• Reklama
 
 

přehlednost -vylepšení

Sem prosíme směřujte Vaše dotazy/připomínky k našemu webu i fóru.
Aktivační e-mail, pro vstup do fóra, Řešení potíží s přihlášením v Tapatalku, Dotaz na moderátora/rady/

Moderátoři: e-Hana, Rumlik, dlouhejbil

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod pospisilecek » úte 26. črc 2016 14:59:54

V jednom bode s tebou souhlasim, ze je toho posledni dobou vice, nez je zdravo..
Ale kdyz si predstavim jejich posty v CJ, tak to at radsi pisou v anglicky :chuckle

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod buban76 » úte 26. črc 2016 16:03:07

Mě osobně by stačil taky od každého nějaký třeba týdenní souhrn novinek,chodím sem hlavně přes Tapatalk a takhle je to někdy děs, prokousat se přes všechny ty nabídky předprodejů a výprodejů, které se, hlavně ráno, seřadí v dlouhém sloupci pod sebe... Normální post aby člověk lupou hledal.
Ale pokud z toho jdou pro fórum nějaké peníze, je to neřešitelné...

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Jirkator » stř 27. črc 2016 7:07:29

Možná by stačilo udělat seznam nových příspěvků delší. Ráno se kouknu a s těch 15 novinek je i 1/3 v angličtině napsané nějakým Číňanem, který se snaží něco nového prodat, či starého vyprodat a na ty co mne opravdu zajímají pak nezbyde místo. Ty co mne nezajímají prostě nečtu.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Amo_Košice_Sk » stř 27. črc 2016 7:50:00

Taktiež si myslím, že skoro denné pridávanie noviniek je neplatená reklama, ktorá by tu nemusela byť.
Ináč z mojej strany spokojnosť, ďakujem za super fórum :clap

Od 12.12.2012 :moon na pyro a to som ich stiahol 60 denne.
Od 03.05.2018 som skončil aj s vapingom :D Stačilo :rofl

Ďakujem eCF za rady a pomoc s odvyknutím od fajčenia :hand

Vraj fajčenie je psychiatrická diagnóza :nech
eCF Košice a okolie / Slovensko
MMS (CDS) GSE to už je o inom, ale :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Amo_Košice_Sk
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 720
Registrován: čtv 20. pro 2012 21:55:48
Bydliště: Slovensko, Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod OldKalien » stř 27. črc 2016 9:21:44

Nejdříve jste jim hupli na Ty jejich výherní vyplňovačky a když viděli ten enormní zájem, tak se tu prostě rozmnožili.
Nabídek přibývá, soutěží ubývá. Je to prostě obdoba elektronických, nám známých ŠMEJDŮ.
Po ránu se tu dalo i ledacos počíst a pokecat.
Nyní se forum po ránu zelená (zelený font písma), jak žabinec na rybníku.
Někdo možná dostal obálku a mě štve, že já to nebyl :tmi (spekulace!) :x
Možná zacítili mrkvičkový odér, nebo je to náhoda, že epidemie propukla s příchodem mrkvového salátu? (zase samé spekulace)
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod e-Mikra » stř 27. črc 2016 11:42:17

Bacha na hubu. To není zelená, ale modrozelená. :D
Jinak můj způsob čtení je takový, že si rozkliknu "Zobrazit nepřečtené příspěvky", přečtu si těch pár vláken co mě zajímají,
pak kliknu na "Obsah" a nakonec na "Označit všechna fóra jako přečtená".
Tím mám od dotěrů pokoj a při dalším vstupu do fóra už mě tam většinou nikdo z nich neprudí. Těch "Nepřečtených" vláken mám tak pořád jen několik málo a v tom se hravě vyznám. :mrk
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod VapetalksKarotkou » stř 27. črc 2016 12:37:33

OldK: O ECF jsem řekl jen June z GB. Ale prodejce = peníze na účtu majitele fóra. Tahle rovnice je jednoduchá a vše na ní stojí a padá.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Uživatelský avatar
VapetalksKarotkou
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 25. dub 2016 15:23:50

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod pospisilecek » stř 27. črc 2016 12:42:39

Kdyby klicovy prispevatele obcas prispeli na ucet eCF, tak by to treba bylo jinak..
Koupit kdejakou ptakovinu to joo, ale prispet na provoz prostoru, to uz je asi prilis drahe..

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Rumlik » stř 27. črc 2016 13:16:53

Nářek na posty od zahraničních prodejců chápu, ale má to minimálně dvě velká "ale".

1) Pokud by zde nebyla sekce pro zahraniční prodejce, kde si to mohou tapetovat posty jak chtějí, tak od nich máme zaplevelená ostatní běžná CZ vlákna a to 100% nikdo nechce. Takto je to učesáno v jediné sekci, kde je to v poho kontrolovatelné. Pokud se zde registruje nějaký takový obchodník a postne něco mimo ( občas se to stává ), tak ho vždy vyzveme ať jde tam a nepíše nikam jinam. Oni jsou většinou vděční, že nedostanou rovnou banána a mají místo kde se propagovat. Dbají našich pravidel/pokynů a nespamují nám tak jejich Googletranslator angličtino-češtinu po celém fóru. To že je díky tomu sem tam zahlceno TOP15, je jen nepatrná vada na kráse. Zajímavé také je, že na rozdíl od některých tuzemských prodejců, jsem s těmi zahraničními neměl za celou dobu existence eCF ani jeden problém - žádné dohadovaní se o pravidlech fóra atd. Vždy jsou slušní, uctiví, respektují naše pravidla bez výhrad a pokud si nejsou něčím jistí, tak se předem přeptají v SZ, zda mohou to či ono veřejně postnout.

2) No a ta možná i podstatnější věc. Na rozdíl od drtivé většiny tuzemských prodejců, kteří jsou na našem fóru registrováni ( čest a veliké díky těm pár výjimkám ) aktivně a bez nějakých zásadních požadavků zasílají produkty do testů, pořádají zde různé soutěže a neškrtí se o každou korunu. V daleko větší míře podporují své aktivity i nákupem reklamních ploch. V prosté řeči čísel, co se týká finančního přínosu pro fórum, je jeden zahraniční obchodník několika násobným ekvivalentem tuzemských prodejců a troufám si říct, že pokud by jich nebylo, tak by již eCF forum ani web neexistoval, protože těch "pár" tuzemských obchodníků i jednotlivých uživatelů ( Sponzorů ) , kteří nás podporují, by to nejspíš nezachránilo(ačkoliv se opravdu snaží a patří jim můj obrovský vděk).
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Hodo65 » stř 27. črc 2016 17:54:52

No nevím, je toho sice dost, ale zas tak tragický mi to nepřijde. e-Mikra popsal způsob, jak to lze, alespoň částečně vyeleminovat. Je třeba si prostě uvědomit, že forum a prostor na něm mají uživatelé kromě sponzorů naprosto zdarma a díky právě tomuto "obtěžování" to tak může bejt i nadále. Ti, kterým to zásadně vadí, se můžou stát sponzory a dobrovolně též přispět finančně na chod fóra a počet těchto prodejců pak lze zmenšit, jinak to asi vymyslet nejde. Vždy je něco za něco, tak to holt je. Zajímavý je, že se nikdo zatím neohradil proti občasným "giveaway" nebo soutěžím těchto prodejců :mrk.
od 20. 8. 2011 bez jedinýho cigára ;-)
Uživatelský avatar
Hodo65
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 103
Registrován: ned 22. kvě 2016 12:18:49
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod tomk70 » čtv 28. črc 2016 13:44:18

Ahoj
Nešlo by na ukazateli nejnovějších příspěvků udělat filtr jenom pro nekomerční příspěvky ? Na formu chodím jednou za čas podívám se co je v nejnovějších a čtu když mě zajímají. Bohužel v dnešní době tam vidím většinou informace od robotů obchodníků o novém zboží. Líbílo by se mi nějak to pořešit.
Rakův tank a jiné genesis mash bez opletu. Gripy kubíček a Joytech Evic oba z gogin elektr.
Uživatelský avatar
tomk70
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 17. čer 2010 11:13:23
Nejvyšší skóra: 1

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Snura63 » čtv 28. črc 2016 17:01:31

To by nebylo špatné kdo nechce číst spam at si ho vyfiltruje.
Snura63
 

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod MartinFrei » čtv 28. črc 2016 19:01:50

Nezapomeňte o to samé požádat i v telce a rádiu. Kdo má furt na ty reklamy čučet.

Odesláno z mého Power pomocí Tapatalk
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Tempter » čtv 28. črc 2016 19:50:03

Stazovat sa, to ano, ale precitat si a dodrziavat pravidla, to uz nie...
8. Než založíte nové téma, či položíte jakoukoliv otázku, rozhlédněte se (použijte funkci hledat), jestli se tu už podobná věc neřeší či neřešila.

Paradoxne, aj napriek postom predajcov, je tema, v ktorej sa toto preberale stale medzi 15kou novych prispevkov. A v nej je aj vyjadrenie k teme reklama jedneho z najpovolanejsich: viewtopic.php?p=372855#p372855
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Snura63 » čtv 28. črc 2016 20:35:20

Pokud vím tak se tam neřeší možnost filtru ale je tam odpoved proc tu cinani sou. Takze bych řekl, že že k věci není tvůj a kolegy nad tebou příspěvěk. Zkrátka a dobře já reklamu nemusím zkrátka nepatřím k ovcím které si nechávají furt něco vnucovat a jsou nemocní z toho když hold někde nedostanou nějakou psedo slevu nebo neco zadarmo.Zaroven ale také nenapadám lidi za jejich názor a nemyslím si o sobe, že jsem snědl Šalamounův trus. Tečka konec už se k .... nebudu dal vyjadřovat.
Snura63
 

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy k tomuto fóru a webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků