• Reklama
 
 

ICED CHERRY

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

ICED CHERRY

Příspěvekod cigareta-shop » čtv 12. kvě 2016 13:52:25

Hodnocení e-liquidu FLAVOURTEC ICED CHERRY
V současnosti jedeme na EGO CE4 a Biansi Imist. Ale rádi zkoušíme nové věci.
E-kuřáci použili rozum odložením klasických cigaret. Kéž by rozum začal používat celý národ.
www.cigareta-shop.cz
Uživatelský avatar
cigareta-shop
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: pon 30. črc 2012 17:22:17
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod maries » čtv 12. kvě 2016 20:52:47

Testováno v Lemo 2 na mtl
Vůně - nádherná vůně višňových bonpar
Chuť - Višeň jsem si nechala nakonec, protože nádherně voněla po višňových bon-parách. A? Tohle je prostě mňamka. Lehce sladkokyselé, višeň jde krásně cítit i přes mentolovou chuť. Při potahu směs mentolu a višní, po vydechnutí opět zůstává na jazyku chladivý ocásek. Je to hodně osvěžující a příjemné. Vše je krásně propojené a chutě do sebe zapadají a nic se nepřebíjí. Určitě doporučuji nejen do parných dní
Známka - 9
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod coldage » pát 13. kvě 2016 10:41:14

Vyzkoušeno na starém dobré Protanku a abych se ujistil, zbytek vyzkoušený na Aspire Atlantis.
Za mě je Iced Cherry, tedy samozřejmě subjektivně, chladivá chemie. Liquid voní po třešních, "ice" tam je, jen chuť ovocné složky je drogerie. Škoda...

EDIT: Hodnocení co do bodů

Vůně: 10/10
Chuť: 2/10 :-(
Naposledy upravil coldage dne stř 18. kvě 2016 12:02:01, celkově upraveno 1
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod Chronic » pát 13. kvě 2016 12:00:29

Testovaný liquid: Iced Cherry od FlavourTec, 12mg nic.

Testováno na: Rüzgar, 11W-15W, 0,7Ohm (na pohodu).


Název: Iced Cherry
Reklamní popis: Úžasná chuť na slunci vyzrálých plodů. Máte rádi zralé třešně? Tak právě pro Vás je tento e-liquid. Zamilujete si tuto chuť zralých třešní smíchanou s ledovým mentolem. Prostě hit!

Vůně: Voní krásně po třešních. Hmmm, ta vůně :)
Chuť: První co je cítit již při potahu je mentol. Intenzita mentolu je v pořádku, i když výrazně převládá, a uvolňuje se pomalu ale nezůstává na jazyku příliš dlouho. Bohužel, třešně zde nejsou cítit vůbec nebo jen velmi titěrně. Společně s titěrnou chutí třešní (které jsou někde v pozadí) se projevuje chuť, připomínající mi zlehka jeden nejmenovaný, Zemanův oblíbený, alkoholický nápoj. Taková ta chuť bylinek, dokreslená fermentací.
Ostatní: Barva příchutě je čirá, bez žádného barviva. Naštěstí.
Verdikt: Schválně jsem si Iced Cherry nechával až naposledy, protože třešně a třešňové liquidy mám rád. Byl jsem velmi zklamaný. Kouřitelné to je, ale za mě 2/10.
Z čeho hulit je, do podpisu to rvát nebudu. Místo na to není :D

Moochem aktualizovaný seznam bezpečnostních limitů 18650 baterií! (od 04.06. - 19.05. 2016)
Aktualizovaný seznam doporučených baterií Moochem

Obrázek

"Which would be worse - to live as a monster, or to die as a good man?"
Uživatelský avatar
Chronic
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 12. lis 2015 9:01:55
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod Tempter » pát 13. kvě 2016 14:12:09

Iced Cherry 9mg nic

Joyetec Cubis, SS316 0,6/MTL (pred testovanim tank preplachnuty, hlava prefuknuta a zakvapnuta cistou bazou)

Liquid je ciry, bez farby, s nadhernou vonou pripominajucou visnove bonbony.

Chut: pri potahu najprv citit cooladu, ktoru nasleduje jemna aroma “griotky”. Citim tam aj akoby nejaky zuvackovy ton. Liquid nie je velmi sladky, co mne vyhovuje.

Celkovo je liquid velmi jemny, nie velmi vyrazny, Je trochu aj ladovy, aj mierne visnovy, bez nejakych rusivych pachuti.

Za mna 6,5/10
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod mrkson » sob 14. kvě 2016 12:36:59

Testovaný vzorek ICED CHERRY síla 12mg

Cubis Clapton 1,5ohm, MTL

Liquid je mírně zabarven a voní jako zavařené višně, mentol tam necítím.
Chuťově první dojem je opět silná chladivá mentolová příchuť která trochu převažuje nad chutí griotky.
Po pár potáhnutích, začínam cítit v podstaťě něco jako bych smíchal griotku se zelenou ale není tam ta sladkost a trochu víc mentolu..
Pro nějakou tu změnu je na zakápnutí tento liquid použitelný, lépe však bez NC a s menším množstvím mentolu.
Tento liquid mne také moc nenadchnul, ale ze tří vzorků se umístil na prvním místě.
Dávám 5/10
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod Muroň » úte 17. kvě 2016 0:09:42

Iced Cherry, 9mg nic
Očuchání - třešňové želé, ale opravdu třešňové. Nebo třešňový sirup Yo. Barva čirá.
Rozhodl jsem se vše testovat v plastu, viz můj argument s hotovkami u ledového jablka, proto jsem to nalil do iSmoka BCC s čerstvou vatou v nanospirálce, která smrdí po fuseklích (kdysi v ní byla francouzská fajfka).
Po pár potazích jde objektivita stranou. Třešňové příchutě mi totiž chutnaly všechny, co jsem kdy měl, včetně jedné hotovky 0 mg nic od méně známého výrobce, kterou jsem si zkusmo koupil na míchání s lékořicí, ale pak ji vybafal samotnou. Manželka mi tuhle rve z ruky, ač je ne(e)kuřačka, protože je diabetička, co nemůže sladké a sacharidy (bez připíchnutí inzulinu) a má pocit, že cucá třešňový bonbon. Mňam. Cítím v tom prémiovou griotku, lahodné cherry, výše zmíněný rakouský sirup, bonbóny Vivil, griotte bonbonieru a trošku i zralou tmavou třešeň, vše velice sladké a vše podbarvené nádhernou vůní již dvakrát zmíněného třešňového sirupu s 20% podílem ovocné složky. Ještě jednou mňam. Žena zavírá okno, aby ta libá vůně neutekla.
Ledový agent opět příjemně utlumený na maličkou červenou třešňovo-višňovou mentolku.
Musím dát 9,5/10 a ten půlbod dolů je jen proto, že nejsem objektivní a že se sladké jednou přejí (i převapuje), i když je to i příjemně nakyslé. Určitě si objednám, tohle se povedlo! Do třetice všeho dobrého: mňam!
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod evry168 » stř 18. kvě 2016 9:06:49

ICED CHERRY 9mg
Testovane na igoL 0,9 Ohm

Vonia to vskutku dobre, po višniach či čeresniach, bez mentolu.
Chutí ako žuvacka s čias komunizmu, v dobrom slova zmysle.
Dym a hit štandardný, pre mna najlepšia z testovanych vzoriek
evry168
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. bře 2012 8:09:38

Re: ICED CHERRY

Příspěvekod Honza T. » pát 20. kvě 2016 16:42:21

Iced Cherry :
Vyzkoušeno na Protank 2 mini se spirálkou 1.8 Ohmu. Na vzorku sice nebyla označená síla NIC, ale vůbec mi to při mé ochutnávce nevadilo.
Patřím k vyznavačům tabákovek typu FP o síle něco mezi 15 - 18 mg a tady to bylo o něco méně, možná 9 nebo 12.

Téměř bezbarvý, po přičichnutí k ampulce voní po třešních, višních a snad i nějakých ovocných bonbónů typu Bonpari.
Mentolový nádech se objeví až při samotném vapování.
Tento vzoreček jsem poměrně brzy spotřeboval a možná proto, se mi tato příchuť jeví jako nejlepší ze tří vzorků, které jsem dostal na otestování.
Iced Cherry, mě sice vyloženě nezklamal, ale ani nijak nenadchnul. Možná někdy v budoucnu bych si ho uměl představit ve svých zásobách k občasnému použití na tzv. restart chuťových pohárků.

Chuť : 6/10
Dým : 7/10
Hit : přiměřený síle NIC
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na FLAVOURTEC / AMERICAN STARS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník