• Reklama
FastTech
 
 

Mojito

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Mojito

Příspěvekod Tergan » úte 18. bře 2014 13:40:25

No, jednalo se o 12mg vzorek, kouřeno na EVODu na vatě, 2ohm. Vata byla nově namotaná, aby nic nezkreslovalo chuť.

Pro mě naprosto nekouřitelný liquid. Nevím, jestli má hubu ze železa, ale mojito v tom necítím ani za zlatý prase. Chuť mi přijde opravdu nepříjemná, cítím v tom chemii neskutečnou a liquid pálí na jazyku. Není to ani mentol, je to něco nechutně pálivého a nepříjemného. Prostě pro mě to s mojitem nemá společného vůbec nic, kromě názvu. Mojito jako takové mám rád, upřímně jsem čekal něco jako ten Mojito energy drink z LIDLu, ale tohle je ještě mnohem horší. Ale co huba, to chuť, někomu třeba chutnat bude.

Chuť: 0/10
Dým: 6/10
Hit: 5/10
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Mojito

Příspěvekod karotkasredkvickou » čtv 20. bře 2014 10:11:41

Já bohudík mám trochu jinou zkušenost. Vzorek taktéž 12mg, kouřeno na dvoujádrovém Tridentu (0,4ohm) a poté s jednou spirálou (0,3Ohm).

Chuť - Mojito tam opravdu cítím. V chuti převažuje jednoznačně máta, podkreslená třtinovým cukrem. Bílý rum tam bohužel vůbec necítím, ale pro mne je tento liquid favoritem a budu uvažovat o koupi.
Hit - IMHO to hituje a "nakládá" méně, než by při 12mg mohlo.
Dým - porovnatelný s běžnou produkcí liquidů.

Chuť - 9/10
Dým - 7/10
Hit - 8/10
karotkasredkvickou
 

Re: Mojito

Příspěvekod evry168 » stř 28. kvě 2014 21:08:28

Pre mna velmi dobra chut mojita,na cely letny den, velmi osviezujuca
kayfun na vate 1,5 ohm
hned idem objednat :blush


Chut - 9/10
Dym - 8/10
Hit - 9/10
evry168
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. bře 2012 8:09:38


Zpět na FLAVOURTEC / AMERICAN STARS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník