• Reklama
 
 

Bottom feed, obecná diskuze

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Tempter » sob 28. říj 2017 15:05:09

Na Asmodus Spruzza som sa tesil, mal som to aj predobjednane, ale po prvych video ukazkach som objednavku zrusil. Ten pumpovaci system zrejme este nema vychytane vsetky 'muchy' a pri cene 140$ nemam zaujem byt betatesterom...
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod igi bb » pát 24. lis 2017 14:18:47

IVANT, prototyp Squonk mech box, 3D print
Obrázek Obrázek Obrázek
Collector
igi bb
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 217
Registrován: úte 17. úno 2015 22:04:37
Bydliště: Banská Bystrica
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod vlastik63 » pát 24. lis 2017 22:28:11

Chtěl jsem GeekVape GBOX 100W bohužel se mi ho již nepodařilo sehnat a teď se objevil nový 200W tak jsem se také vydal na cestu betatestera no doufám, že už budou všechny nedostatky u této verze vychytané.http://www.3fvape.com/vv-vw-mod/19955-a ... hh_AdThDs0

Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » úte 02. led 2018 13:07:36

Aleader Box Killer 80W BF Squonker
Tento BF mód mám pár minut, ale několik postřehů, by se již našlo!
Zpracování je dobré, výhradu však mám k power tlačítku. Že jde trochu ztuha, by mi ani tak nevadilo, že je ale zároveň s přední maskou módu, je však pro mě nepřijatelné. Bez delšího nechtu na palci, je problém ho vůbec aktivovat.
Řešení jsem našel v průhledné samolepící silikonové čočce, které jsem kdysi zakoupil v OBI. Po nalepení této bradavky, je mačkání power tlačítka super a není ani tak tuhé, hezky to vyšumnělo.
Další drobná úprava se týkala pásky, na vyjmutí baterky z módu. Byla dlouhá a docela se tam pořád pletla do bočního krytu. Trochu jsem jí zastřihl a střih lehce zaškvařil zapalovačem a je to OK!
Jsem přesvědčen, že to bude kus od kusu jiné, což je poplatné nízké ceně modu.

Co se týká elektroniky, tak ta si žije zatím vlastním životem!
Bypass hodně podhodnocuje waty, které by měl přidělit atomizéru. V Power režimu, mám 30W a po přepnutí na Bypass, navolí elektronika maximálně pouhých 18,7 watů!
Což je na odpor SS drátu 0.7 ohm, nepoužitelné! Neznatelný čoudík, je výsledkem Bypassu. Možná je nutné, mít vychladlý atík, než se aktivuje Bypass. Nikdy jsem ho nepoužíval.
V teplotním režimu, lze pouze korigovat teplota, ale waty jsou Vám odepřeny. Stupně °C, se volí skokově po pěti stupních, což je také na facku výrobci. Takže elektronika, je pro mě zatím použitelná pouze v Power režimu, což je dost velký průséééér. :head Možná se výjmečně ponořím do návodu k obsluze. Není sice po našem, ale něco snad vykoukám a něco si nechám přeložit.
Nebo jsem postižený z DNA a tím, že jsem nikdy nekoupil mód od Smoku. Proto možná panikařím. :whew

Uvidím, jak se bude chovat deska, až mi příjde Vandy Vape Bonza RDA a budou tam jiné duál coil spirálky.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Ale jóóó, ono to půjde! Při tomto nastavení, je funkční i teplotní režim.
ObrázekObrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod petrlips » úte 02. led 2018 14:18:03

A já myslel, že při Bypass režimu to elektroniku obchází a výkon je tedy takový, jak jsou nabité baterky? Jinak mód vypadá velmi dobře :)
Dicodes Extreme V3 black + Spica pro mtl
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. dub 2017 19:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » úte 02. led 2018 14:22:25

No vidíš, to máš pravdu! :hand Musel bych s odporem hodně dolů, jako na mechanice. Ale kašlu na to, OBS nano patří na jiný mód a nebudu ho přemotávat, abych zjistil, co umí deska.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod petrlips » úte 02. led 2018 16:54:55

Ještě mě tedy napadlo, zda to nepoužívá při TC režimu nastavení Wattů z režimu výkonu. Vím jistě, že jsem se s tím už někde setkal, ale momentálně si nemohu vzpomenout kde a nebo ještě kombinace tlačítek žhavní a +/-, takhle mi to tedy funguje na VGODu.

Edit: Chybka se vloudila, myslel jsem + a - současně.. :blush
Dicodes Extreme V3 black + Spica pro mtl
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. dub 2017 19:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » stř 03. led 2018 7:33:43

Máš pravdu, ale mód musí být pětiklem vypnutý. Potom nás přes obě tlačítka +/- pustí do menu TCR.
Tam se pohybujem sice v prapodivných hausnumerech, ale dá se to. Já jsem se ustálil na čísle 1720 a doladím teplotou od 200°C do 220°C. Je to trochu od sekery, ale teplotní režim to připomíná. Význam zkratky XX, je tedy TCR.
Shrnuto a podtrženo, deska módu pracuje v rámci svých možností, celkem dobře. (7/10)
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod petrlips » stř 03. led 2018 8:36:53

Uvidíme, jak se hodnocení změní po tom, co na něj posadíš Bonza RDA. Zda nebude protékat v oblasti pinu a lahvičky. To je prozatím to jediné, co mě od BF odrazuje.
Dicodes Extreme V3 black + Spica pro mtl
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. dub 2017 19:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » stř 03. led 2018 9:28:55

Docela dost jsem o tom protékání přemýšlel a dospěl jsem k závěru, že na vině bude typ atomizéru, nikoliv mód jako takový.
Čím delší je centrpin u atíku, tím hůře!
Tlačí totiž neuměrně hluboko pin módu, který má určitou dráhu. Když ta dráha nestačí, pin módu přestane pružit a znemožní atomizér došroubovat až do té polohy, kdy se obě dosedací plochy potkají.
Ten, kdo to měl na hraně, tak si pomohl o-kroužkem, ale ten, kdo měl pin na atíku hodně dlouhý, tak k tomu o-kroužku, vůbec nedošel. Je to jenom zatím moje spekulace, ale mám svědění, že tomu tak bude.
Dost velký otvor v hadičce, jistě také sehraje svojí roly.

Proto jsem si také BF kupoval, jelikož mám rád vyzvy a tady je jich víc jak dost.
Rád bych předělal lahvičku tak, aby z ní koukal pevný, nejlépe nerezový kónusový segment, který by se nasouval na krátký kousek hadičky, pevně držící, na BF pinu módu. Vize je jedna věc, realita může být o dost obtížnější.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » sob 06. led 2018 7:45:28

Setup je kompletní, můžu se dát , do práce!
Spáchal jsem tři nastavení a porovnával, co které umí. Na odporu 0.18 ohm / Ni80 / duál / režim Power / jsem zjistil, že toto nebude pro mě! Spotřeba baterek a liquidu, byla nepřijatelná. Chuť velmi dobrá, dýmu mraky.
Druhý pokus, jsem zvýšil odpor na 0.40 ohm / SS 316L / duál / režim TCR, Power, Bypass / Dýmu méně, chuť nebyla tak výrazná, ale stále hodně slušné! Spotřeba liquidu a baterek, se dostala do normálu.
No a třetí nastavení mi teprve sedlo! Odpor 0.60 ohm / singl / SS316L / režim TCR / Z toho vyplívá, že BF Squonker mánie, nebude nic pro mě! (čti pro sraby!)

Také jsem dospěl k názoru, že tvrdší lahvička, mi vyhovuje lépe. Tak jsem jí vyměnil, včetně hadičky, která je trochu více na fest, než byla původní.
S módem Aleader Box Killer 80W BF, jsem spokojený, v této cenové relaci, se mu nedá moc vytknout.
Atomizer Bonza RDA od Vandy Vape, si nechá líbit všechno, dílenské zpracování je 10/10, podání chutě je skvělé, vábava balení, nadstandartní.
Nikde nic neteče, všechno funguje jak má, přesto mám pocit, že to není můj šálek kávy. Ale každá zkušenost se hodí, tak se s tím chvíly pomazlím a pošlu to komplet do světa.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod buban76 » sob 06. led 2018 8:47:19

Nebo tomu zkus dát šanci s nějakým single coil bf rda typu hadaly, entheon, flave, solo, gorge, zkrátka atomizér na jednu spirálku uprostřed s ofuky z boku, je to vše v principu podobné a pocitově úplně jiné, než u bonzy. To je rda na velké spirálky a výkony, hodně vzduchu, mě z ní v singlu nechutná, ale dual 0,4 ss 316l 8 otáček na 3mm je bašta. Odpor někde kolem 0,28
Atomizér s tímhle typem základy, je na single coil mnohem příjemnější Obrázek

Nebo dead rabbit, drop,pulse tam se dá osadit jedna spirálka na střed a funguje a chutná to taky velmi dobře
Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod petrlips » sob 06. led 2018 13:35:55

OldAlien píše:Setup je kompletní, můžu se dát , do práce!
Spáchal jsem tři nastavení a porovnával, co které umí. Na odporu 0.18 ohm / Ni80 / duál / režim Power / jsem zjistil, že toto nebude pro mě! Spotřeba baterek a liquidu, byla nepřijatelná. Chuť velmi dobrá, dýmu mraky.

Těch 40W ( soudím podle fotky ) se mi zdá málo na ten Ni80. A ta nová lahvička je stále ze silikonu a nebo je plastová?
Dicodes Extreme V3 black + Spica pro mtl
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. dub 2017 19:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » pát 19. led 2018 19:24:05

Tak Aleader Box Killer 80W BF Squonker, odešel zpět k prodejci a místo něho jsem si připlatil na VT Inbox DNA75.
Je to jiná liga, aspoň co se elektroniky týká. Zpracování je slušné, tankování lahvičky celkem v pohodě a problém bočních krytů, jsem zatím nemusel řešit. Mohly být více vymazlené, se silnějšími magnety, ale jde to.
Atík Bonza RDA, provozuji na TCR. Čip DNA mi spolehlivě hlídá, když je už liquidu v tanku málo, vyhodí hlášku o přehřátí a to bez náznaku dry hitu. Dopunpuji a jedééém dál.
Hlavně jsem rád za pevný centrpin módu. To odpružení je u squonku, jenom pro zlost. Tady se potkají dvě rovné plochy centrpinů a liquid který si hledá nejsnažší cestu, putuje kudy má.
VT Inbox, je převážně z hliníku, tedy velice lehký. Pojme atomizér do velikosti max. 24 mm. Zatím jsem spokojený! S Bonza RDA tvoří velice vyvážený setup, ze kterého mi opravdu chutná. Vyhulená třetí laška a zatím nikde ani kapka.
Uvažuji si koupit tankovací lahvičku s 510 závitem, ale ještě nejsem rozhodnutý, jestli to není zbytečné.
Můj oblíbený prodejce Nadines, mi poslal k té výměně ještě náhradní boky a třetí lahvičku, jako bonus navíc.
ObrázekObrázekObrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod vlastik63 » sob 20. led 2018 14:41:11

Včera dorazil konečně GBOX z 3Fvape http://www.3fvape.com/vv-vw-mod/19951-a ... mM4htThDs0 (z 20.11. :ne :angry ) a rozšířil tak mojí sbírku zařízeních na Squonk.No samotný kit hodnotím velice pozitivně.Zatím jsem našel pouze dvě věci co mi vadí, řachtající power tlačítko (při doteku) u modu a u RDA nevhodný DT protože se atík při vyšších výkonech zahřívá a horký DT nesnáším.No tento osazený mi to eliminuje 100% a můžu spokojeně zahulovat místnost protože je to řádná dýmovnice. :yes :chuckle Za cca. 50 USD je to dobrý nákup a můžu jej doporučit všem komu nestačí jedna baterie a nižší výkon.

Obrázek Obrázek

Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků