• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Tobacco & Caramel

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Tobacco & Caramel

Příspěvekod Honza T. » pon 06. říj 2014 18:31:02

Už z názvu tohoto liquidu je patrné, že se jedná o směs pikantního tabáku s karamelem.
Po přičichnutí k lahvičce je z něj cítit i pendrek, který i při kouření je poměrně výrazný a snad proto mi tato příchuť moc chutná.
Jinak bez nějakých nepříjemných chemických ocásků.
Barva je oranžovo hnědá.

Chuť : 10/10
Dým : 9 /10
Hit : 9/10 ( 18 mg )

Vím, že každému chutná něco jiného, pro někoho možná nekouřitelné, ale pro mě vynikající záležitost, kterou jsem okamžitě zařadil mezi své oblíbené příchutě :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Zpět na FLAVOURTEC / AMERICAN STARS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník