• Reklama
FastTech
 
 

Bottom feed, obecná diskuze

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod buban76 » čtv 02. kvě 2019 8:07:00

Čip je stejný jako v picu squeeze 2,jen díky 18650 baterii dává 80w max. Je to vlastně totéž ve wismec kabátě, mě se líbí, ale na moje DL 30-40W mi mody na 1x18650 moc nevyhovují, ale zase to musí být úžasný prcek do ruky

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Profivapers » čtv 02. kvě 2019 8:37:11

A tak překecal jsi mě. Dík. :rofl :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod buban76 » čtv 02. kvě 2019 8:41:54

Není zač, dá se i samostatně nebo jen s tím tankem?

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Profivapers » čtv 02. kvě 2019 8:44:52

Samostatně zde. Mínus kód "WELFARE". :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Tempter » čtv 02. kvě 2019 11:34:47

Profivapers píše:Co říkáte na nový Wismec?


Ja mam Luxotic v oblube, takze aj tento uz je na ceste (cierno-fialovy). Skoda, ze aj tento Surface ma podobnu dizajnovu chybu, ako rada BF, vdaka ktorej moze zatekat do priestoru s chipom a nasledne chip znicit. Ale to sa da rychlo fixnut par kvakami lepidla :D


Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Muroň » pát 03. kvě 2019 15:27:57

Na mnoha forech se to zatékání řešilo a dost to Luxoticovi pokazilo pověst, přitom to je jinak nádherná pumpička. Taky jsem si to preventivně zakápl. Videonávod zde: https://youtu.be/Rq5n2jp7dJI
Přiznám se, že mám radši ty plastové lahvičky. V Luxoticovi sice do ní moc není vidět a když je liquid na dně, tak už moc netankuje čili silikonová je praktičtější, ale v Picu Squeeze s 3/4 lahvičky exponované je měkčí silikon naprd. Obrázek
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Profivapers » sob 04. kvě 2019 10:58:32

Digiflavor Etna

:yes

- pro mě jeden z chuťově nej atíků, co jsem měl za svůj vaping v hubě
- možnost výměny vložek pro průchod vzduchu
- jednoduché sestavení
- na výběr několik barev
- standardní i BF středový kontakt
- poměrně bohaté příslušenství v balení
- slušné zpracování

:ne

- u mého kusu (jako u mnoha) chybí v balení spodní ozdobný kroužek 18 - 22 mm
- na většinu Módů je opticky moc prťavej

Max spokojenost. :yes

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Muroň » sob 04. kvě 2019 18:11:24

Díky za zhodnocení!
Hlavně ten první bod je pro váhající důležitý. Zrovna dneska ráno jsem na Etnu myslel a uvažoval, že pokud si pořídím BF RDA na MTL, tak je favorit. Zatím pumpičkuju výhradně na DL a na MTL mám několik RTA stálic, ale jak mě to baví čím dál více, uvažuju o dočasném zrušení akvizičního stop stavu na nákup nového HW. Etnu už několik zkušených hodnotilo velice vysoce (a recenzenti se jí nezbavují), konstrukčně je zajímavá a mým chuťovým premiantem na vzdušnější jednospirálový DL squonk je Drop Solo, takže důvěra ke značce tu je (nehledě na Sireny, Fuji a další).
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Profivapers » ned 05. kvě 2019 15:19:34

:mrk

Už jste taky přišli na to, že když ucpete hulváta při potahu tak se natankuje a nemusíte mačkat lahvičku? :rofl Jako u starých dobrých Genisis, pokud někdy hůř zásobily. :chuckle

Ještě k tomu TC (SS) na Pulse X. Tady není samostatně režim TCR, ale režimy materiálů (NI, TI, SS) a v režimu toho materiálu je možné doladit TCR. A průšvih je v tom, že pro SS je ten předvolený a výchozí mimo a i nesprávně funguje prakticky.
Za prvé ten předvolený TCR pro SS je 1100 (což by mělo pravděpodobně odpovídat 0,001100) a za druhé je trochu mimo i celá ta škála. Takže takový recenzent nebo uživatel, který není zvyknutý si moc hrát s TCR, vezme Mód, zvolí TC režim pro materiál a šup a ono to vatu připaluje. :O To je trochu blbé, nicméně po doladění koeficientu na lehce mimózních u mě 0720 (při spirálce 316L), funguje to TCčko s nerezí velmi dobře. Po doladění nemůžu říct křivýho slova a jede to fakt pěkně a příjemně. :yes Aspoň na tom mém novější verze..
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Tempter » úte 07. kvě 2019 15:02:21

Dnesny prirastok do rodiny mojich oblubenych squonk modov od f. Wismec - Luxotic Surface. Malicky, lahky, s regulaciou, pohodlny v ruke. :yes :cool

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod Muroň » úte 08. říj 2019 10:35:53

Pořídil jsem si taky Etnu. Do puntíku potvrzuji Milanovo hodnocení, včetně chybějícího ozdobného kroužku. Pouze bych dodal další plus: hluboký bazének (asi na 1 ml) a přesqonknout lze jen tak, že liquid nateče shora na vložku. Neskutečně mi svým projevem sedí, z pozice nejoblíbenějšího MTL BF kapáku odsunula Galaxies MTL RDA (který je však mnohem variabilnější). Nechal jsem tam nejutaženější dvoudírkovou (2*0,8 mm) vložku, ta mi vyhovuje a je to přesně to, co jsem čekal. Vzal jsem zlatou, aby z toho nesvítil zlatý otvor na přívod vzduchu. Krásně ladí se Stentorianem RAM BF, který má zlaté tlačítko.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků