• Reklama
 
 

Sweet Pear (sladká hruška) - Flavourtec liquid

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Sweet Pear (sladká hruška) - Flavourtec liquid

Příspěvekod mickielli15 » čtv 06. bře 2014 23:03:27

Tato příchuť je bohatší, než jemný watermelone a taky tvoří hustší dým (zdá se mi). Chuť je více v popředí a je intenzivní a příjemná. Nemám k tomu moc co víc dodat, moc mi to chutná. Věrohodná měkká, sladká, výrazná hruška. :-)
Chuť - 9
Dým - 9
Hit 7 - 12mg
koupil bych znovu? - ANO
2xEgo batt. 650maH - EGo RS 14500 - Lavatube mini - Vamo V2 - 2ks Grip Sigelei Legend V2 - SMOK E-pipe II soon
iSmoka BCC mini+mega - Evod glass - Joyetech E-mode - Aspire Nautilus - Kanger Aerotank + BVC adapter - Kayfun Lite+ ToBeCo - Taifun GT-S - Kanger Subtank 2x, Eleaf GS-Air
Batt Panasonic NCR 18650B 3400 mAh, Samsung, Sanyo

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mickielli15
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 30. led 2014 20:11:52

Reklama

FastTech

Re: Sweet Pear (sladká hruška) - Flavourtec liquid

Příspěvekod strnecka » pát 06. čer 2014 11:01:19

Chuť 10/10

Plně souhlasím s příspěvkem přede mnou. Trochu jsem měla obavy po neblahých zkušenostech s banánem od Liquy a watermelonem od Premium, ale tohle je jina liga. Bez chemické pachutě, krásně voňavá, sladká hruška. A hrušky já mám moc ráda, pro mne další favorit.

Kápla jsem si do toho Nutty buddy cookie od Flavourtechu American Stars a fakt dobrý.
strnecka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 03. zář 2012 11:51:31


Zpět na FLAVOURTEC / AMERICAN STARS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník