• Reklama
 
 

SXmini ML (M, G, Q, MX…) Class

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Profivapers » pon 19. pro 2016 12:49:59

Ať Ti slouží a také děkuji. Je to opravdu krasavec. Až jsem si to při balení málem rozmyslel. :chuckle Ale no tak..... :smoke Jsem rád, že se Ti líbí. Jeden profil je už nastaven, jak jsem využíval. Pro SS 316L zde nastavený TCR 0,00088 mi přišel super. Současným stiskem plus a mínus nechat zapamatovat inicializační odpor, výkon, teplotu dle chuti, užívat si.. :smoke :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Tempter » pon 19. pro 2016 13:48:50

Nejak sa dnes nakopilo poziadaviek od klientov, takze nestiham hrat sa s novou masinkou a jej nastaveniami, zatial idem len v rezime na watty.
Prve dojmy su velmi dobre, spracovanie je perfektne, je to pomerne tazsi (ked ho vezmem do ruky po VT75 nano so Siren je ten rozdiel znatelny), bytelny stroj, v ruke vyborne sedi, nesmyka sa. Displej je jasny, citatelny, a aj napriek obrovskemu mnozstvu zobrazenych informacii je prehladny. Potesi funkcia automatickeho otacania displeja. Tlacitka su tuhsie, no nie obmedzujuco, tak akurat aby sa nestlacili nechcene.

Edit: Ta modra celkom ladi s hodinkami, ktore som si vzal dnes :rofl
Obrázek

Edit2: uz zhruba viem, ako SXmini ovladat, ako ho nastavit cez PC, ale stale tomu nerozumiem :chuckle Mam chaos v jouloch, v C1-5, M1-5, o krivkach S1-5 ani nehovoriac :whew Nieco som ale nejak nastavil a, bohajeho, huli to paradne :D
Dnes to uz necham tak, nech si nerozbabrem co fachci, no ja tomu pridem na kobylku! :rock

Edit3: Heureka! Uz som to pochopil :D :muscle
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Profivapers » stř 21. pro 2016 22:07:30

Tak dobrý. Jsem si ty edity už přečetl. :chuckle
Osobně to mám teď takto.
Pětiklik hlavním tlačítkem:
Operation Mode - Advanced (a dál po jednom kliku hlavním tlačítkem)
Configure Mode - Configure 1
20.0J
220°C
Temperature Unit - °C
Coil Select - TCR Manual
TCR Setting - 0.00088
Compensate Temp - 20°C
Power&Joule - Joule
Sensor - ON
A pak mám z hlavního panelu tlačítkem mínus nastaven režim (v podstatě intenzita náběhu) - Standard.
Ale je možno i "měkčí" Eko, Soft nebo naopak Poweful(+) a nebo SXi-Q což jsou křivky výkonu nebo práce, které zde jdou předdefinovat i pro ten režim "Joule" - TC.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Tempter » stř 21. pro 2016 23:18:28

No, pochopit tie nastavenia, logiku ich usporiadania mi chvilu trvalo. Je to asi ako prechod z windows na jablkovy OS X :D Ale ked si zvyknes, je to parada :yes
TC fakt zvlada o 3,14cny chlp lepsie, nez DNA :D
Ale ten program do PC je priserny, tam DNA vedie na celej ciare.

[ Post made via iPad ] Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod roberto7 » čtv 05. led 2017 3:09:43

Další elektroniky doma :yes :chuckle
Obrázek
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod roberto7 » pát 03. bře 2017 5:20:25

Yihi SX mini Q mini v barvě red ferrari.Opět další povedenej chip SX450J-BT. :yes TC funguje v těchto zařízeních naprosto dokonale,to už je potvrzeno. :D
Obrázek
Naposledy upravil roberto7 dne sob 11. bře 2017 9:43:06, celkově upraveno 2
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Alex33 » sob 11. bře 2017 9:39:20

Jsem z Yihi 350 přímo nadšený,zpočátku kapku trvalo, než jsem pochopil logiku menu.
Za mě No1.Dicodes jednoduchost nastavení za ní hned Yihi pak .....pauza a DNA procenty vyjádřeno 100%-99%-85%.
Timto děkuji Milanovi za skvělý nákupa jeho bývalý JMmod :hand :yes
Naposledy upravil Alex33 dne sob 11. bře 2017 10:32:29, celkově upraveno 1
Dicodes,Yihi JMmod,DNA a převážně MTL atíky

Každý chlap musí mít koníčka-já ho mám
Obrázek
Uživatelský avatar
Alex33
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 01. čer 2011 10:52:32
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod OldAlien » sob 11. bře 2017 9:42:00

Yihi pak .....pauza a DNA
Ten byl dobrej! Eště prosím, tento druh humoru, je po ránu osvěžující. :yes
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Alex33 » sob 11. bře 2017 9:50:38

Myšleno vážně,ber to jako můj subjektivní názor.Měl jsem jenom DNA 250 a DNA 75.Prostě mě osobně sedí Yihi lépe.
Do minulého týdne jsem jel pouze DNA a myslel jsem ,že nad ně není.Následoval dicodes,obratem jsem dna 250 prodal a nechal si jen 75ku,Poté jsem koupil yihi,zpočátku kapku boj s logikou nastavení,ale výsledek co z toho leze mě osobně vyhovuje více.Jediné co bych vytknul je bzučení při TC režimu :mrk
Dicodes,Yihi JMmod,DNA a převážně MTL atíky

Každý chlap musí mít koníčka-já ho mám
Obrázek
Uživatelský avatar
Alex33
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 01. čer 2011 10:52:32
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod roberto7 » sob 11. bře 2017 10:08:19

Martine on bzučí aj v režimu VW.Je tam cívka která vydáva ten zvuk. :D
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod OldAlien » sob 11. bře 2017 10:14:25

Když tedy pominu čmeláka v elektronice, tak se zeptám, jak Ti vyhovuje váha tohoto módu. :D
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Alex33 » sob 11. bře 2017 10:22:28

Já ale nemám mod "SX mini".Pouze chipem SX 350-V2 osazený JMmod od Milana.Tzn. váha mi vyhovuje protože co?Je to peří přece jen je to stab.wood v kombinaci s resinem -lehounký.
Nebo ti připadá váha 162 g u modu na 26650 baterii velká? :blush :blush
Upřímě SXko bych si zrovna skrz velikost a cenu a použitý materiál nekoupil
Dicodes,Yihi JMmod,DNA a převážně MTL atíky

Každý chlap musí mít koníčka-já ho mám
Obrázek
Uživatelský avatar
Alex33
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 01. čer 2011 10:52:32
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod roberto7 » sob 11. bře 2017 10:43:25

OldAlien píše:Když tedy pominu čmeláka v elektronice, tak se zeptám, jak Ti vyhovuje váha tohoto módu. :D


Pepo mně u krabičky udělanej samodoma váha vyhovovala maximálně.Bez baterie 18650 je váha 67g. :D :chuckle :chuckle
Obrázek
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Profivapers » stř 05. črc 2017 12:10:24

Byl jsem dost spokojen s čipem od YiHi (SX350J-V2), který jsem využíval jak v SXmini ML Class tak v Módu od JM.
Lacinější Pioneer4you iPV8 disponující čipem YiHi nižší řady (SX330-F8), je můj oblíbený a v současnosti už jediný využívaný dvoučlánkový Mód. Krom jiného ho pro nadstandardní výdrž baterií a strohou, jednoduchou, ale slušnou funkčnost i povedený koncept, rád beru ven na delší toulky.
Věřím v maximální spokojenost i s YiHi - SX550J Bluetooth. A samozřejmě se mi i SXmini G Class velmi líbí. Jak designově tak provedením.
Byl jsem dost na vážkách, ještě jak ho FT stáhl z prodeje, ale nakonec jsem zde objednal: http://le-bar-a-vape.com/box-mods/507-p ... lass-.html
Mají ještě jeden, kdyby náhodou.. :) :mrk
Tak uvidí se. Osobně, s odstupem času (když už tu proběhla ta diskuze) pro sebe stavím YiHi ještě nad DNA, i když i ty jsou skvělé. :mrk :smoke

Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SXmini ML Class

Příspěvekod Profivapers » pát 11. srp 2017 21:37:23

Jsem s SXmini G Class spokojen a nedal bych ho i když prostoru pro zlepšení je zde myslím ještě dost. S ohledem i na cenovou kategorii jsem samozřejmě na něj i náročnější a vnímám i dost much.

Jednoznačnými klady pro mě určitě jsou:

Pocitově top průběh, výstup žhavení v teplotním režimu (zde režim Joule). Jak je tu už psáno „to co z toho leze“ je prostě špička. :smoke

S výhradou k povrchové úpravě, precizní, perfektně udělané i navržené tělo. To je podle mě do detailu pecka. I co se bytelnosti týče.

Perfektní displej. Jak jasem, rozlišením a tím, jak člověk okem celkově vnímá tu kvalitu.
Kryt pružným plexi, což vnímám taky jako klad.
Velikostně není tak velký, abych měl nějakou větší obavu o rozbití při denním provozu, což jsem se předem trochu obával, jak to tak bude a na druhou stranu není ani nijak prťavý.
Prostě akorátní displej. :chuckle

Ovládání, inicializace odporu a funkcí - to je perfektní a YiHi to má vymyšlené poměrně slušně k uživatelské přívětivosti.

Pro mě vyhovující ergonomie a koncept dvoučlánkové kostrukce i když iPV8 je velikostně ještě trochu menší a v tomto ohledu pro mě i o fous lepší.
I boční umístění tlačítka je pro mě víc vyhovující i když zde u SXmini G nemůžu zas říci, že by mi po stránce ergonomie nesedělo. Je to „tam dobře poskládané“ a do ruky pohoda, ale vždycky může být lépe. :smoke :chuckle

Velmi dobrá stabilita při odložení na plochu - Mód na stojato.

510 konektor a karbonové části, to je šmakózní.

Vyvážené nabíjení, fajn - občas používám. Až 2A papírově, já nabíjím adaptérem 1A.


A rovnou přejdu na ty záležitosti, o kterých myslím a vnímám subjektivně, že by mohly býti lepší či jinak řešené.

Při nabíjení nelze vapovat. Nevím jestli je to vyloženě zápor, pro mě není, ale nelze a je to možná i dobře, protože konektor lze zasunout pouze částečně a nebyla by dobrá nějaká manipulace s Modem, který má napůl vsunutý konektor. Nic moc no.

Stejně tak žádná sláva není povrchová úprava. Aspoň u této varianty provedení z několika (typ „Carbon“). Slabonký potah na zinkové slitině. Na spodní části a hranách se už povrch odírá tím, jak se Mód odkládá. Tohle není slavné a od např. Dicodes Boxů by se mohl SX učit. V tomto směru povrchové úpravy barvených částí je Dicodes asi tak o sto tříd jinde. Ty to mají udělané opravdu špičkově.

Joystick.. no na ovládání dobré i když zas nějak převratně zázračné mi to v tomto ohledu nepřijde a jeho záporem pro mě je, že prostě dost trčí a nelze samostatně zamknout.
Zavřít do eGo pouzdra se Mód moc nedá. Jako jediný, co jsem kdy měl a toto pouzdro jsem stále zvyknutý používat. Nebo použít se dá, ale jde o to, že drží stále stisknutý ten Joystick. Už je celek pro to pouzdro moc vysoký a hlavně nejde nebo nevím jak ten Joystick zamknout. Samostatně, aby fungovalo tlačítko pro vaping. A to je docela voser a pro mě největší zápor. Hulím, drknu o Joystick a mám tam například jiný profil. Nejde to úplně snadno, ale děje se mi to. Přitom by stačilo málo…

Ovládání přes BT pomocí telefonu jakžtakž s občasným výpadkem funkční. Dejme tomu sedm z deseti.

Program do PC, jak už je zde zmíněno několikrát, chudej příbuznej EScribu, ale při troše snahy lze provést také vše včetně aktualizací.

Grafika na displeji u Módu by se taky dala dost vylepšít.

Zadní podsvícení nápisu mít zrovna nemusím, ale při nastavení jasu displeje na hodnotu 0, 1 a 2, není posvícení aktivní. To je až od hodnoty jasu 3 a více, což ani prakticky moc nevyužiji. Takhle to funguje na nejnovějším FW. Nejsem si jist a myslím, že na mém původním, než jsem aktualizoval, bylo posvícení nápisu aktivní při všech hodnotách jasu displeje - třeba někdo doplní.

Obrázek

Takže takhle selsky. Určitě jsem zas na něco zapomněl a Mód jsem asi i docela v některých směrech pohanil, ale mám ho rád. Nedal bych ho, nevyměnil ani za „Dicka“, ani DNA. To jak frčí je prostě jednička a i když ta povrchovka by si v téhle kategorii podle mě zasloužila méně výrobních úspor, tak tělíčko je jinak moc vymazleno a propracováno, stejně tak je dobře řešený i koncept.
Funkčnost při praktickém provozu… Radost dát si páva. :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků