• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Bottom feed, obecná diskuze

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » ned 21. led 2018 8:34:55

Vyrobil jsem si dávkovací squonk lahvičky. Jsou zakoupené v cz shopech, za pár korun.
Ty měkké světlé (50 ml), byly bez kapátka i bez uzávěru a ty tmavé tvrdé byly komplet. Jelikož mají stejný průměr v hrdle i stejný závit, tak jejích kombinace, dala vzniknout tomuto výtvoru.
Pak už jenom vzít redukci 510/EGO a začít bastlit. S výsledkem jsem spokojený a úspora 2x 399,- Kč, za předražené originály, potěší.
Jen tak pro pobavení, ty redukce jsem opečovával od roku 2012. Z toho plyne, nic nevyhazovat, vše se jednou možná hodí. :clap
Nikde nic neteče, je to rychlejší a neupatlané řešení, jak doplnit lahvičku v módu. Použití na všechny typy squonker módů, díky závitu 510, ve víčku lahvičky. :yes
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.

Příspěvekod vlastik63 » ned 21. led 2018 9:22:19

Jen ti ještě poradím vložit dovnitř hadičku jako je ve squonk flaštičkách plnění je pak jednodušší bez přetlaku a otáčení.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod OldAlien » ned 21. led 2018 9:51:25

Jak jsem koukal, tak žádná s tankovacích laviček, hadičku nemá!
Ono jde o to, že hadička v horní lahvičce, by byla v poloze uzávěrem dolů, mimo liquid a plnění by nefungovalo. Tlačili bychom z horní lahvičky, pouze vzduch z obnažené hadičky.
Měl jsem to i zrealizované tak, že by se to našroubovalo dovnitř červeného uzávěru, kde je EGO závit, s vnitřním 510 závitem. Nefungovalo to ! :angry
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod buban76 » ned 21. led 2018 11:06:06

Člověče, to je nápad pár redukcí nebo základen čehosi s dírou v 510 tu mám taky, bude se tvořit

Vlastikuv systém s hadičkou znamená plnit mod vzhůru nohama a plnící dnem dolů, pak by to fungovat mělo

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod vlastik63 » ned 21. led 2018 12:36:17

Mrkni na první stránku tam je postované video, funguje to dobře mám takto upravené všechny plnící své flaštičky. Ta hadička právě pomáhá od přetlaku v plněné a naplníš ji tak skoro do plna. Ta plnící je při plnění dole.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod OldAlien » ned 21. led 2018 14:12:22

Já to chápu, ale zdálo se mi to pomalé a když jsem přestlal tlačit na plnící lahvičku, tak se při vyrovnání vzduchu, vrátila vždy dost velká část liquidu, zpět do lahvičky v modu.
Příjde mi lepší, využít samotnou váhu liquidu a zemskou přitažlivost při plnění. Ještě možná dám té hadičce šanci, ale budu muset upravit průtokový průměr dirky.Ta co je v té redukci, je původně myšlená, jako přisávání vzduchu do C4.
Je tedy dost malá. V centrpinu módu je mnohem větší a v tom nepoměru, může být problém. Jednu lahvičku poladím s hadičkou a druhou nechám bez hadičky a budu porovnávat.

Edit:
Tak jsem to malinko poladil a jednoznačně zvítězila plnící lahvička s hadičkou. Obě lahvičky již prošli update a jsem maximálně spokojený. Vlastíku díky :yes , že jsi mně nakopnul, abych se k této hadičkové story, vrátil.
Udělal jsem při prvním pokusu pár chybyček, proto mě ten prvotní nezdar odradil. Vůbec jsem netušil, že to s tou hadičkou, už někdo přede mnou realizoval. :angry Konec dobrý, všechno dobré! :hand

OldAlien
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod roberto7 » ned 21. led 2018 21:36:02

Nové silikónové lahvičky verze 2 :yes
roberto7
e-Soptík
e-Soptík

Příspěvekod ZaMi74 » pon 22. led 2018 12:02:27

to roberto7: Tak tohle teda vypadá tak dobře, že možná i já zkusím squonk :yes

Teď ještě, aby někdo vytvořil pořádný squonk MTL atomizer (tu hrůzu od Cthulhu nemyslím) a hned na to skočím :rock
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod vlastik63 » pon 22. led 2018 12:35:53

No lahvička je to pěkná no cena tedy také. :chuckle Zatím tedy jsem v klidu. https://www.heavengifts.com/product/Arc ... le-V2.html
Poslední dobou se mi ty ceny u těchto věcí vůbec nelíbí. :angry
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod roberto7 » pon 22. led 2018 15:24:53

ZaMi74 píše:to roberto7:
Teď ještě, aby někdo vytvořil pořádný squonk MTL atomizer (tu hrůzu od Cthulhu nemyslím) a hned na to skočím :rock

Pořádný MTL squonk atíky jsou.Vypíšu něco: YFTK Viper V2 , Le papillon , Origen little , Strike 18, Speed revolution ,NoFear ,NarDA atd. :yes
roberto7
e-Soptík
e-Soptík

Příspěvekod peco » úte 23. led 2018 7:27:41

Aj tu sú nejaké squonk MTL odporúčania:
Kód: Vybrat vše
https://www.fasttech.com/forums/vapers/t/2468144/squonking-at-fasttech?2468255
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
peco
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Slovakia

Příspěvekod ZaMi74 » úte 23. led 2018 11:58:54

to roberto7 a peco: Díky moc, chlapi, o převážné většině těchto atomizérů jsem vůbec neměl tušení. Prohlédl jsem je všechny a do "finále" mi postoupily Coppervape NarDA Style RDA a YFTK Le Concorde Styled RDA. Ani ne tak kvůli tomu, že by se mi vzhledově nějak extra líbily (i když NarDa nevypadá úplně špatně :mrk ), ale hlavně kvůli velikosti. Ty ostatní mají základny 14, 16 nebo 18 mm, což je pro mě absolutně nepřijatelné. Mám celkem velké ruce, díky čemuž se občas vztekám i u osazování Skyline, takže z takovéto velikosti základen by mě asi hodně brzo trefilo ...

Nemáte s některým z mé finálové dvojice náhodou osobní zkušenost?
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod korwin » úte 23. led 2018 12:07:29

Narda je rozhodne super, chuť výborná. Pripadně jeste Entheon...
korwin
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod OldAlien » úte 23. led 2018 16:48:41

Super kousky možná ano, ale nákup možný pouze za kopečkama!!! :angry

Dalších pár tankovacích lahviček, obsah rovněž (50 ml ). Jedna se mi povedla i bez víčka. (už došly!)
Obrázek

OldAlien
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod dlouhejbil » pon 29. led 2018 6:29:10

Držte se tématu Bottom feed. Guláš máte tady viewtopic.php?f=5&t=2295&start=2460#p406653
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Bottom feed zařízení