• Reklama
 
 

Brombeere (ostruzina) CULAMI

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: "Rozhlížíme se kolem" a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Brombeere (ostruzina) CULAMI

Příspěvekod Rebelka » čtv 29. lis 2012 16:43:27

Dneska mi dosel balicek s timto liquidem a muzu rict ze lepsi ostruzinu jsem jeste nemela.
Chut je hodne verohodna a dost silna a cista. Zkusila jsem zredit na polovinu cistou nulkou a chut se zjemnila.
Ackoliv se radim k michacum tak tohle bude asi na delsi dobu moje tzv. chutovka. Za sebe mohu jen doporucit
Rebelka
 

Reklama

FastTech

Re: Brombeere (ostruzina) CULAMI

Příspěvekod buci » sob 08. pro 2012 9:41:52

Ahoj,take jsem si objednal a uz se moc tesim. Chtel jsem si tim naredit tabakovku,nemas s tim zkusenost ?

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
buci
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 25. říj 2012 7:49:13

Re: Brombeere (ostruzina) CULAMI

Příspěvekod Rebelka » sob 08. pro 2012 9:43:56

ja jsem klasickej michac tohle byla spise chutovka. Kazdopadne mi prijde do kombinace s tabakem hodne aromaticka ale co clovek to chut. :mrk
Rebelka
 


Zpět na CULAMI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník