• Reklama
FastTech
 
 

Fantasi – Fanta – 30/70

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Fantasi – Fanta – 30/70

Příspěvekod dlouhejbil » sob 03. zář 2016 8:58:53

Zde můžete hodnotit
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Fantasi – Fanta – 30/70

Příspěvekod JohnyCreek » sob 03. zář 2016 9:59:20

Hodně sladký to liquid. Ze rtů bych mohl kostky cukru loupat.
Voní krásně a chutná... Ze začátku mě luquid vůbec nezaujal ale postupem času mi přijde jako výborný.
Sladká a svěží chuť pomeranče, která je doplněna další chutí, kterou nemohu identifikovat. Připomíná mi pomerančové lipo.
Luquid byl hned pryč, jak byl dobrý.
Tohle bude něco, co si určitě budu muset koupit. Doporučuji!

8,5/10
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Re: Fantasi – Fanta – 30/70

Příspěvekod Muroň » sob 03. zář 2016 23:31:49

Přičuchnutí je na 11/10, to je snad nejhezčí vůně liquidu, co jsem zažil. Jako fanta (podobnost loga na lahvičce s oblíbenou limonádou od Coca Cola Company není náhodná) vyrobená z čerstvých pomerančů, triumf mistra orangeterapie, nejluxusnější pěna do koupele v pomerančových lázních.
Testováno na Tronovi s 0,4 Ti
Ta nádherná a podmanivá vůně v páře zůstává, promítá se i do chuti. Svěží sladce pomerančová, přitom osvěžující limonádová spíš než džusová. Je to jako ve vedru se napít fanty, která neviděla glukozo-fruktozový sirup a ani jedno éčko. Jediné mínus vidím v tom, že ta bio-fanta stála příliš blízko mrazáku a přechladila se. Tohle už snad není mentol, ale cooling agent, který sice chuť ani dojem nekazí, nicméně je ho tam moc. Hrál jsem si s teplotou, výkonem i přísunem vzduchu a huba a hlavně celá dýchací soustava mrzly furt. Ale opakuji, chuť pomeranče je opravdu vymazlená a chuťové pohárky se po ní můžou utlouci.
Takže 9,5/10 a kdyby méně mrzlo, bylo by to za plný počet. Výborná osvěžující prémiová příchuť!
Pozn. - zkusil jsem to i na šlukovačku, kdy to pochopitelně není tolik přechlazené, jenže už ani tak kouzelně osvěžující.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Fantasi – Fanta – 30/70

Příspěvekod tany » pát 23. zář 2016 22:31:07

Liquid byl dobrý, výborný džusík s pořádným kopancem svěžesti. Hodnotím kladně, ale bylo ho moc málo, na nějaký větší verdikt.
eLeaf iStick TC60, eLeaf Pico, iJoy Asolo, Smok Telescope 2, Wismec RX200

Steam Crave Aromatizer v2, eLeaf Lemo2, Diablo, OBS Crius plus, OBS ACE, Nautilus X
tany
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 25. čer 2016 0:32:13
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na THE OHM Malajsie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků