• Reklama
 
 

Vliv nikotinu na TH

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod rollie » pon 23. črc 2012 13:01:02

Před týdnem jsem si namíchal jen čistej PG/VG a k tomu příchuť a absolutne nic, bez kopance. Ale čudí to jak o život, to jo. Podle mě prostě nikotin vliv na HIT má, to je můj osobní názor. Stejně i podle síly nikotinu v hotových liquidech - 18mg mi teď urve plíce i s trenkama, 12mg příjemně kopne, 6mg celkem cejtim a pak už utrum :D A to samé, když si namíchám či zředim vlastní.

hardware: baterky Joyetech, grip eVic Easy, gripík od J.McG, Vision eGo Clear V2, Mega 510 DC, Vision Vivi Nova mini, Kanger EVOD BCC Clearomizer
e-liquidy: vlastní matlanice Inawera
Uživatelský avatar
rollie
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 25. led 2012 16:18:23
Bydliště: Praha - Žižkov
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod biknik » pon 23. črc 2012 14:06:35

Já zkoušel bázi dvanáctku a šestku a necitil jsem rozdíl. Akorát když jsem jel jen tu šestku tak mi stále něco (nikotin) chybelo. Ale co se týče pošmaku a hitu pro mě to samé 6 vs. 12.

[ Post made via Android ] Obrázek
biknik
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod milantabo » stř 22. srp 2012 13:56:24

Rumlik píše:Ano je to tak, :nod ale jen v tom kopanci, nokoliv v obsahu nikotinu. :mrk

Ahoj,koupil jsem si kyselinu mléčnou,ale žádný kopanec se nekonal.Dal jsem 1 kapku do 10ml.Pak jsem dal další,skončil jsem asi na 6 kapkach a nic.Je tedy pro liquid jiná kyselina mléčná?
Ego-T a Ego-W
Uživatelský avatar
milantabo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 16. čer 2012 19:32:32
Bydliště: Domažlice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » stř 22. srp 2012 14:03:01

Mléčná je jen jedna a já tvrdím taky,že hit nedělá.Někdo zase,že dělá.Existují i jiné např.jablečná...ale tenhle topik je o TH vlivem nikotinu.Takže OT
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod milantabo » stř 22. srp 2012 14:20:16

Tak to potom nikotin vliv na TH má.Aspoň podle mě.
Ego-T a Ego-W
Uživatelský avatar
milantabo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 16. čer 2012 19:32:32
Bydliště: Domažlice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » stř 22. srp 2012 14:25:21

Podle mě taky.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dobrman » stř 22. srp 2012 14:28:27

podle mě jen částečně, některý míchanice (stejná báze-stejná síla,stejný atík, stejná voltáž) mi připadají s menším , než s jinou příchutí. Ale čím to je nevím..
pro mě dokonce některý ovoce má větší HIT než stejně silná tabákovka...
Jo, jo, jsou podivné věci, mezi nebem a zemí..... :mrk
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » stř 22. srp 2012 14:46:30

to jsem nějak nepobral.
Nikotin-má vliv na TH nebo ne?
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dobrman » stř 22. srp 2012 16:01:17

podle mě má, ale minimálně...
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Hop » čtv 23. srp 2012 16:25:28

Muj názor je,že síla nikotinu určitě vliv má. Jak jinak by bylo možný,že dvě stejný příchutě od stejnýho výrobce kouřený ve stejnej den by byly rozdílný? Medium ani ťuk ale high ujde.

[ Post made via Android ] Obrázek
Hop
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. kvě 2012 11:21:51
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-Hana » sob 25. srp 2012 1:17:17

Chce to vyzkoušet různé a od různých výrobců, např.u liquidů od HG někdy opravdu nepoznáš zda kouříš 36 mg nebo 18 mg .. až následně, podle toho jak ti hučí hlava.. :D
mě např. přijdou stejná i od DK- Zelená jablíčka nulky i medium.. jak je to tedy možné? Pokud je to podle vás nikotinem ? Mě kopne obojí stejně a rozhodně nejsem sama.
U doma namíchaných se mi to moc nedaří, zatím mi podobnou službu u nulky, udělala snad trochu pouze FA příchut dubu ... :angel ale možná je to i to vědomí, že víme že to je slabé.. chtělo by to na srazech otestovat asi na slepo.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » sob 25. srp 2012 1:36:21

Pořád o tom přemýšlím jak je co možné a napadá mě ještě jedno vysvětlení.Někdo je citlivý/jako jsou třeba senzibilové/a někdo otupělý.Takže to pak funguje tak,že třeba já citlivost na nikotin mám a musím ho tam mít-jinak mi to nic nedělá.No a pak tvrdím,že má vliv.Někdo jiný na něj tolik,nebo vůbec nereaguje a kope ho jiná složka.Pak tvrdí,že nemá vliv.To je snad jedinné přijatelné vysvětlení.Každý má ten práh jinde-stejně jako s chutěma a vůní.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-Hana » sob 25. srp 2012 2:48:20

Jestli to nebude tím, že vlastně neumíme nikdo pořádně vysvětlit, co že je pro koho vlastně onen Hit ?? Doma to máme ale stejné.. slabé je to, když je slabá příchut.. :D Jinak čteme etikety.. :) už jsem dokonce jen PG s příchutí považovala "jen" za slabší liquid a nakonec se ukázalo, že tam není vůbec žádný nikotin ani báze. :D :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod smoki.sk » sob 25. srp 2012 6:57:02

Ja si myslim ze HIT je dost presne opisany vyrazom "kopanec do pluc". Mna osobne , a sedi mi to pri vsetkom co som skusal, prijemne kopne 9tka, 12 je uz vela 6 malo. Ale mam jeden zazitok. Prisli na predajnu dvaja kamosi, uz skuseni e fajciari, ktorí chceli zmenit cigo a spytali sa ci si mozu vyskusat ten zazrak co mam na polici. Tak jasne, bez problemov, pytam slabsiu ? silnejsiu ?. Hovoria ze silnu, lebo im je vsetko slabe, tak som siahol po 18tke, co hned protestovali, ze to maju, a to je pre batolata asi, ze nech nalejem 36, ze vlastne aj kvoli tej 36 prisli. Tak som nalial 36 a pozeral ako im vypadnu oci z jamiek, ale nie. Pokurovali si tam, podavali si navzajom cigu, krcili plecami s komentarom ze trosku nieco citia ale chcelo by to este zdvihnut, Vyzeralo to akoby som poplietol flasky a nacapoval im 0, aj mi ta myslienka blesla hlavou. Ale nakoniec kupili ciga, aj 36 ale tou s vyhradou, ze silnejsie by bodlo. Ked odisli, tak som pozeral na tu cigu, v ktorej este bol zvysok 36 a pod v plyvom ich spravania som si z nej udelil takeho praska, akeho som len vladal . To co sa dialo si uz nechcem zopakovat :pull_hair:. A teraz si nevymyslam, ale siel som okamzite k zemi, a to som sedel na stolicke. Ocne bulvy som mal urcite aspon na okamzik mimo jamiek. V hrudi pocit ze ma niekto riadne tresol bejzbolkou a nejakych 5 minut som potreboval, aby som sa dostal do prevadzkyschopneho stavu.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
smoki.sk
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 259
Registrován: stř 09. kvě 2012 15:13:15
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » sob 25. srp 2012 11:48:44

Kamaráde-naprosto přesně potvrzuješ moji teorii.A pak se můžem něčeho dobádat.Seš taky senzibilnější na nikotin než jiní.V podstatě je to obrovská výhoda.Nejde o peníze-jde o to,že ty bez problémů můžeš nižší dávky a dojít v klidu na nulku.Já zatím stále 18 a pokud snížím už mě to nedává kopanec a chybí mi to.A můžu toho vyhulit mnohem víc,abych to do těla dostal a stejně to není nic platný-protože to nekope.Trošku východiskem je HW,který je výkonější a pak mě trochu kopne i 12-ale níž jsem to nedostal.Proto jsou i ti,kteří pro změnu potřebují ten dehet z pyra a úplně nepřestanou,protože v liguidu prostě není.Už jsem vyzkoušel snad všechno a moje žena si to pyro stejně musí dát.I kdybych ji krmil třicetšeskou/jako že ji nedá/je jí silná i 18.A pak si dá pyro.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků