• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Dr.Watson » sob 13. říj 2018 12:08:48

Já měl souběh cigaret s vapováním asi měsíc. Nejdůležitější je, už počátcích, najít tu pravou chuť. A hlídat napálenost spirálky, jak přestane chutnat - vyměnit (tohle odradilo mnoho adeptů z mého okolí, nevyměnili včas spirálku a bylo po ecigaretách).
Jinak většina lidí zde už asi chuť na cigaretu nemá jelikož jim smrdí. Mně smrdí zakouřená místnost ale dým z cigarety mi stále voní a vždy po pár (více) měsících bych si i cigaretu dal...
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Reklama

FastTech

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod wicca » pon 15. říj 2018 7:27:12

No jsem na sebe zvědavá... ale po třech dnech zatím dobrý, krabička mi vydržela místo jednoho, tři dny, takže pro mě určitě úspěch. Jen najít tu správnou chuť je pro mě teď priorita číslo jedna. Dneska přijde Dusk, Karavana, Levian, Panter, Primo Verde a RY4, a začínám testovat.

A s tou spálenou spirálou, bojím se taky, že to moc nepoznám, takže než se to naučím všechno, hodlám ji měnit preventivně po 14 dnech.
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » pon 15. říj 2018 8:56:55

To poznáš, jednak znatelně poklesne dýmivost a hlavně to začne chutnat divně.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod wicca » pon 15. říj 2018 13:44:32

Pánové chci se zeptat na La Tabaccheria a nebo např. Vaporificio. Jak je všude psáno, velmi napaluje spirálu. Jde to použít i do EGO AIO ECO? A pokud ano, jak často myslíte že bude třeba měnit hlavu? Neumí si představit, jak moc to bude napalovat i tento přístroj a zda je to vůnec do ECA použitelné. Ale dle těch recenzí tyhle liguidy stojí za to, a ráda bych je vyzkoušela, ale zase se mi nechce měnit ob den hlavu...
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod elfik » pon 15. říj 2018 14:21:03

Max 10 ml.. Pak už to vůbec není ono.

Odesláno z mého A0001 pomocí Tapatalk
Zmax, Vamo, tabákové míchanice FA
Obrázek
Uživatelský avatar
elfik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 30. bře 2012 9:29:35
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod wicca » pon 15. říj 2018 14:50:25

10ml čistého nebo naředěného?
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Muroň » pon 15. říj 2018 14:55:50

naředěného tedy namíchaného...čisté aroma vapovat snad ani nejde
U RTA (motacích tanků) to zanášení spirály těmito aromaty s extraktem tabáku zas tolik nevadí. Vypálíš spirálu nasucho, dáš kousek vaty (v ceně 10 hal) a vesele zanášíš dál. U továrních hlav to holt hlavě zkrátí několikanásobně životnost proti čirým aromatům/liquidům.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jsem tu nový-nová, tak vás pozdravím

Příspěvekod Profivapers » pon 15. říj 2018 15:38:07

Honik píše:Nazdárek, jsem Honza je mi 30 a kouřim cca už 14let..Přešel jsem na světlou stranu cca před 3mi měsíci.Do teď dobrý s píšťalkou ego one v2 a žhavícími hlavami..Nic méně jsem se tu začetl...Včera jsem si řekl že na cigárka si už asi nevzpomenu tak nakoupim vyzbrojenej informacema nový nářadí..Takže jsem nasál istick pico 75w,atík Lyche k tomu motací hlavu 0,25 kantal vatičku a ne a ne z toho dostat alespoň tak dobrou chuť jako z ega...MTL zatím..DL mi nechutná..Poradil by někdo zde nebo mám psát jinde?
Díky za info


Z Lyche prostě tak dobrou chuť nedostaneš. One V2 je povedený a naopak Lyche se za mě moc nepovedl. Po tejdnu, po pár pokusech šel pryč. Ani jsem si nevšiml, že by ho tu někdo doporučoval.
Vítej.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » pon 15. říj 2018 15:43:27

A tak se zase ukazuje, že motací atíky jsou lepší. Ty s továrními hlavami tak do začátků na vyzkoušení a pak motat. :)
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jsem tu nový-nová, tak vás pozdravím

Příspěvekod Honik » pon 15. říj 2018 15:50:42

No mě se líbil že má nasávání z hora a plnění taky takže bez rozebírání...Tak to sem teda pěkně censored....
Honik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 15. říj 2018 14:53:02

Re: Jsem tu nový-nová, tak vás pozdravím

Příspěvekod Muroň » pon 15. říj 2018 16:15:26

Vítej tady! Kup si do eGo ONE V2 motací CLR hlavu. Z Lyche někomu chutnalo na některé z továrních hlav, ale z té motací nic moc...spíš nic. Doufám, že jsi za něj nedal moc peněz, na nejmenovaném čínském e-shopu ho aktuálně mají za 1,99 USD :x
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jsem tu nový-nová, tak vás pozdravím

Příspěvekod Honik » pon 15. říj 2018 16:30:20

No já bych rád využil alespoň to pico co sem koupil...Dal..dost...asi 289za rba hlavu a 799za atík...dost sem ze sebe censored že sem se neporadil dřív...Je teda nějaký atík osvědčený na to pico?Na MTL tedy..
Honik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 15. říj 2018 14:53:02

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Muroň » pon 15. říj 2018 16:43:46

No to je škoda, za těch 1,99 USD ho prodávají včetně RBA hlavy :chuckle
Šoupni na Pico EOV2 s CLR hlavou přemotanou na nerezový drát a vyzkoušej to v režimu TC. Na MTL je to hodně použitelné.
Mé nejoblíbenější atíky na MTL jsou Digiflavor Siren 1 a 2 (pozor, na Pico se vejde jen 4ml Siren 1 a 2 ml Siren 2, ostatní mají více než 22mmm), které tímto doporučuji. Pak klony Dvarwa MTL, Kayfuny 5 a Prime a Doggystyle 2K16.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Honik » pon 15. říj 2018 16:47:43

Díky moc kouknu na ten nejmenovaný čínský eshop..tady už za to utrácet nebudu :clap
Honik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 15. říj 2018 14:53:02

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Muroň » pon 15. říj 2018 17:03:03

Třeba Sireny se z číny až tak moc nevyplatí, protože tam nejsou výrazně zlevňovány - u nás je mají kolem 800, v číně kolem 25 USD. Pozor, ty levné z ebaye a podobných jsou klony.
Klony evropských atíků (Kayfuny, Taifuny, Dvarwy...) se z číny samozřejmě vyplatí, ale chce to trefit dobrý kousek.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků