• Reklama
 
 

Kuřák - e kuřák - nekuřák

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Kuřák - e kuřák - nekuřák

Příspěvekod iqwe » stř 07. úno 2018 10:41:53

Asi nebudu sám, kdo je za vaping vděčný a má obavu s ním úplně přestat. Zvlášť na sílu, zbavit se těch posledních několika mg NIC denně, které postupným snižováním zbyly a také těch zažitých rituálů. Je tam totiž velké nebezpečí návratu ke kouření.

Je dobře si přečíst poslední dva řádky úvodního příspěvku a i to, co udělal Milan když se dostal pod tlak. Nevěřím, že by po šuplících nenašel nějaký použitelný HW, ale baterky jsou vybité nebo po smrti a liquid? Není, možná ani není z čeho namíchat, stejně by nebyl vyzrálý a nemusel by chutnat. Dala by se koupit nějaká hotovka, ale vyptat si cigáro je jednodušší. Hůře koupit si celou krabičku. A to že nechutnalo? No, to nám nechutnala ani ta první cigára, když jsme začínali kouřit. Prostě v tom cítím velké nebezpečí, když jsem kouřil nějakých 39 let a vapuji teprve 6. rok. A to jsem měl poslední pyro 6 dní po začátku vapování.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Reklama

FastTech

Re: Kuřák - e kuřák - nekuřák

Příspěvekod pe.ne » stř 07. úno 2018 10:56:28

Tady by bylo nejlepší nechystat si do šuplíku náplast (kdysi daaaavno jsem to zkoušel, a byť tehdy kuřák 20 denně - startky nebo tabák - pěkně to se mnou zamávalo a další jsem dělil na polovinu). Ale to už jsme zase u toho mechanismu, kdy se sami připravujeme na selhání a tím si ho vlastně zaručíme... Tak každopádně gratulace všem, co to zvládli, a dvojitá gratulace těm z nich, co to zvládli bez změny v chování.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: Kuřák - e kuřák - nekuřák

Příspěvekod Profivapers » stř 07. úno 2018 11:07:18

Zdeňku, přítulka (běžně téměř nekuřačka) mi dala venku jednu slimku a tím jak byla celkově vypjatá situace tak jsem tam s ní chtěl jednu pustit. Ovšem humáč. Jinak nemám potřebu.. Něco podobného se mi stalo hned ten první rok, co jsem vapoval a hned na blití atd. a od té doby jsem pět let nepyroval. Já jsem za to vlastně hodně rád, že se mi ten kufr z toho otáčí. :chuckle Horší by bylo, pokud by mi to dělalo dobře. Myslím, že tam zas dlouho nic nezkusím pustit a dobře vím, že to zahrávání je tanec na tenkém ledě. :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kuřák - e kuřák - nekuřák

Příspěvekod Jirkator » stř 07. úno 2018 11:26:36

iqwe píše:... A to že nechutnalo? No, to nám nechutnala ani ta první cigára, když jsme začínali kouřit...

Ale chutnala a hned při prvním potažení. Chytil jsem se nikotinu hodně rychle, snadno a na dlouho.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kuřák - e kuřák - nekuřák

Příspěvekod chris_cz » sob 10. úno 2018 18:47:48

Inu každého cesta, já osobně velmi spokojeně konzumuju díky vapingu stejné množství nikotinu jako když jsem těch cca 30 let hulil pyro, během vývoje technologie vapingu za těch skoro 5 let jsem na tom nic nezměnil (tj. síla liquidu z původní 18 občasně proložená v prvních týdnech 24 šla samozřejmě dolů na cca polovinu, protože taky v posledních cca 2 letech používám odpařovací výkon o něco větší než dvojnásobný proti prvním měsícům/zařízením). A pevně doufám že mne žádný byrokrat v dalších řeknemě 30 letech nedonutí na tom něco změnit, nerad bych se vracel ke spalování tabáku, vaping je jednoznačně lepší.
Ono proč taky, "kávu" bez kofeinu, odtučněné mléko, jogurty s podílem škrobu, "čokoládu" bez kakaové hmoty/másla.. a podobné "výdobytky" přeci taky nekupuju. Jen u té vaniklové zmrzliny asi budu nucen udělat dočasnou částečnou vyjímku, už jsem byl přinucen a mimo vanilkového lusku holt přidal do várky vánočního vaječnáku i nějaké to přírodně identické aroma, v poslední roce byla cena vanilky skutečně nechutná :-)
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Kuřák - e kuřák - nekuřák

Příspěvekod mickielli15 » pon 12. úno 2018 16:11:02

Zdravím po delší době,

Já nevapuji už nevím jak dlouho, ale bráchovi a mámě začaly zlobit jejich železa a já z toho už vypadl. Tak jsem šel do jedné prodejny, začal vyzvídat a sát informace o novinkách. Máma s bráchou jsou zarytí MTL uživatelé, stejně, jako jsem byl já. Bylo mi doporučeno napřed Ego AIO - to na MTL vůbec není dobré, ani s hlavou 1.0 Ohm, 1.5 Ohm jsem zatím nezkoušel, ale Joyetech Exceed, ten jsem na zkoušku vzal (má MTL hlavu 1.2 Ohm a opravdu možnost hodně utáhnout airflow - což je na MTL s 1.2 Ohm super) a po těch letech jsem si koupil 1.5mg tabákovku, nalil a šel v Budějcích do hospody. Celý večer jsem to testoval a obláčkoval jak divej. Je pravda, že se mi po tom pak trochu zastesklo (testoval jsem to celý den - v autě, doma, v hospodě), ale primárně jsem to dělal proto, abych bráchovi a mámě zase našel kvalitní MTL náhradu za jejich dosluhující aerotanky V2. A našel jsem. Mohu tedy doporučit na utáhlé MTL vapování Joetech Exceed, jak malý, tak ten větší.

Co je ale pro mě nejdůležitější a proč sem píši, je fakt, že jsem si uvědomil, že jsem vapoval celý den, po několika letech (nevím přesně) a pak jsem to doma odevzdal a šel zase svou cestou nevapera :-) Ale zase na druhou stranu, musím říct, až zase půjdu do hospody v ČB, možná si to od mámy s nějakou nulkou půjčím :-) Mějte se. :-) Ať to mlží :-)
2xEgo batt. 650maH - EGo RS 14500 - Lavatube mini - Vamo V2 - 2ks Grip Sigelei Legend V2 - SMOK E-pipe II soon
iSmoka BCC mini+mega - Evod glass - Joyetech E-mode - Aspire Nautilus - Kanger Aerotank + BVC adapter - Kayfun Lite+ ToBeCo - Taifun GT-S - Kanger Subtank 2x, Eleaf GS-Air
Batt Panasonic NCR 18650B 3400 mAh, Samsung, Sanyo

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mickielli15
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 30. led 2014 20:11:52

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků