• Reklama
FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

GeekVape AMMIT 25 RTA Tank (single coil atomizér)

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Re: GeekVape AMMIT 25 RTA Tank (single coil atomizér)

Příspěvekod jirkaf » pon 28. srp 2017 20:34:51

No ammit 25 pro tebe asi vhodný nebude, ikdyž do něj namotas jednoduchou spiralku, furt dělá mraků dost, i s priskrcenym vzduchem. Spíš mrkni na staršího ammita
Pressa 75W, Hcigar VT75C , Reuleaux rx2/3, Sigelei mini 30W, iStick TC 40W / Kayfun5, Taifuny GT/GSII, Subtank mini, Ehpro Nixon V2, TFV4 mini, Limitless Plus klon, Augvape merlin RTA, Ammit 25
jirkaf
Donátor
Donátor
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Markdown Madness From $2.99

Příspěvekod tiberius » úte 29. srp 2017 6:41:00

CrazyMiky:

Jako náhradu za Kayfuna mrkni na Skyline Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer :yes
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Ladin » úte 29. srp 2017 7:03:24

Souhlas se Skylinem, ani Ammit 22 není na MTL, Skyline jde na největší vložku použít na pohodové DL.
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Fuchai 213,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,
Aromamizer V1,V2,Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,
Avocado 22,Pico RTA,Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod jendazhor » úte 29. srp 2017 11:53:41

Koukám, že originální Skyline mají teď v akci na GB za 19 babek. Kdybych už těch atíků neměl tolik...
"Pářím se" od r. 2011. Nyní na:
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod khonsun » úte 29. srp 2017 12:59:10

Kde? Nasel jsem jen Coppervape 316SS Skyline RTA. Dik za info.
Za 26 let mi bude 100. Dg.: Starecka hasterivost.
khonsun
Kuřák
Kuřák

Bydliště: Karlstejn, v zime Borneo, Barma, Celebes, Siberut ...

Příspěvekod jendazhor » úte 29. srp 2017 14:11:45

Jo, toho jsem myslel. Na Gearbestu. Jestli se nepletu, tak Coopervape je původní výrobce Skyline atíku. Takže je na tam aktuálně originál, nikoliv klon "styled". Ale nejsem na Skyline odborník, ani ho nemám.
---
Ale ať to tu, ve vlákně o Ammitovi 25 RTA, nezaplevelujeme kecáním o jiném atomizéru.
Co musím na tomhle Ammitovi pochválit (mimo jeho zatím dokonalou funkčnost absolutně bez protékání) je povrchová úprava. Nevím, jestli se to časem třeba ošoupe a rozleští, ale jeho "mírně lesklá matovost" stříbrné verze se mi moc zamlouvá. Ať se tady dívám po mých ostatních atíkách, jak se dívám, jsou buď lesklejší nebo naopak o dost matnější. Ammitův lesk–nelesk, mi přijde jako z nějakých luxusnějších hodinek. A závity i otáčení kotelny nebo kroužku airflow jsou taky skoro jak ze švýcarské hodinkové manufaktury. A ještě pěkně plasticky provedené logo na čepici. Chci víc takových.
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod jendazhor » úte 29. srp 2017 14:11:45

Jo, toho jsem myslel. Na Gearbestu. Jestli se nepletu, tak Coopervape je původní výrobce Skyline atíku. Takže je na tam aktuálně originál, nikoliv klon "styled". Ale nejsem na Skyline odborník, ani ho nemám.
---
Ale ať to tu, ve vlákně o Ammitovi 25 RTA, nezaplevelujeme kecáním o jiném atomizéru.
Co musím na tomhle Ammitovi pochválit (mimo jeho zatím dokonalou funkčnost absolutně bez protékání) je povrchová úprava. Nevím, jestli se to časem třeba ošoupe a rozleští, ale jeho "mírně lesklá matovost" stříbrné verze se mi moc zamlouvá. Ať se tady dívám po mých ostatních atíkách, jak se dívám, jsou buď lesklejší nebo naopak o dost matnější. Ammitův lesk–nelesk, mi přijde jako z nějakých luxusnějších hodinek. A závity i otáčení kotelny nebo kroužku airflow jsou taky skoro jak ze švýcarské hodinkové manufaktury. A ještě pěkně plasticky provedené logo na čepici. Chci víc takových.
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod stepecken » úte 29. srp 2017 15:39:47

Original skyline je od e smoke guru mods z Grécka (cena 200€+-)
Coppervape ako aj Skx sú klony
stepecken
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik

Příspěvekod jendazhor » úte 29. srp 2017 23:54:35

Tak to se omlouvám za dezinformaci o Skyline. Už jsem z těch klonů úplně vykloněnej ukloněnej zakloněnej...
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod CrazyMiky » stř 30. srp 2017 10:07:50

Páni, vďaka moc za odporučenie ... Ammit sa mi síce moc páči, no radšej si nechám poradiť ...
Vďaka moc.
CrazyMiky
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod Dentisto » ned 10. zář 2017 12:22:21

Zdravím, jsem začátečník.. Jaké jsou do Ammitu 25 nejlepší spirálky?? napří už nadmotané, které mohu koupit v censored?? nebo co byste mi doporučili za drát a jak motaat? na kolik otáček a tak :) díky
Naposledy upravil dlouhejbil dne ned 10. zář 2017 12:26:05, celkově upraveno 1
Důvod: Nejmenuj prodejce- přečti si pravidla
Dentisto
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod OldAlien » ned 10. zář 2017 13:36:10

Jaké je nejlepší počasí pro mojí jabloň, co mám na zahradě.
To je stejně blbě položená otázka, jako ta Tvoje.
Pokud není někdo jasnovidec, tak z ostatních nebude nikdo schopen Ti odpovědět.
Prostě něco namotej, odskoušej a uvidíš. Radost, že jsi tomu šel sám naproti, bude nezměrná.
Nezapomeň na to, že pohodové vapování, není pouze o spirálce.
Další z Tvých dotazů, tipuji může být, jakou vatu, jaký liquid, kolik watů, jaký mód, jaký atomizer.
Přitom vše by jsi tu snadno dohledal, pokud by jsi měl zájem.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod OldAlien » úte 26. zář 2017 19:40:56

Tak už mám odhulených hezkých pár tanků a stále nemám jedinou výhradu, k tomuto atomizeru. V mém arzenálu se dělí o TOP1, s neméně povedeným Skyline RTA, který testuji kratší dobu, ale zatím rovněž bez výhrad. Jsem také rád, že jsem sehnal na AMMIT 25 drip tip, který se mi hodí k módu.
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)