• Reklama
 
 

Apepal Unique RDTA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Apepal Unique RDTA

Příspěvekod Tempter » stř 22. bře 2017 16:59:02

Pred casom som napisal skusenost s DYI atomizerom Apepal Unique RDTA - viewtopic.php?p=383677#p383677 , ktory si dal vyrobit popularny obchod Gearbest. Ta prva skusenost nedopadla velmi dobre, vlastne to bola katastrofa. A sice sa hovori, ze darovanemu konovi sa na zuby nepozera, ja som aj tak oslovil Gearbest, ci to myslia vazne a nakoniec sme dospeli k zaveru, ze to, co poslali bola predprodukcna vzorka, no a tak mi poslali Apepal Unique RDTA este raz, tentokrat uz ale finalnu predajnu verziu. Sice to trvalo nejaku dobu, ale snaha Gearbestu veci riesit a posobit seriozne sa ceni.

Apepal Unique RDTA dosiel zabaleny v papierovom tvrdom boxe
Obrázek
Obrázek

Po otvoreni uvidime samotny Apepal Unique RDTA, nahradne sklo a druhy, siroky drip-tip. Na dne boxu je sacok s nahradnymi tesneniami, skrutkami, jednou spiralkou a T-klucom.
Obrázek
Obrázek

Finalne spracovanie je podstatne lepsie, ako na predprodukcnej vzorke - vsetky diely su dobre vypracovane, vylestene, vsetko sedi kde ma, ako ma, diely dobre doliehaju. Ano, dalo by sa to spravit este lepsie, ale zle to vobec nie je.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

V baleni su dva delrinove drip typy - jeden siroky, druhy 510 konicky. drip tip sa na telo srubuje, redukcia na 510 ma aj ochranu pred prskajucim liquidom.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Podstatne lepsie je spracovana a sfinalizovana aj zakladna. Zaujimavym riesenim je pouzitie bajonetoveho uchytu kotolne o zakladnu, takze kotolna drzi pevne, nie len na tesneniach, ako to je bezne u inych RDTA. Apepal ma dve prevadzkove polohy - symbol kvapky pre osadenie vaty a plnenie, symbol ohna pre vapovanie (ciastocne sa uzatvoria plniace otvory, takze liquid nevytecie, no ani vata sa nestlaci). Prepinanie medzi tymito polohami je lahke, aretovane "klikajucim" mechanizmom.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Centralny pin je pozlateny a nastavitelny
Obrázek

Pre osadenie je vhodnejsie pouzit spiralku vynutu proti smeru hodinovych ruciciek, co beriem ako drobne minus.

Celkovo na mna Apepal RDTA vo finalnej verzii urobil dobry dojem. S priemerom 24mm, objemom 4ml, jednoduchou obsluhou a osadenim, slusnym podanim chuti a cenou cca 12$ si pozornost urcite zasluzi.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

FastTech

Re: Apepal Unique RDTA

Příspěvekod 1mmortal » stř 22. bře 2017 19:06:52

No já ho taky vyhrál, pošli mi že mi ho pošlou později páč​ ho momentálně nemají. Teď jim píšu soukromé správy a dělají mrtvého brouka.

Odesláno z mého MI 4LTE pomocí Tapatalk
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1mmortal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 157
Registrován: pát 11. črc 2014 14:14:21
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apepal Unique RDTA

Příspěvekod 1mmortal » stř 22. bře 2017 19:13:01

Tohle je jejich zpráva:
Hello 1mmortal

Ok this prize is a bit delayed it is out of stock at this moment and i cant get it sent to you at this time. Will send it as soon as possible when its restocked once again sorry for the delay...

Regards
GB...

Na jakékoliv dotazy neodpovídají, pouze přečtou zprávu a tím to končí. Celkem mě to mrzí ale co už.

Odesláno z mého MI 4LTE pomocí Tapatalk
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1mmortal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 157
Registrován: pát 11. črc 2014 14:14:21
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků