• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Ulton Kayfun Prime (klon)

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Tempter » úte 02. led 2018 17:16:27

Este jeden oneskoreny darcek - Ulton Kayfun Prime (klon)
Ulton vyraba jedny z najkvalitnejsich klonov, a svoje majstrovstvo udrzal aj pri tomto RTA urcenom na MTL.
Priemer je 22mm, v balení je aj sada na zvacsenie objemu z 2ml->4ml. Spracovanie je excelentne, vsetko ide hladko.
Prime je cistokrvny MTL, aj pri otvoreni AF naplno je utiahnutejsi, nez Kayfun V5 pri najmensom otvoreni.
Chut je vyborna. Za mna "must have" pre milovnikov MTL.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod petrlips » úte 02. led 2018 17:33:43

To sklo je 4,5ml, dá se zaměnit za sklo z K5 a dokonce s redukcí jdou použít i nerez tanky z K5 ( obsah 5ml ) a i "vyboulený" tank s obsahem 6ml. :) Nebylo by lepší přesunout ten příspěvek do nového vlákna přímo o Kayfun Prime ?

Edit: Kayfun Prime s redukcí a nerez tankem z klonu K5
Edit2: Je tedy nutné použít pouze samotné tělo bez těch "uchycujících" částí nahoře i dole. Dole z důvodu, že se to nedá nasadit na kotelnu a nahoře z toho důvodu, že tam jinak vznikne drobná mezera a tak to netěsní.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dicodes Extreme V3 black + Spica pro mtl
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 03. dub 2017 19:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Tempter » čtv 04. led 2018 13:39:29

Dnes som do Prime naladoval vlastnorucne pripraveny superjemny Clapton SS316L 28/38AWG s odporom 1,05Ω. TC nastavene na 220°C, 15W a je to super MTL pohulenicko :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Jimbo » stř 31. led 2018 14:51:32

Tempter píše:Ultron Kayfun Prime (klon)
Ulton vyraba jedny z najkvalitnejsich klonov...

Ahoj,
teď mám klona za pár $, sice se z něj vapuje celkem fajn (jedno z nej mtl pro mě) ale zpracování nic moc a fakt špatný závity.
Kde jsi koupil ultona?

Taky bych rád nějakou lepší verzi včetně 4ml rozšíření.
Našel jsem https://www.2fdeal.com/ulton-kf-prime-2 ... p2729.html je to on?
Jimbo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 24. črc 2016 14:49:39
Bydliště: Vysočina

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Tempter » stř 31. led 2018 15:19:11

Ano, presne tento z tohto obchodu som ho bral, akurat bol v akcii za cca 17$
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Jimbo » stř 31. led 2018 15:43:27

super dík, za 17$ by se mi taky líbil :)
Jimbo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 24. črc 2016 14:49:39
Bydliště: Vysočina

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Honza_g » čtv 01. úno 2018 14:43:47

Ahoj, kde se dá koupit clapton těchto parametrů. Díky za info.

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Tempter » čtv 01. úno 2018 15:45:39

Netusim, nikde som ho nenasiel, tak som si ho musel pripravit sam :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Honza_g » čtv 01. úno 2018 16:21:06

Jsem si říkal ze to není jen tak . Díky za info.

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod raiden84 » úte 28. srp 2018 14:24:02

Zdravím,
tak nějako si chci koupit novej atík, už už jsem měl skoro koupenej Syline (který jsem koupil kámošoj co začíná s e-kouřením a je spokojen) ale řekl jsem si ty air disky mi moc neseděj, kouknu po něčem jiném, mno a ejhle narazím na tento pro mne po všech stránkíách vyhovující atík. Mám zkouknuté nějaké to video apod. ale chci se zeptat těch co ho vlastní, jak jsou s ním spokojeni?? Jde mi hlavně o jednoduchost, jednoduché plnění, demontáž a celkově ovládání, práce s kotelnou, o velký objem, zda teče po čase apod... a porovnání třeba s tím Skyline či třeba Phoenix Fire, který mám také v oku, ale asi jsem rozhodnut pro tento.... Jo a jsem příznivcem MTL, jedu na Kanthalu 0,3 mm :smoke
Doteď jedu na KS Rebuild Tanku už asi třetím rokem a už to chce asi změnu :D nejsem příznivcem vlastnit armádu atíků..... Nemám moc času, tak potřebuju nějakej jednoduchej, spolehlivej MTL atík......

Edit: Díky všem za nepřeberné množství postřehů, rad a tipů :D díky tomu jsem se už rozhodl a koupil kayfun prime.
https://www.aliexpress.com/item/Kayfun- ... 66007.html
Tak jsem tedy zvědavej... Už teď se nemůžu dočkat.
Až přijde, prubnu a napíšu....
Vamo V3 + VIVI Tank BCC EVOD vata + RY4 Inawera + vlašský ořech IN

Obrázek
Uživatelský avatar
raiden84
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 05. led 2014 14:24:49
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Profivapers » pon 08. říj 2018 6:57:02

Pořídil jsem SXK. Zpracování perfektní, vše chodí hladce. Praktický rozdíl oproti originálním Kayfunům jsem u mého kousku zaznamenal akorát v tom, že zavřený přívod pro liquid mírně propouští. Ale prakticky to moc ničemu neva, akorát se nemůže po naplnění do otevřeného Prime Styled čučet a musí se hned zavřít.
Při provozu absolutně bezproblémový, šlape perfektně.
Oproti K5 má titěrnější základnu, což je dáno menší kotelnou. Trošku jinak k lepšímu je vyřešena čepice, část pro uzavírání a vchod pro liquid.
Chuťově u mě osobně oproti K5 s vložkou pro vzduch na 3 mm prohrává na plné čáře.
Takže pro mě atík super konstrukcí i provedením, o praktičnosti těhle všech Káček není pochyb, ale z Prime mě osobně moc nechutná a půjde na výměnu. :chuckle
:mrk

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Muroň » pon 08. říj 2018 9:50:20

Díky za srovnání s K5, navážu. Mně nepřijde, že by Prime výrazně chuťově ztrácel (ale ztrácí), jen mi u něj chybí to dvojité sání, co má K5 - liquidu a hlavně vzduchu. Ostatní utažené atíky mají většinou taky díru (nebo díry) na vzduch z jedné strany (Sirény, Doggystyle i milovaný Dvarw), jenže ten Prime nějak furt mimoděk srovnávám s K5, který má všechno stereo.
Mám noname klon, ale je kvalitní (na FT je to varianta C) a jediné, co mi na něm úplně nehraje, je volnější AFC prstenec, který i po uzavření přívodu liquidu lze trochu posouvat nahoru. Na funkci to vliv nemá, malinko si ho nadzvedám, aby otvor na vzduch pěkně lícoval s dírou, ale má to Tvůj taky tak?
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod pepyn » pon 08. říj 2018 17:20:50

Ahojte, mám K_Prime origo (klon prodán) a taky K_5 vložka, nejsem odborník na chutě, ale jsou u mě na stejno zhruba řečeno co se týče chuti. Respektive u mě je taky rozdíl co do něj dám-ovoce, směs ovoce, kafe, tabák. Je to pak jak na houpačce, chvíli vede ten pak onen, ale chtěl jsem říct, že cca 3000 proti 5-7 stovkám se v průměru u mě stírá. U airflow, provedení vede K_Prime, jednoznačně.
Malá odbočka : u mě vede Taifun GSL :clap :yes . K-Prime půjde zase o dům dál.
Jestli je to dvojitým sáním jak píše Muroň,
Jinak hezký den, omluva za odbočku :chuckle .
pepyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 25. říj 2015 14:57:13
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Profivapers » úte 09. říj 2018 8:50:42

Muroň píše:.. jediné, co mi na něm úplně nehraje, je volnější AFC prstenec, který i po uzavření přívodu liquidu lze trochu posouvat nahoru. Na funkci to vliv nemá, malinko si ho nadzvedám, aby otvor na vzduch pěkně lícoval s dírou, ale má to Tvůj taky tak?

Když zavřu úplně přívod pro liquid tak prstenec pro vzduch lze mírně posunout nahoru. Ale to nemá na nic vliv. Nerozumím proč ho nadzvedáš..?
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Ulton Kayfun Prime (klon)

Příspěvekod Muroň » úte 09. říj 2018 16:13:54

Nadzvedám to jen tak, abych hezky skrze díru v AFC prstenci viděl díru přívodu vzduchu do kotelny. Možná taky proto, abych tím prstencem nepoškrábal barvu na oblíbeném modu. Vlastně k tomu nadzvedávání žádný racionální důvod nemám :hmm
Jinak jsem rád, že se Ti prstenec taky posouvá a že to není chyba mého klonu, ale vlastnost Primu.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků