• Reklama
FastTech
 
 

Vliv nikotinu na TH

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Jeník » čtv 25. lis 2010 18:58:12

e-Hana píše:Jen mi trochu není jasné,proč ti 0 mg chutná jako čajíček

napsal sem to blbě, chutná stejně, ale ten kopaneček do pliček u 0mg necejtim :pull_hair:
Čadim: baterie "nou nejm" 650 a 900 mAh , cart. 510 XL, atom. 306LR, tankuju zásadně u FA, točim jejich "tabákovou" řadu + jiné více či méně šmakózní míchanice )) círka od listopádu 2011 přikuřuju LEO
Obrázek
eCF Praha
Uživatelský avatar
Jeník
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 492
Registrován: úte 16. úno 2010 17:32:27
Bydliště: Letná
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-Hana » čtv 25. lis 2010 20:47:06

:giggle: :thumb_up2: mě připadají většinou stejný i co se týká TH ..tak nevím, co vyzkoušet nějaký jiný druh ???
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu (Lea)

Příspěvekod Gold Drive » stř 28. zář 2011 1:39:18

Přesunuto z vlákna: viewtopic.php?f=57&t=1452&p=45228#p45200

Gold Drive děkuje za recenci... :mrk Věren pozici Batrstva kočičí pracky na tomto portálu, plném Rychlých šípů, bych měl pár dotazů...Než mě paušálně odsoudíte, pak si uvědomte, že Rychlé šípy by bez srovnání s BKP byli mnohem méně rychlí a mnohem méně šípovatí... :-)

1) Otázek je více -nicméně začněme tzv. otázkou HITu. GD tvrdí, že za srovnatelných podmínek, srovnatelných e-cigaret, se tzv. HIT absolutně neprojeví v souvislosti s intenzitou nikotinu. Pojďme si tedy tento spor jednou provždy vyřešit metodou pokusu.

Tedy - GD navrhuje tzv. srovnávací metodu - hledáme objektivní dobrovolníky, kteří by byli ochotni otestovat několik liquidů. aniž by věděli jakých. A následně by tzv. HIT ohodnotili. Jestliže tito dobrovolníci rozeznají tzv. HIT mezi intenzintami jednotlivých liquidů, pak se GD veřejně omluví, že se mýlil.
Naposledy upravil Rumlik dne stř 28. zář 2011 2:36:35, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do existujícího vlákna.
Gold Drive
 

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu (Lea)

Příspěvekod e-Hana » stř 28. zář 2011 1:50:03

S tím já (a jistě i Rumlik) naprosto souhlasím a tvrdíme to od samotného začátku, že hit nemá žádnou souvislost s množstvím nikotínu, ten ani podle nás v žádném případě hit nezpůsobuje!
Nikotin v silnější koncentraci maximálně škrábe nebo trochu pálí v krku..toť vše..a myslím, že tohle už potvrdí víc lidí z pokročilejších e-kuřáků ?!!
O mě je známé, že mě chutná nulkové DK- Zelené jablíčko stejně jak 24 mg..jen mi to pořád někteří moc nevěří,
i když pár už jsem jich přesvědčila, :hammer_head: :rofl že to tak je a i beznikotín si na střídání oblíbili!!
Ale ochutnávat sílu liquidu, tak na to bych si netroufla ani já..
poznám podle škrábání možná :wait jen 36 mg liquid a ještě ne vždycky u každého a u každé příchuti..
některé jsou tak jemné, že to pro mě znát není.. .. :shake :D ale jiný hit já prostě nezaznamenám.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu (Lea)

Příspěvekod Gold Drive » stř 28. zář 2011 1:59:10

Dobrá, Hanko, začínám o d té nejjednodušší otázky... protože mě osobně přijde srandovní, že nad tímto tématem je stále ještě tolik tolik diskusních příspěvků.. :sad
Tedy ujasněme si naše stanoviska postupně ... HIT je co ? Poprosím o definice....

...dobrá, doplním svou úvaho o to, že GD tvrdí, že tzv HIT je zcela nesmyslná, do slova a do písmene viruální kategorie... dá se to zcela jednoduše dokázat právě tou srovnávací recencí, za pomoci dobrovolných testerů. :mrk
Naposledy upravil Rumlik dne stř 28. zář 2011 2:37:30, celkově upraveno 1
Důvod: Používej prosím tlačítko upravit. Děkuji
Gold Drive
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-Hana » stř 28. zář 2011 2:40:22

Dokázat tím podle mě můžeš jen to, zda někdo pozná množství nikotínu nebo ne,zda ho škrábat bude nebo ne,
ale o definici Hitu tohle nevypoví naprosto nic.

Ale dobrá k věci...
Pokud vím všeobecně - celosvětově je uznávána tato definice:
Pocit kuřáka při vdechnutí cigaretového dýmu - tzv. úder do plic . :mrk

Nesmyslná se ti může jevit, ale to ještě neznamená, že nesmyslná je!! :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Gold Drive » stř 28. zář 2011 2:56:35

Hmmm... tak to je asi o osobní zkušenosti... Ta moje mě říká, že většina se VŽDY mýlí...:-)
Gold Drive
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod martin » stř 28. zář 2011 2:58:10

Když si naleju 55% slivovicu taky ji poznám od 40% podle toho jak to kope a pálí
bohužel naší předkové na to nevymysleli slovo (většinou se teda říká " kur.. ta je" :) )
Ale když pro kouření používají ve světě slovo hit proc ho nepoužívat taky ?
Určitě je to lepší než používat něco jako síla, kopanec nebo uder.
A o tom že rozdílná síla (HIT) je o tom snad nemuže pochybovat nikdo .
Uživatelský avatar
martin
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:47:42
Bydliště: Hranice (morava)

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Gold Drive » stř 28. zář 2011 3:04:57

Inu, jak vidíš, může... třeba já... :mrk Mám to chápat tak, že se hlásíš do toho navrhovaného testu ?
Gold Drive
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod martin » stř 28. zář 2011 3:10:41

nene diky tohle je spíše pro kapače a tohle už nějakou dobu neprovozuju :)
Uživatelský avatar
martin
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:47:42
Bydliště: Hranice (morava)

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Gold Drive » stř 28. zář 2011 3:12:36

Aha... a jakou dobu, že jsem tak smělý ...?
Gold Drive
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod martin » stř 28. zář 2011 3:35:59

no 3 měsice co používám willpro sem na jiné příslušenství nesáhl a hulím vlastně i pořád ten samý liquid.
Rozdíly v hitu ovšem poznám i teď, když mi slábne baterka nebo když mám zaprasenou spirálku je to citelně poznat.
Jinak to co psala Hanka že nevidi rozdily v hitu mezi množstvím nikotinu s tím souhlasím mám tady MB 24 a MB 0 a taky nevidím rozdíl.
Uživatelský avatar
martin
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:47:42
Bydliště: Hranice (morava)

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Gold Drive » stř 28. zář 2011 3:42:26

No... a to je právě to, o čem mluvim... Ty máš nějakej pocit, opřenej o četbu příspěvků na fórech... tak co to vyzkoušet ve srovnávací recenzi...? :-)
Gold Drive
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod alexa » stř 28. zář 2011 9:54:47

Tak jsem se po přečtení diskuse hezky zasmála... děkuji všem diskutujícím za zlepšení nálady v tomto kalném ránu... :D Samozřejmě se taky hlásám do testu... :mrk
Na otázku hitu toho bylo popsáno a namluveno už tolik, že se nemůžu dočkat, jak to dopadne...
Jsem ochotná uvěřit tomu, že tedy může mít stejný hit 24mg i nulka, jak píše Martin, ale hrozně ráda bych to zažila taky na vlastní zkušenost - hitující nulku (kromě Flashe od Jeníka) jsem ještě nepotkala... (teď si nějak nemůžu vybavit, jestli jsem ho vůbec ochutnala... :think :chuckle )
Pak je tu ještě otázka hw, kterou Boris nakousnul na srazíku... Ano, souhlasím, že pokud je špatný hw, tak tě pravděpodobně nekopne ani šestatřicítka... :nod
Ale to, že hit neexistuje, tak tomu prostě neuvěřím, protože ten pocit prožívám/neprožívám denně... ať už se tomu říká hit, kopanec, síla a já nevím jak ještě... :nod
alexa
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Gold Drive » stř 28. zář 2011 9:59:51

Vítej do test-týmu, Alex... :mrk Podle přihlášek to bude nejkrásnější test tým v historii... :mrk
Gold Drive
 

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků