• Reklama
FastTech
 
 

Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Vzhledem k tomu, že se jedná v podstatě o stejné modely, až na KR808, která je delší, jsou zde společně.Do tohoto vlákna také patří ELBORO Mini, ELBORO King Size a produkce z dílny MiT - M 808.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod Chtorr » úte 14. čer 2011 19:19:00

zdravím bývalé přátele modrého dýmu :-)
dneska jsem koupil tohodle Nicka a za mě muším říct že je to hroznej šmejd z origo customizerem ani obláček :D ještě že jsem koupil i nějakej druhej :)
přiznám se že nanajít todle forum e cígo bych zahodil, po hodce nedymal ani ten funční a poněvadš mi prodavačka tvrdila že baterka vydrží celej den až ted jsem zjistil že prostě došla štáva.
zkuším pročíst kus fora jakej ten e cigar chvilku vydrží silnému kuřákovy
Chtorr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 14. čer 2011 18:55:43

Reklama

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod e-Hana » úte 14. čer 2011 20:53:34

Ahoj vítám tě mezi námi ,prosím projdi si pak mé uvítání a doporučuji projít si i vlákno o Nickovi zde: ...viewtopic.php?f=35&t=37&hilit=nick :mrk :whew
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod e-cigaro.cz » úte 14. čer 2011 21:03:49

Dovolím se taky přispět svou troškou do mlýna :)
Nika jsem si jako nic nevědící koupil (asi v nějakém pohnutí mysli, že zkusím, co to dělá). No výsledek byl takový, že jsem pořád kouřil svých 40 pyro + tam, kde se nesmělo jsem si dopřál Nika. Uspokojení 0, tak jsem ho odložil. Po pár týdnech jsem koupil 510 a to bylo jiný kafčo. Následující den (na doporučení eMamky Hanky :clap ) jsem koupil eGo a teď už není co řešit :hmm 510 jsem půjčil kamarádce, co jí také odradil Nick a hurááá, máme na světě dalšího e-kuřáka :hand
Uživatelský avatar
e-cigaro.cz
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 09. čer 2011 21:50:57
Bydliště: Plzeň

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod e-Hana » úte 14. čer 2011 23:24:10

pinky píše:Dovolím se taky přispět svou troškou do mlýna :)
Nika jsem si jako nic nevědící koupil (asi v nějakém pohnutí mysli, že zkusím, co to dělá). No výsledek byl takový, že jsem pořád kouřil svých 40 pyro + tam, kde se nesmělo jsem si dopřál Nika. Uspokojení 0, tak jsem ho odložil. Po pár týdnech jsem koupil 510 a to bylo jiný kafčo. Následující den (na doporučení eMamky Hanky :clap ) jsem koupil eGo a teď už není co řešit :hmm 510 jsem půjčil kamarádce, co jí také odradil Nick a hurááá, máme na světě dalšího e-kuřáka :hand

:hand :chuckle :yes no vida ,jak se vyplatí "mamku" občas poslouchat!!! :rofl :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod e-cigaro.cz » úte 14. čer 2011 23:26:53

mamka má vždycky pravdu a Hanka už tuplem :) Hani - dotaz mimo mísu ... jak se lze zařadit mezi prodejce?
Uživatelský avatar
e-cigaro.cz
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 09. čer 2011 21:50:57
Bydliště: Plzeň

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod e-Hana » stř 15. čer 2011 1:25:37

Nahlásíš to Rumlikovi .. ...ty jsi prodejce e-kuřiva? :O
Pokud máš na mysli svůj Foto-web..ten můžeš dát úplně dole do ostatních webů, které nesouvisí s e-kouřením. :mrk
Písni mi prosím tě SZ, pokud chceš vědět víc. :mrk :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod eldedkus » stř 08. úno 2012 12:07:26

Zdravím vás
Jsem blb a tudíž jsem se o e-cigarety začal zajímat až po zakoupení NICKa (který jsem ozkoušel NICK ONE). Protože nehodlám hned novou ecigáru měnit za jinou potřeboval bych od zkušených tabáčníků poradit následujcí: Dají se plnit Liquidem i originál NICK Cartomizéry?
Pro případ, že vám moje vyjádření vadí se obraťte prosím k nejbližší zdi a s ní konzultujte svůj problém.
Pro případ, že se mnou nesouhlasíte, jsem vaší kritice připraven naslouchat.
Pro případ, že nechápete rozdíl, platí pokyny v prvním bodě.
eldedkus
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 08. úno 2012 11:46:01
Bydliště: Krumlau
Národní vlajka:
Afghanistan

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod mia » stř 08. úno 2012 12:15:56

Nezatracuj Nicka, může se ti v nouzi hodit :D Cartomizéry se dají dokapat, když vyloupneš víčko (třeba pinzetou, strčit do díry a jemně zapáčit). Do Nick One se vleze tak 25 kapek a do originálu tak 15 kapek.
If ain't broken, don't fix it!... Wéčko plus nějaký ty gripy.
eCF Zlín
eCF Chropyně
mia
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 02. led 2012 13:24:07
Bydliště: Zborovice D.C.
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod LopataJH » stř 08. úno 2012 12:34:44

eldedkus píše:Zdravím vás
Jsem blb a tudíž jsem se o e-cigarety začal zajímat až po zakoupení NICKa (který jsem ozkoušel NICK ONE). Protože nehodlám hned novou ecigáru měnit za jinou potřeboval bych od zkušených tabáčníků poradit následujcí: Dají se plnit Liquidem i originál NICK Cartomizéry?


nick pozdravuj :angel , rozluč se s ním, dej ho na čestné místo do poličku a pořiď si něco, co tě od e-cíga neodradí. námětů tady na fóru je nepřeberně :wasntme
hardware: V Max, iMotion V+, Dobrmanův grip, ego baterie
software:T2, GS - V core,VIVI NOVA, LR306 (a v muzeu eGO T, W, CE2, CE3, CE4+, CE5, X2 DualCoil, DCT)
to namíchaný je tak dobrý, že se to dá i kouřit, ale french pipe namíchat neumím :)

eCF Jindřichův Hradec
Uživatelský avatar
LopataJH
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 439
Registrován: pát 20. led 2012 16:29:24
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod eldedkus » stř 08. úno 2012 13:20:07

LopataJH píše:nick pozdravuj :angel , rozluč se s ním, dej ho na čestné místo do poličku a pořiď si něco, co tě od e-cíga neodradí. námětů tady na fóru je nepřeberně :wasntme


No mě by momentálně u NICka odrazovala snad jen cena originálních "patron" či cartomizérů. Samozřejmě bych jej mohl i vrátit s tím, že nefunguje, otázka je, jak moc by se cukali... Asi dost.
Ale jinak extrémě nespokojený nejsem a nějakou dobu s ním asi vystačím. Už během ONENICKu jsem neměl potřebu kouřit pyro. Takže v případě, že bude dobře fungovat s jeduvodičkami co jsem si objednal (E-liquid: PREMIUM - 30ml / 18mg: DRUM a E-liquid: STANDARD (Dekang) - 30ml / 24mg: DAVIDOFF) a v případě, že neutratím litra měsíčně za Cartomizéry tak pohoda... Zřejmě se buď opravdu zlepšili a nebo nejsem dost náročnej.
Pro případ, že vám moje vyjádření vadí se obraťte prosím k nejbližší zdi a s ní konzultujte svůj problém.
Pro případ, že se mnou nesouhlasíte, jsem vaší kritice připraven naslouchat.
Pro případ, že nechápete rozdíl, platí pokyny v prvním bodě.
eldedkus
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 08. úno 2012 11:46:01
Bydliště: Krumlau
Národní vlajka:
Afghanistan

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(Nick)

Příspěvekod LopataJH » stř 08. úno 2012 13:25:51

:rofl pokud ti to stačí, tak samozřejmě v pohodě, počkej až odejde stářím. spš to bude tím, že si ještě nebafil nic, co opravdu kouří :mrk
teď tě čeká ještě míchání jedů :sun
hardware: V Max, iMotion V+, Dobrmanův grip, ego baterie
software:T2, GS - V core,VIVI NOVA, LR306 (a v muzeu eGO T, W, CE2, CE3, CE4+, CE5, X2 DualCoil, DCT)
to namíchaný je tak dobrý, že se to dá i kouřit, ale french pipe namíchat neumím :)

eCF Jindřichův Hradec
Uživatelský avatar
LopataJH
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 439
Registrován: pát 20. led 2012 16:29:24
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Nick, KR808A, KR808

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník