• Reklama
 
 

Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Pokec, slovní fotbálky, slovní hříčky, vtipy, srandičky atd.....
Pozvání na pokec

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod korwin » čtv 12. dub 2018 9:15:12

Mám radost, že jsem si na poště vyzvedl dvě zásilky, které jsem měl od pátku avizované jako uložené. Při té příležitosti jsem si vyzvedl i třetí zásilku, která se teprve ten den měla doručovat. Nemám radost, že ani od jedné z těch zásilek mi doposud pošťák nenechal oznámení o uložení na poště. Takže je lepší si i připlatit za dodání se sledovačkou, aby člověk nepřišel o zásilku...
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Dr.Watson » čtv 12. dub 2018 11:57:10

Aktuální, asi 2/4 hoďky. Pane mám akci černý PS vemte si je. "já bych rád ale nemůžu kouřit, já vapuju". Jo je mi moc líto. Tak nám brzo uzdravte...
Od téhle hodné paní jsem od doby nemocnice (asi tři roky?) nebyl ale stejně si mě pamatovala.
Takže mám radost že nekouřím
A mám radost, že si mne lidé pamatují.
...no, Hitlera si také pamatovali...
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Ladin » čtv 12. dub 2018 17:13:17

Co je PS?
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Jaarda » čtv 12. dub 2018 18:54:00

Jsou to normál cigára, nahrál jsem sem obrázek té krabičky, ale hned sem ho smazal, vypadalo to na tomto webu jak pěst na oko.
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE «GeekVape Aegis + Dvarw MTL » «GeekVape Aegis + Precisio»
Uživatelský avatar
Jaarda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 84
Registrován: úte 16. kvě 2017 17:05:10
Bydliště: Moravská Třebová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod matasek64 » úte 17. dub 2018 19:17:01

Mám radost z aromat z ECX, dorazily z USA za 10 dní, což je super.
E-kouřím už jen Ego-W. Jinak počítadlo kecá, protože pořád něco kupuju.
Obrázek
Uživatelský avatar
matasek64
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 672
Registrován: pát 20. led 2012 9:08:56
Bydliště: Vrchlabí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Muroň » sob 15. zář 2018 14:27:37

Před chvílí mi udělala radost neznámá pracovnice pošty, která mi ze svého čísla volala, že v pondělí by vraceli balíček odesílateli a jestli vím, že ho tam 14 dní mám. Jápam, že nevim, že bych si pro něj přišel, kdyby mi to oznámili. Bude to nejlevnější klon Dvarwa objednaný v půlce srpna na FT, na kterého jsem si nedal ani druhou nejlevnější poštu s trackingem (aby se to vešlo pod 10 USD a abych měl radost, jak je to levný) a u kterého jsem čekal, že mi půjde klidně přes měsíc, takže jsem po něm nepátral. Prý měla naše doručovatelka dovolenou a zástup asi nebyl schopen ani hodit oznámení do schránky. Balíček mi nechá u sebe a v pondělí si ho na poště vyzvednu. Sice už jsem mohl 2 týdny dvarwovat, ale co. Mám radost, že se najdou i v tak zoufalé organizaci, jakou Česká pošta je, nezištní lidé, kteří na vlastní triko i náklady (volala mi ze soukromého mobilu) zajišťují její základní funkce.
Zaznamenal jsem tu pár Dvarwů a jestli nikdo nenapíše jeho recenzičku, udělám to (pokud ho na poště za těch 14 dní nerozdupali).
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Tempter » sob 15. zář 2018 21:14:56

Vyzera to tak, ze bohovia vapingu a squonku nie su nakloneni tomu, aby som sa tesil z modro-fialoveho Wismec Luxotic BF :( Prvemu kusu po tyzdni odisla doska s chipom do kremikoveho neba. Mod zacal zhavit hned po vlozeni baterie, a zhavil az kym sa bateria nevybrala, alebo totalne nevybila. Nedal sa ani vypnut. Predajca (Fasttech) reklamaciu bez problemov uznal a poslal mi dalsi, rovnaky mod. Ten dosiel vcera. Mal som radost, ako krasne mod ladi s modrym Recurve, preventivne som kvapkou lepidla utesnil taky maly bronzovy pin, kvoli comu mohol Luxotic trochu pretekat (na dalsom Luxoticu, ktory mam, to fungje dokonale), a kym som cakal, kym lepidlo dokonale uschne som si mod nafotil a pochvalil sa nim, ved preco nie :) Po nejakej dobe som naplnil flasticku, zakvapol vatu v RDA, vlozil baterku a zacal vapovat. Po par stlaceniach flasticky som mal liquid vsade, len v RDA nie :( Mod som okamzite vypol, vybral bateriu, rozobral a dokonale precistil technickym liehom. Pri kontrole, kadial to kuwa tecie som zistil, ze pri montazi nejaky sudruh zabudol vlozit nie male tesnenie :( Pri zbeznom pohlade ho nie je vidiet, je dost zapustene a este ho aj prekryvaju kable. Reklamacia je uz spisana a teraz som zvedavy, ako sa k takejto situacii Fasttech postavi.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Předchozí

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků