• Reklama
 
 

E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Čímpak se zabavujete? Máte pejska, kočičku, papouška, potkana nebo rybičky? Máte zahrádku, jste kutil? Pojďte se pochlubit.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Vkládání fotografií:
Na fóru máme mód, který vložené fotografie automaticky zmenšuje na 640x480px. Pokud ale vložíte fotografii, focenou na výšku, kde je hodnota výšky(480px) větší než šířka, tak to mód nedokáže upravit a fotografie bude velikánská jako kr*va. Fotka pak zabírá prostor jako třeba 5-6 postů. Snažte se tedy takové fotografie před vložením upravit, aby jejich výška nebyla větší než oněch 480px. U fotografií focených na šířku, nemusíte dělat úpravy žádné a mód si s jejich úpravou poradí sám.

Další info naleznete zde:Jak vložit foto-obrázek do příspěvku?

Děkujeme

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Jiruna » ned 30. zář 2012 17:41:09

Výsledek je lepší průměr pro class 4, teď mají v Mironetu Kingston micro SDHC karta 32GB Class 10 za 466,-, odkaz od Baharise také není špatný.
VAMO, V-MAX, DUBACCO SUPER TANKER 1400mAh , Joyetech mod 18650upgrade, eGo-W -1100mAh DIGITAL LCD
Uživatelský avatar
Jiruna
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 03. črc 2012 6:05:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod dlouhejbil » ned 30. zář 2012 19:11:31

Jak psal Baharis-každá sranda něco stojí. A na kartě se nevyplatí šetřit. Jsem rád, když mám ještě nějakého fóra, proto jsem ti dal dva tipy-ten první je jistota a druhý by měl stačit. Navíc to byly jen tipy-nehledal jsem, kde je mají nejlevněji. Jen jako ukázka rozdílu v té rychlosti. Rozhodnutí je na tobě a najít si cenu třeba pomocí http://www.hledejceny.cz/ už zvládneš sám.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Odtahovka » ned 30. zář 2012 20:16:24

Pridam i moji zkusenost....vlastnim HTC HD2 doposavad jsem pouzival kartu class 4, operacni system win mobile a telefon chodil pekne.Ale znate to musel jsem do telefonu nahrat android 4 I.C a jejda telefon vubec nevalil podle mojich predstav, pomale nacitani filmu, galerie atd.
Na doporuceni meho kamarada jsem si koupil rychlejsi kartu class 10 a rozdil je panove viditelny ihned, zalezi prej na rychlosti cteni ... nikoli zapisu.
Od te doby telefon pekne rychly a zadny restart.
Lambo, LT, Thulon, GG-Kopčem, Umax, S-Zmax, IMotion2V ... Vision, systémy Genesis. Vše ostatní kleklo, nebo se to loudalo v knotech.
Uživatelský avatar
Odtahovka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: úte 29. lis 2011 22:41:34
Bydliště: Řevničov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod dlouhejbil » ned 30. zář 2012 20:36:09

To je jasný-zápis tě moc netrápí. Telefon tu rychlost potřebuje při načítání dat. A nikdy nevíme, co si do něj budeme chtít naprat třeba za půl roku-proto chci tu rezervu.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Rambo3 » ned 30. zář 2012 23:34:53

jasný pánové, mockrát všem ještě jednou díky až koupím, tak se pochlubím ;) třeba skočím i do té dražší, ale to asi až trošku dýl :(
Obrázek

eCF Mladá Boleslav ZDE v topicu

Bafu z: Joyetech Ego - C chrom s bateriemi 1000mAh, Vorlova hulící krabička, T2/CC + 18650 Battery tube - chrom s baterií 3100mAh a nově s BBC Mega
Liquidy vše 18mg a premium: Malibu, Broskev, Tabák + mentol, Red bull, Coca-cola, Borůvka, Rum, Lesní směs
Už nikdy více!:
- Davidoff, Vodní meloun

- začal jsem si míchat svoje dobroty
Rambo3
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 23. črc 2012 19:04:08
Bydliště: Mladá Boleslav
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Biskup » pon 01. říj 2012 1:13:51

už delší dobu používám HTC Desire,ale kvuli jeho "super" vnitrni pameti je vcelku k ničemu,zbývá po nainstalování systému asi 140mb,a jelikož to aplikace háže rovnou na telefon,moc se jich nevejde,neřeší to ani možnost "move to SD" protoze vetsina dat zůstává v telefonu a na kartu prehodit nejde,řeší to až root telefonu,a přehrání nove ROM,s podporou A2SD,navic je za potrebi rozdelit SD kartu a udelat ji aspon 1GB Swap pro Linux kam se aplikace buudou ukladat,nefunguje to na 100% a obcas to blbne,ale reseni to je,jenze neoriginalni ROM ma vzdycky nedostatky,a telefon uz nezzvlada ani zdaleka co zvladat má,aplikace i cely telefon se seká atp,mam v planu koupit nový telefon,a jak sem pokukoval u O2 mi bude koncit smlouva a nabidli by mi Sony Xperia Go za priznivou cenu,co sem koukal,parametrove by mi stacil,2 jádra,512 RAM,vse dostacujici,ale proc ma proboha tak spatny rozliseni displaye?vim ze telefon je "outdoor" takze je odolny,ale to prece neomezuje pouzit vetsi rozliseni ne?vypadá to na něm pak jak na gameboyi a to je hrozný,takže máte nějaký telefon,co by ste mi doporučili,za nějakou normální cenu,protože třeba Samsung S3 je fakt přemrštěnej do výšin .. dik :)
eGo -C Twist 1000mAh // 510 Driptip // Vision eGo Clear 2.0
GS Superbomb // ViVi Nova 2.8ml
Uživatelský avatar
Biskup
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 11. kvě 2012 16:44:35
Bydliště: Praha 11 Opatov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod jarda19 » čtv 15. lis 2012 0:12:32

No a mně dneska přišel na prodejnu rusky mluvící člověk a nabízel mi nový zabalený iPod4. Chtěl za něj 8 litrů. Já mu nabídl 2 litry. On šel na 7, 6, 5, 4, 4.5, 4, 4.5, atd až řekl dobře dej 2 tisíce. Asi jsem blbej ale já mu je nedal. :think
Hulím evic VT + ruzgara
Obrázek
Uživatelský avatar
jarda19
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 608
Registrován: sob 24. bře 2012 18:05:36
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Vratis » čtv 15. lis 2012 0:51:17

Před časem jsem tady řešil, že jsem koupil obal na tablet se zabudovanou klávesnicí a po připojení přes USB redukci tablet na připojení klávesnice nereagoval. Sehnal jsem USB redukci v provedení OTG (On The Go) a vše funguje tak, jak má. Pozor jen na to, že vzhledově se od obyčejné USB redukce vůbec neliší. Asi nejlépe je vyzkoušet, nebo solidní prodejce. Možná to někomu pomůže. :hand
eGo-T,W, LavaTube, DCT, SuperTanker, Thumsův LST Clear, LT Chrome, E1, E2, T2, P_Dědkova e-dýmka, RakClear+Four tank, Vision EGO-V2+ViviNova, GS V-Core, ChinaBulli, ViVi tank, Screw tank, Vmax Stainless, e-dýmka KING, Mobile Power 8400, CE6 V2, Vivi Nova V5,V6, WP RKN, T3, U-DCT, Telescope, Zmax Stainless, Vision Eternity, R-Tank, D-Nova, IM Bomb+Tank, SteamBoy 2.0, FuzzeXL2, RSST.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vratis
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 353
Registrován: pon 30. led 2012 12:26:37
Bydliště: Hranice (na Moravě)
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod balabenka » čtv 15. lis 2012 2:42:15

jarda19 píše:No a mně dneska přišel na prodejnu rusky mluvící člověk a nabízel mi nový zabalený iPod4. Chtěl za něj 8 litrů. Já mu nabídl 2 litry. On šel na 7, 6, 5, 4, 4.5, 4, 4.5, atd až řekl dobře dej 2 tisíce. Asi jsem blbej ale já mu je nedal. :think

Pak ale nechápu proč si vůbec smlouval... :)
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod jarda19 » čtv 15. lis 2012 10:31:41

balabenka píše:No a mně dneska přišel na prodejnu rusky mluvící člověk a nabízel mi nový zabalený iPod4. Chtěl za něj 8 litrů. Já mu nabídl 2 litry. On šel na 7, 6, 5, 4, 4.5, 4, 4.5, atd až řekl dobře dej 2 tisíce. Asi jsem blbej ale já mu je nedal. :thinkPak ale nechápu proč si vůbec smlouval... :)

Protože po dobu smlouvání jsem usilovně přemýšlel co všechno bych riskoval kdybych to koupil.
Nemám k dispozici mikroSIM kartu abych odzkoušel že je plně funkční, telefon byl určitě legálně kradený někde v prodejně......co když tam strčím kartu on se přihlásí do sítě a oni ho podle IMEI bloknou atd.
Hulím evic VT + ruzgara
Obrázek
Uživatelský avatar
jarda19
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 608
Registrován: sob 24. bře 2012 18:05:36
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod balabenka » čtv 15. lis 2012 13:16:52

Jasně, to samozřejmě chápu... :)
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Jitul » úte 20. lis 2012 21:14:27

[quote="MaTeS"]Jitul:
Podmínkou aby ses mohla připojit přes wi-fi k internetu, je mít dostupnou síť. Musíš mít doma wi-fi router. Připojíš se pak ale jen v dosahu routeru, to znamená doma, maximálně někde na zahradě. Když se tak dívám na Tvoji profilovou fotku... Jsi to ty? Nemám ti to přijet vysvětlit a zprovoznit? :rofl :rofl :rofl

Mates: Vyřešila jsem to koupí tarifu s internetem u O2 , holt dokud mi to někdo neukáže, nepochopím :D
Na fotce nejsem já, jen jsem slečně podobná :D ale..... jsem blondýna
Uživatelský avatar
Jitul
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 12. črc 2012 19:00:47
Bydliště: Strážnice - Jižní Morava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Fido » čtv 03. led 2013 1:56:57

Odbornící potřebuju radu.
Jak dostat kontakty ze symbianu na android? A to hromadně. Mám jich moc a kopírovat po jednom by byla práce na měsíc.
Existuje nějaká synchronizační služba, která podporuje Android i Symbian UIQ3?
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod spachal » čtv 03. led 2013 2:10:57

Google Contacts nebo MS Outlook? :]
su root; rm -rf / ;]
Uživatelský avatar
spachal
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 278
Registrován: stř 01. úno 2012 16:58:28
Bydliště: Karlovy Vary

Re: E-kuřáci a telefony s Androidem .. a nejen s ním

Příspěvekod Fido » čtv 03. led 2013 2:57:20

Outlook nepřipadá v úvahu. U Microsoftu jaksi nepochopili, že u jednoho kontaktu může být víc čísel na mobil.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Koníčky a zájmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků