Výrobci jsou k linuxu vstřícní, ale dost málo :) A do rodiny je to spása (a žena si tam taky dosyta zakliká) :)...ale furt to neřeší problém ST :D :D
egoista
 

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod Vita_Valke » pát 23. pro 2011 12:23:21

několik let používám avast, chrome a klasický nastavení firewalu ve voknech, dřív XP teď win7 a nemám sebemenší problém

v práci musíme mít explorer a nějaký trend micro office a furt je v háji síť a spousta počítačů
Vita_Valke
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř 05. říj 2011 7:53:44
Bydliště: Valkeřice - Děčín

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod egoista » pát 23. pro 2011 12:27:11

Vita_Valke píše:několik let používám avast, chrome a klasický nastavení firewalu ve voknech, dřív XP teď win7 a nemám sebemenší problém

v práci musíme mít explorer a nějaký trend micro office a furt je v háji síť a spousta počítačů

FLAME: používej unix bez antiviru a firewalu :D :D

EDIT: a do práce si vem na klíčence Operu :D :D :D :D
egoista
 

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod Vita_Valke » pát 23. pro 2011 12:34:42

egoista píše:
Vita_Valke píše:několik let používám avast, chrome a klasický nastavení firewalu ve voknech, dřív XP teď win7 a nemám sebemenší problém

v práci musíme mít explorer a nějaký trend micro office a furt je v háji síť a spousta počítačů

FLAME: používej unix bez antiviru a firewalu :D :D

EDIT: a do práce si vem na klíčence Operu :D :D :D :D


zkoušel sem ubuntu a nějak sem tomu nepřišel na chuť hlavně používám PS elements a Zonera a nevim jak to na tom běhá, nemám čas ani náladu furt něco jen zkoušet instalovat a učit se v něčem jiným

a co se týče práce tak nám běhá JD edwards E1 na exporeru a je to dost hlídaný jak amíkama tak websence takže nějaký síťový portable aplikace nepřipadaj v úvahu, aspoň sem do exploreru dohrál chrome jádro aby to bylo trochu svižnější a použitelný
Vita_Valke
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř 05. říj 2011 7:53:44
Bydliště: Valkeřice - Děčín

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod egoista » pát 23. pro 2011 12:42:12

Jasně.. :cool :hand ..dyť sem si jen zaflejmoval :D
egoista
 

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 23. pro 2011 12:50:56

:rofl :yes
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod Vita_Valke » pát 23. pro 2011 12:56:29

:) jasný
jinak třeba na ubuntu mi na noťasu nešla wifi, BT , Fn klávesy a nenašel sem jedinej ovladač na rozchození sdílení internetu z HTC Rhodinum
sedmičky maj vše v sobě a nic člověk nemusí někde schánět

jen sem chtěl dodat ať si každej používá co mu vyhovuje a když win tak avast s chrome je bezproblémová fungující kombinace :)
Vita_Valke
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř 05. říj 2011 7:53:44
Bydliště: Valkeřice - Děčín

Re: Jak odstranit Security Tool

Příspěvekod egoista » pát 23. pro 2011 13:15:03

Jasně :) mě vyhovujou oba systémy. Třebas by to šlo rozchodit s Debianem :) I když mě nefukčnost wifi a bt nikdy v Ubuntu nepotrefila. Asi sem měl nějaký špíčkový drajvry, či co :)
Edit: a to mám starýho dellíka xps, kterej zas až tak něco jinýho než win nemusel :) a starý hápečka dtto, i když ty si daly spíš říct :)
egoista
 

PředchozíDalší

Zpět na Počítače a Internet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník