• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Mango – 50/50

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Mango – 50/50

Příspěvekod dlouhejbil » sob 03. zář 2016 9:02:37

Zde můžete hodnotit
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Mango – 50/50

Příspěvekod 1mmortal » sob 03. zář 2016 10:14:30

Tento liquid není špatný ale přijde mi že chladiva složka naprosto zabíjí chuť manga. Je cítit sladkost a chladivá složka ale mango moc necítím. Jinak docela dobrý liquid.

7,5/10

Odesláno z mého MI 4LTE pomocí Tapatalk
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1mmortal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 157
Registrován: pát 11. črc 2014 14:14:21
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mango – 50/50

Příspěvekod nemoj » sob 03. zář 2016 14:01:07

Kapač Vision Eternity

Mango moc necítím, spíše sladký ananas s mentolem . Za mne nejméně bodů . (Asi proto že nemám rád ananas ) :D

5/10
Obrázek
Uživatelský avatar
nemoj
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 08. pro 2012 22:45:26
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Germany

Re: Mango – 50/50

Příspěvekod Muroň » sob 03. zář 2016 15:24:05

Mango zkouším jako první.
Přičuchnutí: slabá, jemná a nevýrazná vůně, ve které bych poznal mango, až kdyby mi někdo řekl mango
testováno na Troníkovi s 0,4 ohm (Ti) s Cuboidem mini
A je to mango! Přírodní, poctivé, vyrostlé na mangovníku indickém, pod kterým odpočíval Sandokan, uzrálé na žhnoucím malajském slunci. Pak je tam chladivý mentol, možná až moc. Nejvíc se mi na tom líbí příjemně sladká chuť na špičce jazyka při potaženích, krku a plicím spíš vadí příliš chladiva, při výdechu bych tam raději měl více mangového aroma.
Dávám 7/10, chuť manga moc dobrá, moc mentolu a málo vůně.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mango – 50/50

Příspěvekod wednessmoke » pon 05. zář 2016 0:45:55

Kdyby se to nejmenovalo Mango a měl bych hádat naslepo, napadla by mě nejspíše dýně. To mango tam cítit je, ale za coolantem se ztrácí. Párkrát mi tam probleskla i jakási pachuť, něco jako dražé B-komplexu. Ale celkově to není špatné, jediný z mnou zkoušených liquidů, který není příliš sladký. Dal bych tomu tak 6 bodů na desetibodové stupnici.
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Re: Mango – 50/50

Příspěvekod masliicko » pát 23. zář 2016 21:51:49

Tak za mě bohužel ne chuť manga miluji ale tady ji zabíjí mentol díky tomu při vydechu cítím na patře nějakou nespecifilovatelnou lehkou pachuť škoda 6/10

Odesláno z mého HUAWEI GRA-UL10 pomocí Tapatalk
masliicko
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 127
Registrován: čtv 19. úno 2015 16:50:32


Zpět na THE OHM Malajsie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník