• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

e-bakos.com

Tato sekce nechť se stane takovou černou listinou všech mizerů, co místo zákazníka vidí pouze peníze, prodávají za nehorázné cenny, nebo prodávají podřadné zboží a pak nereagují na reklamace.Prostě všichni, pro které větička: „náš zákazník, náš pán“ je pouze úryvek z jakéhosi fantasy pamfletu.Informace o těchto prodejcích, nám zasílejte SZ.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

e-bakos.com

Příspěvekod Rumlik » pát 20. dub 2012 10:18:48

Firma http://www.e-bakos.com/ zaplavuje již několik měsíců různé slevové protály, většinou nabídkou elektronické cigarety eGo - T 1000mAh. Cena sady je větišnou kolem cca 650 - 800,- a je vydávána za originál Joyetech.

Několikrát nám již přišo upozornění na tuto firmu a hlavně na jejich "originál" elektronickou cigaretu eGo - T od Joyetechu. Jak z popisu na stránkách (je např. uváděno, že má „3-click protection“ přitom Joyetech dělá u eGo 650mAh „5-click protection“ a u 900mAh nebo 1000mAh tato funkce neí vůbec) tak z reakcí lidí na různých portálech, kde je prodávána(negativní hodnocení jsou většinou odstraněny):
Obrázek
Obrázek
si můžete udělat obrázek. I díky následůjící reakci:
Obrázek
tu je tedy naše varování, před koupí od této firmy.

Prosíme každého uživatele, který má s tímto prodejcem nějaké zkušenosti, aby sem přidal nějaký ten komentář.

Jako vždy, pokud se reference přemění v kladné, tak bude prodejce z této sekce odstraněn. :wait
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Aramon » pát 20. dub 2012 12:29:04

Nic jsem od tohoto prodejce sice nekupoval, ale negativní reakce sleduju na internetu téměř všude. Je to asi měsíc, měsíc a půl, co nabídky této firmy zaplavily totálně všechny slevomaty. Ceny víc než pozitivní, předpokládám, že spousta lidí se nachytala.
Zkoušel jsem firmu kontaktovat, všemi možnými způsoby, ale kontakty jsou nefungující, veškeré emailové adresy, které jsem dohledal, tak vrací emaily jako nedoručitelné.
Takže i já bych před výběrem tohoto prodejce varoval, ba co víc, neradil bych nikomu, aby si od něj cokoliv kupoval. Sledujte pořádně, kdo nabídku na slovoý portál umístil, protože domoci se náhrady bude asi víc než komplikované, né-li nemožné...
12.3.2012 - Dostal jsem Ego-T 650mAh... A zvedlo se tím i moje ego :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Aramon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:44:52
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod smalldevil » pát 20. dub 2012 21:02:56

Muuuheheeeeeeeee...prej 60 zaměstnanců a 168 zemí. :rofl
Dětské stránky, žádný kontakt krom formuláře, zboží pouze jejich...hodinky a Téčko...jen naprostej kr..én by tam něco koupil a je jedno, zda je to zkušený e-čudil, začátečník a nebo někdo kdo chce někomu udělat radost. Ten portál je od pohledu tak pochybnej, až mám pochybnosti o jeho smyslu, dle tváře...já bych skoro vsadil, že to postavil některý prodejce, který jinak prodává na "korektním webu". :moon :ne
Obrázek
Sigelei 100W plus, iStick TC40W. Šroubuju na to: Trident V2 RDA, V12 RDA, CV tank nano, Kayfun 4. Krmím to míchanou Inawerou a HiLIQ.
Uživatelský avatar
smalldevil
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1075
Registrován: ned 18. pro 2011 4:04:00
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Aramon » pát 20. dub 2012 21:29:47

Ono ani tak nejde o jejich web,jako spise o ty slevomaty,kde kupujici predpoklada,ze je ta firma v pohode a nekontroluje si,co to vubec je zac

[ Post made via Android ] Obrázek
12.3.2012 - Dostal jsem Ego-T 650mAh... A zvedlo se tím i moje ego :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Aramon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:44:52
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod smalldevil » pát 20. dub 2012 21:52:32

Ano máš naprostou pravdu. Ale o slevomatech, jejich nabídkách, zákaznících i provozovatelích si taktéž myslím své. Kdo do toho jde, ať pak nebrečí, neb podmínky jsou v nich jasně dané. Mám i reference na ty "akce ve slevomatech" a věř, že jen málo portálů by takové reference nechalo veřejně vyvěšené. :D
Obrázek
Sigelei 100W plus, iStick TC40W. Šroubuju na to: Trident V2 RDA, V12 RDA, CV tank nano, Kayfun 4. Krmím to míchanou Inawerou a HiLIQ.
Uživatelský avatar
smalldevil
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1075
Registrován: ned 18. pro 2011 4:04:00
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod iamlost » pát 20. dub 2012 22:14:13

Já jsem tam nakupoval. Objednávka byla učiněna 5.4., nikdy nic nepřišlo. Po výměně mailů se Slevomatem jsme nakonec dospěli k tomu, že jsem si peníze nechal vrátit, což považuju za nejlepší řešení, protože bych objednávky nakonec asi litoval. Pro úvod do e-kouření asi nakonec pořídím eGo-T quick set 1000 mAh od jednoho plzeňského prodejce a časem k němu přikoupím druhou baterii (Prosím PM o názory: "Ano, dobrý nápad." "Ne, je to blbost!") Ale E-bakos rozhodně nemůžu doporučit nikomu. Na dotazy nereagují, Petr Ilchmann vystupuje ve všech diskuzích naprosto nevychovaně a především, a to mi vadí vůbec nejvíc, klame zákazníky neustálým přesvědčováním o pravosti prodávaného zboží. Přijde mi, že chtěl někdo prostě udělat velkej kšeft a dost se mu to nepovedlo. Navíc i kdyby dorazili falzifikáty na slušné úrovni, tak nemám největší důvěru v reklamace. Předpovídám konec firmy do pár týdnů od ukončení akce na styl "Díky za peníze, jedeme na Havaj!" Na druhou stranu chválím Slevomat, který neměl nejmenší problém peníze vrátit, to považuju za férový přístup.
Závěrem - předpokládám, že cokoliv v této cenové hladině není dobrý nákup, je to tak?

A vzkaz pro obyvatele fóra - nebýt Vás, tak bych na to, že se jedná o podvrh přišel až přilíš pozdě a tedy proto Vám patří vřelý dík :)
iamlost
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. dub 2012 19:22:32

Re: e-bakos.com

Příspěvekod medow » čtv 26. dub 2012 23:26:12

Já si objednala 5.4. liqudy a do dneška nic. Abych řekla pravdu, docela sem počítala s tím, že při takovým množství objednávek a na kolik portálů nabídky dali to prostě nemůže přijít do 14 (pracovních) dnů. Sice mě to taky štve a po přečtení diskuzí na tuhle firmu mě lehce zamrazilo, ale stále doufám a věřím, že mi objednaný zboží dorazí. A když nedorazí nechám si vrátit peníze, no :smoke Spíš mě mrzí, že zatím musím nakupovat jinde, takže náklady lehounce vzrůstaj :drunk

P.S. ano e-bakos se na diskuzích chová velmi nesolidně...
Obrázek
medow
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 04. dub 2012 19:10:24
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Morrison » pon 30. dub 2012 11:08:08

Nemám sice s touto firmou osobní zkušenost, nicméně se chová přesně tak, jako naprostá většina inzerentů na slevomatech, alespoň co se e-cigaret týče. Mám podobnou zkušenost, jen s jiným českým prodejcem. Problém spočívá dle mé praktické zkušenosti v tom, že prodejce označuje jako originál výrobky pouze na základě toho, že je na nich napsáno např. Ego-T. Většinou se to dá poznat už z ilustračních obrázků jednotlivých eshopů, kde chybí logo pravého "originál" výrobce.
WP
Morrison
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 14. dub 2012 23:50:15
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod appelea » pát 04. kvě 2012 17:31:53

Zdravím všechny. Dle jednoho obyvatele tohoto fóra jsme s přítelem kre.... :D

přikládám vám reklamační mail, který jsem prodejci e-bakos posílala, abyste viděli, jak jsem dopadla já jako zákaznice. Zároveň prosím o radu, jak se dál zachovat....

Dobrý den,
>
> chci reklamovat zboží a zároveň požaduji vrácení peněz. Vím, že jste měli
> nějaké dodavatelské problémy, ale já dostala cigaretu po své objednávce (dne
> 1.4.proběhla objednávka a zboží mi bylo doručeno 3.5.)
>
> První nepříjemné překvapení bylo, že jste mi poslali úplně jiné liquidy, než
> byly v objednávce - chtěla jsem Camel 11mg ve 20ml a nic jiného. Obdržela
> jsem Camel 24mg (vykouřím tak 6cigaret denně) a milk chocolate 11mg - oboje
> 10ml. Z obou liquidů cítím zatuchlinu a nevyhovují mi. Pálí mě z nich jazyk
> a v krku. to samé platí i o liquidech v tancích vámi plněných.
>
> Po doručení cigarety jsem dobila u obou baterie - jak je napsáno v návodu,
> správně zapojila a začala kouřit. Ovšem nečekal mne žádný požitek, ale
> nepříjemný nával nevolnosti, potažmo zvracení. Podotýkám u obou ks cigaret.
> Obě jsem vzala a navštívila specializovaný obchod u nás ve městě. Tam mi
> paní řekla, že je v obou přepálený atomizér a ptala se mě, jak často jsem
> již kouřila a jak dlouho cigarety mám.
> Řekla jsem jí, že jsem kouřila všehovšudy 3x a ona na to, že to již
> přepálené být muselo.
>
> Nákup mohu vrátit do 14 dní od obdržení zboží bez udání důvodu, ale ze
> slušnosti a jako námět pro zlepšení služeb vám zasílám důvody, proč chci
> zboží vrátit a dostat zpět své peníze, které můj přítel do nákupu
> NAROZENINOVÉHO DÁRKU pro mě vynaložil.
>
>s pozdravem vaše nespokojená zákaznice


Myslíte si, že je možné dostat peníze zpět? nebo jak se mám dále zachovat? díky moc za radu.

Nové e-holátko, které by rádo e-kouřilo... :(
appelea
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. kvě 2012 17:22:43

Re: e-bakos.com

Příspěvekod andy0517 » pát 04. kvě 2012 18:02:07

Ja bych to rovnou doporucene poslal zpet s pruvodnim dopisem typu "v souladu se zakonem XXX vracim zbozi v zakonne 14 denni lhute a zadam...." k tomu pripojit vsechny papiry, ktere mas. Ten popis duvodu muze byt maximalne jako bonus. Nezaskodi ani zminka o COI, soudnim znalci apod. Hlavne rychle.

Slusne jako ty jsem to psal jednimu prodejci, ktery poslal nevyhovujici ego-w (a poslani penez stejne musel urgovat), h****um, kteri poslali jiz trikrat reklamovany mobil jsem poslal neprustrelny dopis na A4, ze ktereho doufam par dni nespali.

http://www.dtest.cz/clanek-545/vzor-odstoupeni-od-smlouvy-pro-nakupy-v-internetovem-obchode
Naposledy upravil andy0517 dne pát 04. kvě 2012 18:14:39, celkově upraveno 1
X2 Dual Coils + 510 LR
http://about.me/andy517
Uživatelský avatar
andy0517
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 30. lis 2011 19:42:25

Re: e-bakos.com

Příspěvekod appelea » pát 04. kvě 2012 18:14:11

díky za radu Andy, ale ten prodejce mi napsal, že do 14 dní to můžu vrátit v zákonné lhůtě nepoškozené /nepoužité/ a neotevřené liquidy. Což je problém mého případu. Jak můžu vyzkoušet funkčnost výrobku bez jeho používání :D ??? a teď babo raď
appelea
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. kvě 2012 17:22:43

Re: e-bakos.com

Příspěvekod andy0517 » pát 04. kvě 2012 18:20:53

"Odstoupení od smlouvy je při dodržení zákonných podmínek (odstoupení v rámci 14 – denní lhůty od převzetí zboží) platné a účinné, i když je zboží nějakým způsobem poškozeno či opotřebeno, např. chybí obal apod.. V takovém případě samozřejmě není vyloučeno uplatnit vůči kupujícímu náhradu vzniklého snížení hodnoty vraceného zboží (odpovídající např. tomu, že prodávající vrácenou věc bude muset prodat už jako použitou za nižší cenu), nelze však spotřebiteli znemožňovat odstoupení od smlouvy. " --- doporučuji nastudovat si § 458 odst. 1 obč. z. a tím argumentovat, já na to teď bohužel nemám čas.

Ale teoreticky by prodejce měl maximálně snížit vrácenou cenu o pár mililitrů liquidu. Případně se na ty liquidy vykašlat a žádat alespoň peníze za atomizéry a baterie...
X2 Dual Coils + 510 LR
http://about.me/andy517
Uživatelský avatar
andy0517
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 30. lis 2011 19:42:25

Re: e-bakos.com

Příspěvekod appelea » pát 04. kvě 2012 18:25:52

Spadl mi obrovský šutr ze srdce. Děkuji Andy. Prodejce argumentoval nejdřív protestováním přístroje a teď argumentuje tím, že mi pošle otestované atomizéry. Ale já už ty jejich šunty nechci. Raději si připlatím. přítel to prostuduje a zítra to pošlem. i s dopisem.. ještě jednou moc děkujeme
appelea
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. kvě 2012 17:22:43

Re: e-bakos.com

Příspěvekod andy0517 » pát 04. kvě 2012 18:27:49

Nemáš zač, dej vědět, jak to dopadlo. Kdyby se prodejce cukal, tak zkus napsat na SOS spotřebitel, spotřebitelskou poradnu apod., lhůta tě už nebude muset zajímat, když prodejce převzal. A koukal jsem, že někteří prodejci v podmínkách vyžadují oznámení předem o vrácení zboží na e-mail, tak mrkni, jestli to ten prodejce v podmínkách nepíše.
X2 Dual Coils + 510 LR
http://about.me/andy517
Uživatelský avatar
andy0517
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 30. lis 2011 19:42:25

Re: e-bakos.com

Příspěvekod appelea » pát 04. kvě 2012 18:34:37

vzhledem k 10 již vyměněným emailům s prodejcem to mám již pojištěné :D
appelea
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. kvě 2012 17:22:43

Další

Zpět na Podvodníci, vykukové, vydřiduši a jiní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník