• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Bottom feed, obecná diskuze

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » stř 31. led 2018 13:30:08

Pořídil jsem si Vicious Ant Vaux-klon 1:1 a musím říci, že je to úžasné!
Hluboká vana v kotelně
Dostatek místa pro vatu
klasické šroubky
vyladěné o-kroužky
blbuvzdorné osazení spirálek
moc hezký dizajn
otvory ofuku v kotelně, nadstandartně vysoko, takže nehrozí zaplavení AF.
Na plný centrpin, se dá nakapat do středu kotelny, přes driptip, neuvěřitelné množství liquidu, který se krásně rozleje po kotelně. Sloupky absolutně nevadí dokapávání.
Chuť je vynikající, dýmu dostatek
AF je trochu hlučnější, ale absolutně nepíská.
Originál stojí docela ranec, já jsem ho pořídil za 380,- Kč, v bazárku.

Jediná vada na kráse je to, že není ve výbavě squonk pin, ale to nevadí, jeden cz shop je má skladem. Paradox je ten, že šroubek s poštovným, je za vyšší cenu, než jsem dal za celý atomizér.
Co nadělám, taková je cenová politika, našich shopů. Chceš squonkovat tak, zapláčeš. :head Bez něj to prostě nejde a oni to moc dobře ví.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » pát 02. úno 2018 9:01:43

Jak jsem psal, že jsem dostal jako bonus k nákupu módu Hcigar VT inbox Squonker Dna75, náhradní boky, tak to byl trochu dar nedar. Ty boky totiž jsou ze staršího modelu tohoto módu.
Rozmístnění magnetů na předním krytu, jsou totožné až na dva, které úplně chybí! Zadní kryt bez squonk otvoru pasuje dokonale, ale ten přední, jsem musel nějak řešit, aby se to dalo používat.
A zadařilo se!
Zakoupil jsem obyčejnou magnetku na ledničku, odstřihl jsem z ní dva úzké pásky, podlepil oboustranou lepící páskou a bylo. Je třaba zakoupi, co nejtenčí magnetky!!!
Pásky jsem umístnil na kryt do místa, kde se nachází baterka a využil jsem její kovový obal, jako protikusu, k magnetům.
Drží to nyní dokonale, bok nepřevyšuje obrys módu, jelikož je baterka mírně utopená.
Nyní mám skutečně vyměnitelné boky, které dokonale drží! :yes
ObrázekObrázek
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod korwin » pát 02. úno 2018 15:13:41

Ahoj Pepo, mám tyto dva kryty kupované a magnety tam jsou. Takže jim asi došly a teď to rozdávají bez nich ;)
Jinak dobrý nápad s tou magnetkou i pro jiné sqonky, kterým magnety chybí.
Obrázek
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » čtv 08. úno 2018 14:31:38

ZION 22mm RDA clone 1:1
Velmi povedený kapáček s možností squonku.
Zatím pro něj nemám squonk mód, tak pracuje s plným centr-pinem, na dvojčlánkové paraelní, hybridní mechanice.
Pořizovací cena hubičková, jelikož se jedná o klon. Proto se na atík nemohu zlobit, že jsem musel dát jeden (horní) o-kroužek slabší, abych odlehčil neúměrnou tuhost, při nasazování, čepice. Jeden opravdu stačí a je to akorát!
Jsem DL, tak driptip z balení jsem nahradil za jiný, který je o něo vyšší a má větší, vnitřní vrtání. To je z úprav vše! Kdyby to tak bylo u všech klonů i originálů.

A teď to podstatné. Je to atík na singl spirálku a osazení dvěma, jak jsem to viděl na jedné cz recenzi, je proti mému "zdravému" rozumu. Nebudu tam rvát dvě hžavítka, když je to primárně singl.
Dalším omylem podle mého je, myslet si, že dva ofuky znamenají možnost dvou spirálek. Já si to nemyslím, jelikož cpát dva dráty do jedné dirky, je počin vývojářú, tak před třemi roky.
Ty ofuky se totiž směřují oba proti jedné spirálce, pod úhlem 45° Lze si dokonce zvolit, jestli chceme tento duální ofuk, mít z čela, nebo ze zadu. Volba pouze jednoho čelního ofuku spirálky, je rovněž možná.
Každá ze tří mnou uvedených možností je velmi dobře použitelná a každá se projevuje trochu jiným potahem. Až jsem se podivil, jak můžou dva vzduchy proti sobě, tak skvěle fungovat.
Je to velmi účinné a důmyslné chlazení spirálky! To dlouhé vedení, mám na mysli od spirálek, se mi prostě příčí!
https://youtu.be/6oqMItexwSM

Dílenské zpracování velmi dobré
Kvalita černé barvy, se jeví jako odolná
Vzhledově maličký a roztomilý, navíc pěkně hluboko a líbivě gravírovaný
Hloubka vany dostatečná
Prostor pro vatu a rozprostření vaty, je luxusní.
Chuť velmi dobrá
Hlučnost AF, velmi kultivované
Velikost 22mm, = pro mě dostačující (malá kotelna)
Cena clonu v cz shopu, mi hodně chutnala!

Pár tradičně nekvalitních obrázků
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod vlastik63 » čtv 08. úno 2018 15:49:11

Používám též jen jednu spirálku s jedním přímým ofukem a tím pádem delšími přívody no naštěstí žhavý pouze závity a přívody ne. Takže je to takto použitelné. Hodnotím tohoto drobka taktéž pozitivně hlavně tedy kvůli podání chutě jinak za mne by mohl mít ještě hlubší kotelnu protože jak zapomenu a nepřemýšlím o tom vždy přeliji.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » čtv 08. úno 2018 16:01:54

Já jsem dal do kotelny tolik vaty, kolik se vešlo. Padlo jí tam požehnaně, ale tím jsem eliminoval snahu liquidu, jít přes okraj kotelny. Jasně, že volba nenasitné vaty, je dost důležitá.
Trochu mi hlava nebrala, jak to může účinně chladit, když je spirálka od AF, docela dost daleko, ale na ty dva ofuky, je to úplně v pohodě.
Když se čepice otočí tak, aby oba ofuky byli za spirálkou, tak geniálně míjí vzduch sloupky a řítí se opět rovnou na spirálku. Úžasně jednoduché a hlavně funkční.
Vyzkoušej a uvidíš. Vůbec není třeba dělat spirálce dlouhé nohy, aby byla blíže ofuku. Ty máš Vlastíku k dispozici brutus spirálky, tak tam jednu šoupni, docela by mě zajímalo, jesli to duál ofuk, zvládne uchladit i na krátkých nohách spirálky.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod pechu » pát 09. úno 2018 12:05:13

Taky jsem ho koupil cz shopu nemužu si ho vynachválit. Jednoduše namotatelnej, bezvadná chut. Mám ho nasazenej na Squeezeru a nemůžu si vynachválit. Za ty peníze dobrá volba.
Pechu
Uživatelský avatar
pechu
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1471
Registrován: stř 11. srp 2010 6:04:38
Bydliště: Brno je zlatá loď

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » pát 09. úno 2018 13:57:15

Vlastík se odmlčel, tak jsem pohledal a našel!
Osadil jsem to spirálkou Ni80, odpor kolem 0.3 ohm a v pohodě to uchladí. Problém je v tom, že tato spirálka, chlastá jak rus!
Ale chuť je skvělá. Bez squonk módu, je to ale vopruz. Pořád dokapávám a pořád je to málo! :D
ObrázekObrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod iqwe » sob 26. kvě 2018 14:04:17

Přes své retrohipstersví jem se dostal k testování BF, protože jsem vykšeftoval GeekVape GBOX Squonker 200W TC sada s Radar RDA.
Obrázek

Tak jsem namíchal extra VG liquidy, testoval a squonking se mi líbí hlavně kvůli chuti ovocnobuchtovek. Jen jako MTLkáři mi CCH moc nesedí. Sice by z toho šlo udělat přiměřenější DL, ale stejně bych si doma nechtěl dělat prádelnu. Mod funguje dobře i na TC, jen je trochu cvalík a také jsem zkraje míval poslintanou lahvičku, ale to bylo tím, že při odložení na pár dní ten pin atíku a modu úplně netěsnil a něco prosáklo dolů. Stačilo jen před odložením z poměrně hlubokého bazénku Radaru vyhulit liquid, aby i za delší dobu nemělo co protéct .

Objednal jsem si klon Berserkera RDA (leží mi už u nás na poště) a zkusím MTL squonking. Pokud mi to sedne, tak ale pod něj budu muset pořídit jiný, přiměřenější mod. Líbí se mi Vandy Vape Pulse BF 80W TC, na 3F od 44USD (na FT je o 30 dražší :nerd ). Máte s ním někdo zkušenosti?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod buban76 » sob 26. kvě 2018 20:54:53

Pulse bf mod 80w mám pár dní doma, a zatím převažuje spokojenost, i přesto, že jsem od elektronických modů, zbehnul k mechanickým squonkerům. Líbí se mi původní pulse bf mod, chtěl jsem vyzkoušet i jeho brášku. Mám verzi s resinovými panely, je to velice příjemné do ruky a to i co se velikosti týče. Všechno pěkně lícuje a drží, kde má nic nechrastí. Odezva tlačítek je dobrá, žhavení okamžitě. Lahvička silikonová, tak akorát tuhá, šikovná na plnění. Možnost použití baterií 20700, je taky velké plus. Jediné, co není úplně dokonalé, je TC, tam jsou určité mezery, ne, že by nefungovalo vůbec, ale není to DNA, ani arctic fox... Mod má ale možnost upgradu fw, je možné, že na tom zapracují.

Na FT s kódem map bude cena podobná, ale neustále posouvají odeslání, až jsem objednávku zrušil a vzal ho u nás, z 3fvape asi dojde dřív

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod iqwe » sob 26. kvě 2018 22:17:40

Na tebe jsem spoléhal :D
Líbí se mi ten zelený (u ostatních je tam červená a tu nemusím). A máš ho s ještě s Gene chipem nebo už s Vandy? A nevejde se tam i 21700?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod buban76 » sob 26. kvě 2018 22:42:49

Jo, zelený se mi taky líbil nejvíc, i když název je fantastic blue...
Baterie je natěsno, 21700 se bohužel nevejde. Čip je od vandy vape, kusy s gene čipem se do distribuce nedostaly

Ještě doplním tu informaci o TC, původně jsem to zkoušel rozchodit se spirálou typu ss 316l fused clapton a tam se při sušší vatě objevoval lehký náznak spálené chuti, nicméně nedalo mi to, když už o tom píšu a namotal jsem teď do entheonu jednoduchou spirálku z 0,4 316l a vata jde vysušit téměř do sucha, bez jakékoliv pachuti. Takže rezervy budou se složitějšími dráty, klasická spirálka funguje na TC docela dobře.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

[ Post made via Android ] Obrázek
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » ned 27. kvě 2018 6:36:54

Mořská řasa, bude se mnou zítra také bydlet. Jenom malý dotaz. Je v balení náhradní lahvička? Je totiž super a měl bych pro ní využití i jinde.

Jinak Etheona si docela chválím a i když se jedná o klona, odvádí na Wismecu, dobrou práci.
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod buban76 » ned 27. kvě 2018 10:40:43

Ne, další lahvička v balení není, máš pravdu, že má takovou akurátní velikost a dá se použít v mnoha dalších modech

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bottom feed, obecná diskuze

Příspěvekod OldAlien » ned 27. kvě 2018 10:53:42

Díky. Snad se další výrobci inspirují a bude ta prodloužená horní část lahvičky, standartní.
Ještě se zeptám, když jsi šel kolem, k čemu je ta volba voltů a jak jí máš nastavenou.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník