• Reklama
 
 

Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Muroň » sob 12. led 2019 20:07:54

Google ho v češtině nenašel. Měl jsem ho, ale žena mi hi určitě vyhodila (tak jako všechno...). Tady je odkaz na stažení návodu k Evic Vtwo mini, který má ovládání stejné (může se jemně lišit podle verze fw): https://www.google.com/url?sa=t&source= ... PVXJRvJuCT

[ Post made via Android ] Obrázek
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod gisbern » ned 13. led 2019 10:11:21

Děkuji to bude stačit..

[ Post made via Android ] Obrázek
gisbern
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 12. led 2019 18:23:06

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod vocilko » pon 14. led 2019 20:22:12

Tak to je pech, v sobotu jsem ho po 2 letech vyhodil, zbyla bohužel jen prázdná krabka....
Ale mě v něm běhá slušně i Liška, pokud chceš zkusit, tam si funkci tlačítek můžeš víceméně nastavit po svém.
Joyetech eGO AIO Pro,
Aster TC MOD, Joyetech Cuboid mini, Wismec Presa TC 75W, Wismec Predator, CoV Callisto, Wismec Sinuous, aLeaf Invoke
Kayfun V3 mini, Kayfun 5, Tayfun GT III, Doggy Style, Phenomenon Lite, Zest, Hastur, Centaur, Ares,
Uživatelský avatar
vocilko
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 23. říj 2016 11:23:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod gisbern » stř 16. led 2019 18:49:10

Díky vám oběma, už jsem se s tím tak nějak seznámil, instaloval jsem i firmware myevic a v poho...jen mám trochu problém...kromě modu POWER, a Bypass, ty jsou v pohodě, tak nějak nemohu přijít na nastavení například TCR modu, či TEMP SS316 (tuto spirálku používám, 0,5 ohm), ať nastavím co chci, po 1-2 sekundách přestane žhavit a píše to protected, poradí někdo, co dělám špatně ? Mohl by někdo napsat jaký výkon a teploty pro tu hlavu SS316 0,5 ohm použít ? Děkuji předem
gisbern
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 12. led 2019 18:23:06

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod dlouhejbil » ned 24. kvě 2020 20:35:13

Tonek píše:Kdyby...
Dej si to do tržnice.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků