• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wismec

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod chris_cz » stř 04. led 2017 14:51:08

ad "na slepo": zcela jednoznačně ano, dělal jsem včera nějaký to testování než jsem pustil AF z pokusných do všech svých gripů (protože řešit případný problém a nemít přitom možnost dýmit bych fakt nechtěl).

A ano, pro pico je to asi největší rozdíl, přecijen komunitní fw pro evicy už je tu dlouho a nějakou tu starší verzi/mutaci měl asi každý kdo se o to jen trošku zajímal, a i továrních fw byla dlouhá řada která zlepšila mnohé. Zatímco dávat to do pica, kde je dost omezené množství místa pro informace a volby na malém display, a továrních fw aktualizací bylo jen minimum, to už chtělo pořádný důvod.

btw, i když jsem byl docela skeptický, tak s aktuální verzí AF je "naslepo" naprosto jasně rozpoznatelný rozdíl v chuti/teplotě o pouhých 5 st. C. Vyzkoušeno na 3 různých atících (stejný drát, různé průměry spirálek, podobný typ kotelny). V důsledku to vede u mne na: při použití TCR nastavuju mých klasických 215 C, při použití TFR nastavuju 220 C a je to přesně "to ono" :-)
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Reklama

FastTech

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod Hans82 » stř 04. led 2017 15:25:33

Souhlasím. Když jsem instaloval, tak jsem měl vedle sebe dva iPowery. Na jednom nastaven tovární FW a na druhém liška. Na obou TCR 92 a pro mě byl ten rozdíl dost podstatný. I když já nevím, jestli jsem měl něco špatně, ale u firemního SW jsem raději používal TC-SS, protože mi to na potah a chuť přišlo mnohem plynulejší a lepší. TFR je ale ještě o kousek lepší liga. Už tak dobré liquidy jsou pro mě naprosto lahodné.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod Roman71 » stř 04. led 2017 18:23:22

diky za podrobný popis,konecne jsem to zproznil i ja :-)
Uživatelský avatar
Roman71
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. bře 2016 15:16:37
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod chris_cz » čtv 05. led 2017 1:21:39

AF a baterky: tak po 24 hodinách je efektivita využítí článku minimálně stejně dobrá jakou měl myevic či tovární fw = tímhle testem AF taky prošel (skoro bych řekl že i maličko lepší, páč jak mi s AF moc šmakuje, tak za poslední den je spotřeba liquidu nějak povážlivě větší než obvyklá :-)

Takže si to pro sebe uzavírám: je to paráda, není nic co by mi vadilo, přebývalo, nebo naopak chybělo.

A pro ostatní mám jednoduché doporučení: pokud máte jeden ze seznamu podporovaných gripů a váhate zda-li do NFE + ArcticFox firmware v aktuální verzi jít či nikoliv, tak neváhejte a jděte do toho.
Pokud máte dva a více různých gripů které jsou oba(všechny) podporovány, tak je to přímo povinnost, to že atík+setup+liquid chutná na libovolném gripu, na který jej zrovna chcete našroubovat při shodném nastavení vždy do puntíku shodně je krutě návykové, a není cesty zpět.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod dobrman » čtv 05. led 2017 1:53:16

to jsme rádi, že nám to doporučíš, do teď určitě všichni váhali....
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod clovicek0 » čtv 05. led 2017 2:14:01

Mám trochu problém s Liškou na RX 200s. Musím si sám upravit odpor směrem dolů protože mod s načteným odporem moc brzy zasahuje a snižuje výkon. Takže při stejném nastavení a se stejnou křivku a stejným atikem jako pouzivam na DNA nejede tak jak bych očekával. Vše jsem nechal na povodním nastavení, jen jsem přidal křivku z DNAčka. Hodiny také nejdou korektně. Předcházeji se. Něco je špatně. Zkusím ještě z5 na oficiální FW a pak znovu zrzku zda to nepomůže.

Naps@no z mobilu
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod chris_cz » čtv 05. led 2017 3:15:52

dobrman píše:to jsme rádi, že nám to doporučíš, do teď určitě všichni váhali....

aha, tys to pochopil jako "ostatní" = čtenaři tohoto fóra, nebo snad dokonce jen ti z nich, co mají i registraci a něco napíšou do diskuze. Tak to nikoliv, tak to nebylo myšleno.
Já myslel reálný svět, tj. okolo mne se vyskytující zdaleka nejčastěj uživatele typu "běžný franta vaper", typicky "kompletních sad".
Ti nějaký geekoviny typu aktualizace firmware, natožpak alternativního, opravdu nevedou, pokud je k tomu někdo vyloženě nepopostrčí.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod Jirkator » čtv 05. led 2017 7:52:36

No jo, ale ti "Frantové" si tu to Tvé doporučení nejspíš nepřečtou. Budeš teda asi muset za nimi dojít osobně.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod Profivapers » čtv 05. led 2017 8:10:39

Není zač. Je to dobré. :yes :mrk Díky za Vaše poznatky.
U VTwo Mini se mi po tříkliku na hlavní tlačítko, kdy následuje možnost volby profilu, zobrazuje text o možnosti vynulování zapamatovaného inicializačního odporu současným stiskem tlačítek plus a mínus. To funguje. U iPower jsem o tom nevěděl, protože tam jsou díky menšímu displeji možnosti zobrazení trošku omezené, ale zkusil jsem a funguje to také. To je jedna z dobrých funkcí. :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod Jirkator » čtv 05. led 2017 9:39:01

Díky za tip, u Pica 75W to funguje také.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod maries » čtv 05. led 2017 10:00:35

U presy 75 a rx200s také

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod huhla » čtv 05. led 2017 11:19:27

díky za užitečnou radu, podezřele často se mi začala objevovat hláška Temp protection, resetnutím odporu vyřešeno
přidám také jeden tip, měl jsem nevyužité nastavení u dvojkliku, nastavil jsem na něj TDom funkci, umožňuje při teplotní regulaci přepínat mezi nastavením teploty a výkonu
Informatik = odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí...
Ortodoxní elektronik /rasista/
Uživatelský avatar
huhla
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 13. bře 2013 10:23:52
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod vlastik63 » čtv 05. led 2017 11:47:23

Díky za nakopnutí tu funkci využiji.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod Hans82 » čtv 05. led 2017 12:21:22

Taky děkuju za tip s vynulováním odporu. Jsem se zrovna po tom pídil, protože když jsem přemotával, tak mi to stále v TCR a TFR režimu ukazovalo předešlý odpor a musel jsem ho měnit manuálně. Asi jsem nezvolil úplně přesnou hodnotu a nepracovalo to úplně tak precizně.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: ArcticFox (Liška)-alternativní FW pro Joyetech/Eleaf/Wis

Příspěvekod Lubis » čtv 05. led 2017 14:44:05

Co dávat tyto tipy do prvního příspěvku? Budou pak lépe dohledatelné.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
Obrázek
Uživatelský avatar
Lubis
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 430
Registrován: sob 09. bře 2013 0:26:47
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků