• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Strawberry fields forever

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Strawberry fields forever

Příspěvekod emorf » ned 09. bře 2014 1:39:31

18mg - není to čistá chemie, ale k autentické chuti jahod má daleko. chutná jako jahodové želé bombóny. já bych to " forever " asi nekouřil
Chuť 5/10
Dým 6/10
Hit 8/10
Uživatelský avatar
emorf
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 04. led 2012 12:33:41
Bydliště: Liberec

Reklama

Re: Strawberry fields forever

Příspěvekod Benehallow » ned 09. bře 2014 13:25:01

Tak zrovna jsem dokouřil vzorek tohoto liquidu a musím říct, že teda nic moc.Chuť příjemná, ale nějak výrazná, s podivným dojezdem.Možná kdybych měl aspoň 5ml, mohl bych být objektivnější.Vzorek v síle 6mg testovaný na iTaste VTR + Aerotank na micro spirále s vatou.

Chuť 7/10
Dým 5/10
Hit 6/10
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Benehallow
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 147
Registrován: úte 19. úno 2013 22:23:45
Bydliště: Prostějov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Strawberry fields forever

Příspěvekod huhla » stř 12. bře 2014 14:34:29

tento liquid mi připomíná žvýkačky z pouti, vůně luxusní ale pro chuťové pohárky se nekonají žádné orgie

chuť 5/10
dým 6/10
hit 8/10
Informatik = odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí...
Ortodoxní elektronik /rasista/
Uživatelský avatar
huhla
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 13. bře 2013 10:23:52
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Strawberry fields forever

Příspěvekod mickielli15 » ned 23. bře 2014 14:41:20

Tak zase sto lidí, sto chutí. Mě toto chutná. To, co jiní nazývají chemií, já cítím jako nakyslý podtón, který mi ale právě u jahody nevadí. Chuť není úplně plná, ale přesto výrazná. Jahodu v tom rozpoznávám, možná je to trochu voňavější. Každopádně mi toto kouřit vůbec nevadí.

Chuť 8/10
dým 8/10
hit 7/10 -6mg
2xEgo batt. 650maH - EGo RS 14500 - Lavatube mini - Vamo V2 - 2ks Grip Sigelei Legend V2 - SMOK E-pipe II soon
iSmoka BCC mini+mega - Evod glass - Joyetech E-mode - Aspire Nautilus - Kanger Aerotank + BVC adapter - Kayfun Lite+ ToBeCo - Taifun GT-S - Kanger Subtank 2x, Eleaf GS-Air
Batt Panasonic NCR 18650B 3400 mAh, Samsung, Sanyo

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mickielli15
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 30. led 2014 20:11:52

Re: Strawberry fields forever

Příspěvekod wednessmoke » ned 27. dub 2014 22:12:32

Dlužím této firmě za vzorky ještě asi tři hodnocení. Nějak se mi v poslední době nakupily jiné povinnosti a jiné zájmy, zkoušet jsem nic nemohl, protože jsem byl líný vyměnit i ten žmolek vaty kapačce…
Ale teď - čerstvá vata v igolu a nalité Strawwberry fields:
Podepíšu, co napsal mickielli15.
Doplním jen maličkost. Více sladkých příchutí jsem od této firmy ochutnal, a mají jedno společné, nemůžete přestat. Je to přesně ta pouťová chuť, příchuť, kde sice víte, že vás prodávající krmí nějakou chemií, ale stejně - ono je to tak dobreeeee… Kdo má rád pouťové sladkosti jakéhokoliv druhu, růžové pendreky, zelené medvídky - tady asi nemůžete šlápnout vedle! :clap
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama


Zpět na FLAVOURTEC / AMERICAN STARS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků