• Reklama
 
 

4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Zde naleznete vlákna starých srazíků(Patří sem vše co je 14 dní od události). Jsou pročištěná a je v nich zachována pouze dokumentace(videa a fotografie). V této sekci se nedá diskutovat a všechna vlákna jsou uzamčena.

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Markina » stř 05. pro 2012 10:37:14

Tak myslím, že jsi si popletl města - neměl by jsi s tímto navštívit spíše Brno? - ale neboj se nic, tam se také dopracujeme :mrk
No, vezmi..... však toho jistě nemáš kanistr :tmi Třeba se někdo chytí, ale myslím, že takoví míchači zde v kraji nejsou :shake
Každopádně můžeš se podělit o dosud nabité vědomosti :P
....Úž se nám to blíží!!! ....
Ahojky Markéta
LAVA TUBE CHROME, vlastní grip na 18650 Markina Made, grip Provape, R-Tank s meshem,ViviNova, CE4+, LONGSMOKE THUMS Clear, atty 306LR, Echomizer eGo ... a míchám vlastní liquidy - báze Dirty a VPG + esence Inawera a Flavor

eCF Zlín
eCF Chropyně a okolí

... Čím to je, že lásku a život provází tolik bolesti, námahy a špíny? Ptám se Vás - čím to je??...
Uživatelský avatar
Markina
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 26. led 2012 14:53:49
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Lenda » stř 05. pro 2012 11:01:18

Markino..jak Brno? Dáme hlavy dohromady a laborovat můžeme i u nás...já si taky vystačila s bází a aromaty.. no chutnalo mi, což o to, ale někde jsem vyčetla, že jde použít i kyselina citronová( ještě nejsem vybavená jako DnD a mléčnou nevlastním), takže dnes dělám pokus..výsledek donesu na košt, ať dopadne jak chce.........že by jsi byla hlavní ochutnávač? :rofl
Obrázek

eCF Zlín
Lenda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 30. srp 2012 8:12:53
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Markina » stř 05. pro 2012 11:05:03

Herdek, no to jsem dopadla.... ještě ochutnávač budu. Tak už přemýšlejte, kdo nastoupí po mně :drunk , páč co když to nepřežiju :think
A já se zasejc těšííím - dorazí mi R-Tank a příslušenství na bastlení (mesh a spol.) - takže také se pouštím pro mne do nové etapy v e-kouření :)
Ahojky Markéta
LAVA TUBE CHROME, vlastní grip na 18650 Markina Made, grip Provape, R-Tank s meshem,ViviNova, CE4+, LONGSMOKE THUMS Clear, atty 306LR, Echomizer eGo ... a míchám vlastní liquidy - báze Dirty a VPG + esence Inawera a Flavor

eCF Zlín
eCF Chropyně a okolí

... Čím to je, že lásku a život provází tolik bolesti, námahy a špíny? Ptám se Vás - čím to je??...
Uživatelský avatar
Markina
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 26. led 2012 14:53:49
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Lenda » stř 05. pro 2012 11:15:24

Markina......tak ať se to povede:-)) ,pokud si dobře pamatuju, tak hezky vymazlené měl všechno depechemode..jenomže na tom prvním srazíku,to na mě bylo příliš mnoho informací a pojmy, jako z jiné planety...( takřka jsem nechápala o co jde, já to brala tak, že něco koupím, do toho něco naliju či kápnu a dýmím...teď už chápu o co jde, ovšem tak daleko ještě nejsem:-))) Holt jsi naše velitelka se vším všudy:-)) :hi
Obrázek

eCF Zlín
Lenda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 30. srp 2012 8:12:53
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Markina » stř 05. pro 2012 11:31:04

No, já myslím, že se to povede, ale jelikož je toto míchání (klasické je pohoda) pro mě španělská vesnice, tak budu doufat. Ale ty jsi šikula a hned tak něčeho se nezalekneš :mrk . A s DND to jistě popř. doladíte.
Já se jen vydala jinou cestou - je mi to rytí a zkoumání vnitřností všeho, co se mi dostane do rukou tak nějak bližší :wasntme .
A popravdě, co říkal tehdy Depešák - sice jsem znala ty součástky, ale jinak jsem také byla mimo mísu :think . Nyní nabitá teroristickými zkušenostmi (návody a videi) se do toho s chutí pustím. Zda to klapne, to se uvidí. Každej si hledá tu svou cestičku :drunk
Ahojky Markéta
LAVA TUBE CHROME, vlastní grip na 18650 Markina Made, grip Provape, R-Tank s meshem,ViviNova, CE4+, LONGSMOKE THUMS Clear, atty 306LR, Echomizer eGo ... a míchám vlastní liquidy - báze Dirty a VPG + esence Inawera a Flavor

eCF Zlín
eCF Chropyně a okolí

... Čím to je, že lásku a život provází tolik bolesti, námahy a špíny? Ptám se Vás - čím to je??...
Uživatelský avatar
Markina
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 26. led 2012 14:53:49
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Lenda » stř 05. pro 2012 11:48:06

Markina..se to hezky naučíš a jak přijde doba, budeš nejen velitelka, nýbrž i školitelka:-)) Běžná údržba je OK, nějaká ta rozborka nerozebiratelného se mi už taky povedla, namotání spirálky..nu dobrá, to už taky jde, ovšem pokusy, než jsem na to přišla raděj popisovat dopodrobna nebudu..to na co se chystáš Ty je už pro mě zatím jiný level:-)) .....ALE skoro se Tě začínám bát, ne jen , že máme sraz ve SPOR baru, ale už sbíráš i teroristické zkušenosti :rofl (mám pocit, že si raděj pro osobní ochranu, vezmu fofrklacek, který mám nosit kvůli tomu kolenu)
Obrázek

eCF Zlín
Lenda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 30. srp 2012 8:12:53
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Markina » stř 05. pro 2012 12:29:48

Ale nééé, neboooj :angel
No vidíš, já zasejc toto přeskočila - výměna knotku, spirálky a nedej bože rozebírat něco nerozebíratelného :shake
I když o to poslední se budu pokoušet nyní.
Tak poprosím všechny, co maj nefunkční CE4 nerozebiratelné - beru na pokusy :bandit
Ahojky Markéta
LAVA TUBE CHROME, vlastní grip na 18650 Markina Made, grip Provape, R-Tank s meshem,ViviNova, CE4+, LONGSMOKE THUMS Clear, atty 306LR, Echomizer eGo ... a míchám vlastní liquidy - báze Dirty a VPG + esence Inawera a Flavor

eCF Zlín
eCF Chropyně a okolí

... Čím to je, že lásku a život provází tolik bolesti, námahy a špíny? Ptám se Vás - čím to je??...
Uživatelský avatar
Markina
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 26. led 2012 14:53:49
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod wXsinead » stř 05. pro 2012 18:32:14

Smím poprosit všechny, kdo se zúčastní srazu, jestli by mi nevzali svůj top recept na míchačku? Prosím, prosím... . Klidně i víc :) Předem děkuji :)
Obrázek
E-kouřím Vivi Nova,Bcc ismoka,Vivi Nova mini, Bcc Evod,Pro kanger,klasika ego baterie1100mAh, Lava Tube chrome,Grip SS8, liquidy vlastní výroby...


TO ŽE JSTE PARANOIDNÍ, JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE VÁS NESLEDUJÍ...
Uživatelský avatar
wXsinead
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 219
Registrován: sob 01. zář 2012 19:17:44
Bydliště: Mohelnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Markina » čtv 06. pro 2012 13:37:19

Tak už se nám to pomalinku sobotíííí :drunk
Já jen oznamuji, že dorazím tak o půl hoďky později. Jedu ze Zlína sama a nechce se mi trckat hromadnou dopravou, tak se svezu vozem a ze Zlína
vyrážím v 16:30...... :jeep:
Ahojky Markéta
LAVA TUBE CHROME, vlastní grip na 18650 Markina Made, grip Provape, R-Tank s meshem,ViviNova, CE4+, LONGSMOKE THUMS Clear, atty 306LR, Echomizer eGo ... a míchám vlastní liquidy - báze Dirty a VPG + esence Inawera a Flavor

eCF Zlín
eCF Chropyně a okolí

... Čím to je, že lásku a život provází tolik bolesti, námahy a špíny? Ptám se Vás - čím to je??...
Uživatelský avatar
Markina
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 26. led 2012 14:53:49
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Lenda » čtv 06. pro 2012 13:43:33

Markina..tak mi tam drž sesli:-)) já přijedu, taky trošku později a ještě větším strojem než Ty:-))..dorazím vizovickou střelou 17.10 :mrk
Obrázek

eCF Zlín
Lenda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 30. srp 2012 8:12:53
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod depechemode » sob 08. pro 2012 11:31:53

s těma kyselinama nebuďte sebevrazi

jinak fígle na motání atd vám předvedu.
WPXT+XL Titan+T18+Steamboy/Thulon Kicked
Obrázek
eCF Zlín
Uživatelský avatar
depechemode
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 171
Registrován: pon 15. srp 2011 10:09:54
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod wXsinead » sob 08. pro 2012 12:27:57

Ach jo, já nepřijedu, . už včera jsem psal Jirkovi(Rampušák) , že jsem nemocnej a že se omlouvám. A zrovna to motání by mě tolik zajímalo. tak snad to vyjde jindy a co nejdřív.
Obrázek
E-kouřím Vivi Nova,Bcc ismoka,Vivi Nova mini, Bcc Evod,Pro kanger,klasika ego baterie1100mAh, Lava Tube chrome,Grip SS8, liquidy vlastní výroby...


TO ŽE JSTE PARANOIDNÍ, JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE VÁS NESLEDUJÍ...
Uživatelský avatar
wXsinead
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 219
Registrován: sob 01. zář 2012 19:17:44
Bydliště: Mohelnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Markina » ned 09. pro 2012 17:54:08

Tak klasický styl Zlína - komorní verze.
Sešlo se nás pouze 5 lidiček, ale o to byla větší legrace. Jsme se tak nasmáli, že ještě teď mě bolí pusa a břicho.
Depechemode předvedl motání meshe s opletem a kanthalem - super. Děkujeme.
Já si toto vyzkoušela den před srazem sama doma - metodou nastudováním z fora a videí a pak prostě pokus omyl. Klasika ženská, nějaké odpory a další pro mě nepodstatné věci
jsem vůbec nebrala v potaz. Motala jsem mesh do tvaru U do R-Tanku, oplet poprvé se nepovedlo vypálit, ale podruhé už ano, ale opět styl blondýnky - proč brát 2mm, když můžu koupit zrovna 3mm,
bez ohledu, že bude asi moc velký :wasntme . A kanthal 15 a zrovna umotat bi-spirálku, zde tak moc vychvalovanou, no co, megaloman a nakonec se sice povedlo, ale Lava to nějak už nedávala :blush :D .
Takže nyní přemotávám jinak, ale nadaří se. Jeden úsek kanthalu mezi opletem a šroubkem žhaví nějak moc, úplně do ruda a já nevím, co s tím - chjo :think

No nic, tak ještě ke srazu, zde pár foteček:
Obrázek
Lenda a Depechemode

Obrázek
DnD a Marci

Obrázek
.... a zde náš arzenál
Ahojky Markéta
LAVA TUBE CHROME, vlastní grip na 18650 Markina Made, grip Provape, R-Tank s meshem,ViviNova, CE4+, LONGSMOKE THUMS Clear, atty 306LR, Echomizer eGo ... a míchám vlastní liquidy - báze Dirty a VPG + esence Inawera a Flavor

eCF Zlín
eCF Chropyně a okolí

... Čím to je, že lásku a život provází tolik bolesti, námahy a špíny? Ptám se Vás - čím to je??...
Uživatelský avatar
Markina
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 26. led 2012 14:53:49
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 4. sraz eCF Zlín a okolí 8.12. - 16:30

Příspěvekod Lenda » ned 09. pro 2012 18:22:06

Markino..Ty jsi s foťákem v ruce nebezpečný živel...ovšem postrádám tady tu fotku,jak se pokoušíš spolknout kobru:-)) :rofl
Obrázek

eCF Zlín
Lenda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 30. srp 2012 8:12:53
Bydliště: Zlín
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Archiv srazíků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník